Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van az, hogy régebben ha már 3 kilót fogytam többen észrevették, most 9-nél tartok, de alig látszik valami? fórum

Miért van az, hogy régebben ha már 3 kilót fogytam többen észrevették, most 9-nél tartok, de alig látszik valami? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 2. 11:27
Mikor 7 kilót fogytam, alig éreztem meg a ruháimon, mert pont a kritikus helyeken maradt a maradék felesleg. Ezért álltam neki most tornázni, szerintem csak azzal fog eltűnni minden felesleg.
2008. márc. 21. 12:41
Nem biztos, hogy jó helyről fogytál, vagy nem arányosan.
11. pufika
2007. dec. 20. 08:18

Szia Nyurel!


Hogyan állsz a fogyással? Látszanak már a különbségek?

10. 7130b15964 (válaszként erre: 8. - Nyuler@citromail.hu)
2007. nov. 11. 20:25

Valószínűleg, nem az elraktározott zsírból fogytad a 9 kiló nagyját, ezért alig látszik a térfogatváltozás.


Ha pl. 9 kiló izmot fogytál, akkor az annyira se látszik, mintha 1 kiló hájat fogytál volna. Na, ezzel nem azt akarom mondani, hogy mind a 9 kiló az izmodból ment le.


Nagyon fontos, hogy ne a mérleget vizslasd, hanem megfelelően táplálkozz, fejleszd az izmaidat, mert csak az izmokkal tudsz kalóriát égetni. Igyál eleget, leginkább vizet, hogy mossa a szervezetedből a lerakódott méreganyagot, ezzel szintén javíthaszt a zsírból való súlyvesztés hatékonyságán.

9. KriZo (válaszként erre: 8. - Nyuler@citromail.hu)
2007. nov. 11. 16:41

Az nem baj. Lehet a szervezeted megköti a vizet, és az miatt nem csökkent a körfogat, meg gondolom sok zöldséget, gyümölcsöt is fogyasztasz. Figyelj arra hogy ezek elöt és után ne igyál kb 30 percig.

Lehet egy reggel arra ébredsz hogy 2-3 számot csökkent a ruhaméreted. :D

2007. nov. 11. 07:26
Nem az a nagy baj,hogy mások nem veszik észre,hanem az,hogy igazából én se nagyon.Kb.egy számmal csökkent a ruhaméretem.Egyébként 70.5-ről indultam és 155"magas" vagyok,tehát volt miből lemenni.Elképzelni nem tudom,hogy ezek a kilók honnan mentek le.A mérlegem jó!!!!
7. d606bc0fd7 (válaszként erre: 4. - KriZo)
2007. nov. 9. 10:57

Én is ezt akartam mondani :)


Lehet tavasszal a ruhák miatt látványosabb lesz az a 9 (vagy több) kiló :)

2007. nov. 9. 09:09
Igen ne azért csináld hogy más észrevegye,hanem mert neked az jó............és gratulálok
2007. nov. 9. 09:06
Nekem a kolléganők már 4 kg-nál észrevették, a közvetlen család csak 6-7 kg-nál. Cseréld le a ruhatáradat, hogy további fogyásra inspiráljon. Én szép lassan veszegetem a kisebb rucikat. Jó érzés, hogy az XL vagy XXL-es ruhák helyett már csak L-es méretűt kell felvennem. Azóta magabiztosabb lettem az élet sok területén.
2007. nov. 9. 09:02

Ne keseredj ell. Csak igy tovább. Gratulálok a 9 kilohoz.

Ne mások miatt fogyj hanem magadért!

2007. nov. 9. 08:51
9 kg környékén már pedig látszania kellene... a ruháid teszik. Azok 9 kg-val nagyobb méretűek...:)
2007. nov. 9. 06:12
Attol függ, hogy mennyiből fogyod a kilókat.
2007. nov. 9. 06:04
Miért van az, hogy régebben ha már 3 kilót fogytam többen észrevették, most 9-nél tartok, de alig látszik valami?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook