Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért van kilóban nem sokat fogyok, de a ruhák lötyögnek. fórum

Miért van kilóban nem sokat fogyok, de a ruhák lötyögnek. (beszélgetős fórum)


12. Nőci1 (válaszként erre: 9. - Eddit)
2010. jan. 2. 22:23
Többet kell futkosnom,de nem tornázom! Viszont több gyümölcs, és zöldség, és több folyadék,ennyi.Nasi alig,szinte semmi:(
11. pocópuszi (válaszként erre: 6. - Nőci1)
2009. dec. 22. 10:53

Ha rendesen edzel és fehérjedúsan táplálkozol, akkor az izmok erősödnek, háj csökken. Mivel az izom nehezebb a hájnál, a súlyod nem nagyon fog csökkenni. Sajnos a fogyás hatása sokunknál azonnal az arcon jelentkezik, szinte betegesen nyúzott kinézete lesz, ezt én is tapasztaltam magamon és másokon is.

Nem tudom milyen rendszerességgel edzel, túlzásba ne vidd, tarts pihenőnapokat - minden másnap - de ez sok mindentől függ, és nem árt ha alszol naponta 7-8 órát, és igyál sok vizet.

2009. dec. 16. 10:09
Mert lehet, hogy izmosodsz, mert mondjuk tornával alakítod magad, így a súlyod kezdetben akár több is lehet, hiába véknyabb leszel. A kemény izom/husi nehezebb, mint a puha husi/laza izom és a háj.
9. eddit (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. dec. 16. 09:44
Mit tettél a fogyás érdekében? Edzel?
8. 4b6a2525df (válaszként erre: 5. - Nőci1)
2009. dec. 16. 07:29
Nagyon jól csinálod, csak gratulálni tudok:)
7. manul (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. dec. 15. 22:39

Ez azért van,mert a zsír könnyebb de nagyobb térfogatú mint az izom.Ha fogyózol és mellette tornázol,akkor a mérleg kevesebb súlyveszteséget fog mutatni,mert az izmok nehezebbek és a tornával izmot építesz.De mivel kisebb a térfogatuk,látványosabb a fogyás!

Tehát:ne a mérleg legyen a mérvadó,hanem a centi!

Sok sikert!

2009. dec. 15. 22:17
Kicsit megvoltam ijedve,mert nem értem ha háj akkor mérleg miért nem mutat annyit. Még most sem értem,mert nem csúszott le a háj,a popom nem lett nagyobb,de az arcom nyuzótabb lett.
5. Nőci1 (válaszként erre: 4. - 0716d92a9e)
2009. dec. 15. 22:15
Nagyon köszi.Tehát akkor jól csinálom, és nem izmom megy le?:))
2009. dec. 15. 22:14

Csatlakozom az előttem szólóhoz.. Ha valaki centiben fogy, az sokszor feltűnőbb, mint kilóban. Mellesleg így elkerülöd, hogy lötyögjön a bőröd a fogyás következtében..

Ez általában akkor fordul elő, ha intenzívebben mozogsz.. Így tovább..!

2009. dec. 15. 22:11
Valószínűleg ezért nem mutatja a mérleg a változást de viszont a ruhán meg érzed!
2009. dec. 15. 22:10
Az izom nehezebb a hájnál én így tudom!
2009. dec. 15. 22:05
Hova lett hájam? Nagyon őrülök neki nincs annyi,de nem értem kilóban nem sok változás van ,akkor hogy lehet ,hogy fogyok. Kevesebbet eszem tény,odafigyelek,de akkor is ne megyek sűrűbben WC-re,hova tűnik a háj? Vagy lehet izom megy le és puhány leszek:))Járt már valaki így? Nem értem akkor ez fogyás vagy nem? 2-ruhamérettel kisebb kell az tény.Köszi minden hozzászólást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook