Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van az hogy nem tudok megnyitni egy oldalon mondjuk egy linket? fórum

Miért van az hogy nem tudok megnyitni egy oldalon mondjuk egy linket? (tudásbázis kérdés)


11. M0ncsa
2011. okt. 25. 23:01

najo, en lepek lassan aludni.


okok lehetnek:

- hianyzo plugin;

- tuzfal;

- virus;

- tul lassu vagy szakadozo internetkapcsolat.


hirtelen ennyi jut eszembe. hibauzenet nelkul nem tudok diagnozist felallitani. a felsoroltakat csekkold le, ha nem megy, visszaterhetunk ra holnap.


Jo ejt :)

10. M0ncsa (válaszként erre: 9. - Nikcsike)
2011. okt. 25. 22:43

en meg... nem veluk van a baj...

mondjuk en chrome bongeszot hasznalok, az explorer egy ... kaki :)


probalj telepiteni google chrome-ot vagy firefoxot, azzal megy-e?

2011. okt. 25. 22:40

most egyenlőre ezzel az egy oldallal. de megnézhetnétek hogy a toplak.hu-ról ti meg tudtok e nyitni akár egy hirdetést is

előre is köszönöm

8. M0ncsa (válaszként erre: 6. - Nikcsike)
2011. okt. 25. 22:37
es csak azzal az egy adott weboldallal jelentkezik a problema, vagy masiknal is?
2011. okt. 25. 22:33
ennyit ír
2011. okt. 25. 22:33

az internet explorer nem tudja megnyitni az internethelyet,

http.............

művelet megszakadt

5. M0ncsa (válaszként erre: 4. - Nikcsike)
2011. okt. 25. 22:25
csak ennyit ir? okot nem? (time out, barmi?)
2011. okt. 25. 22:05
ez a böngészőm van csak telepítve. Gondolod ez lehet a baj? A sebességet nem tudom, ehhez hülye vagyok, de igazából mindent meg tudok nyitni, csak kifejezetten egy két oldalon vacakol velem. Elkezdi betölteni a hirdetést, aztán ha majdnem megvan akkor kiirja hogy művelet megszakadt
3. M0ncsa (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2011. okt. 25. 21:54

masik bongeszovel sem tudod megnyitni?

milyen gyors a kapcsolatod?

2011. okt. 25. 21:49

Szóval mondjuk nézegetnék ingatlanhirdetéseket, és az oldalt megnyitja, de ott már nem tudok megnézni egy ingatlant sem, mert azt írja, mikor elkezdi betölteni, hogy az internet explorer nem tudja megnyitni a weblapot.

de nem tudom hogy miért

Sógornőm meg meg tudja nyitni

akkor most mi van

ezt már többször eljátszotta velem, csak eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Viszont most fontos lenne

2011. okt. 25. 21:47
Miért van az hogy nem tudok megnyitni egy oldalon mondjuk egy linket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook