Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van az hogyha bárkivel együtt alszom azt megverem este? fórum

Miért van az hogyha bárkivel együtt alszom azt megverem este? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. Vigyorex6 (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2012. okt. 31. 11:28
:D ez így vicces, de az kevésbé mikor a párom éjjel felül az ágyban. Révetegen néz maga elé, de közben nincs is magánál és azt mondja, hogy: "Van valaki a szobában!"
2012. okt. 31. 11:22
Hahahaa ez nagyon viccees:D jah amugy en is szoktam beszelni almomba es hulyesegeket mondok..koszonom mindenkinek a valaszokat:)
10. ujlany (válaszként erre: 9. - Sopianae)
2012. okt. 31. 11:19
:-)))))))))))) hat ezen most hangosan rohogtem.....
2012. okt. 31. 11:17

Egyszer az exem kapálózott az ágyba.

Felpattant, majd azt kiabálta meneküljünk az erdőbe, mert kergetnek minket a manók XD

Annyira visítottam, hogy éjjel nem tudtam aludni XD

Gndolhatjátok, mikor egy 185 magas kigyúrt srác ezt csinálja. Haláli volt.

Reggel semmire nem emlékezett.

Másik éjjel az ágy alá menekült, mert állítólag megszállták a bolygót és ott is aludt, majd ébredt fel.

Mindkét esetben horrorfilmet néztünk.

Azonnal megszabadultam tőle, mert mi van ha azt álmodja, hogy meg akarom ölni és rámtámad...

2012. okt. 31. 11:13
Alaphelyzetben a motoros funkciók kikapcsolnak, pont azért hogy ne induljunk az "álmaink után". Meg kéne nézetned mi lehet az amiért ez nálad valamennyire aktív marad. Ugye a legszélsőségesebb formája az alvajárás.
2012. okt. 31. 11:10
Igeen, de nem mindig vannak remalmaim.. De en ha jot is almodok akkoris verekszek este
6. Raicho. (válaszként erre: 1. - Szomorú lány1416)
2012. okt. 31. 11:08
Nemtudom mitől lehet, de a hugommal is ez van. Mikor kicsik voltunk átjött hozzám aludni, lerugdosott az ágyról, reggel a földön ébredtem :D. Mikor meg a keze gipszben volt anyánkkal aludt és a gipszes kezével verte :D Annyira mozog, forgolódik, rugkapál álmában, hogy senki nem bír mellette megmaradni. De ő ha nem alszik, akkor is ilyen kis erőszakos, akaratos, hiperaktív, lehet ezzel van összefüggésben. Rémálmaid vannak? Én attól szoktam nagyon mozogni, zihálni, rúgni.
2012. okt. 31. 11:05
Nem..de mar tobb eve ezt csinalom..es annyira sajnalom oket mikor reggel kozlik, h meg boxoltam oket este..
2012. okt. 31. 11:03

:DD

azt hittem férfira gondolsz, hogy megvered őket esténként.

3. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Szomorú lány1416)
2012. okt. 31. 11:02

:DDD

Én kispárnával fojtogatom a párom. :)

Még él!

2012. okt. 31. 11:01
jaj hihi
2012. okt. 31. 11:00
Sziasztok. az a problemam, h este mikor a hugommal vagy a baratnoimmel egy agyban alszok akkor megutom, de ugy, h en arrol aznap este nem tudok..csak masnap reggel szolnak nekem, h jol megvertem oket este..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook