Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért van az, hogy még mai napig zavarba jövök a közelében? fórum

Miért van az, hogy még mai napig zavarba jövök a közelében? (beszélgetős fórum)


2013. febr. 24. 18:21
Ne nevessétek ki! Énis éreztem így anno, 9-10 évesen, egy fiú iránt, aki kb 10 évvel idősebb volt tőlem.. :DD nővéremék egyik haverja volt..:DDD viszont azóta már úgy tekintek rá, mint egy tök átlag emberre, akit csak úgy ismerek. :D
16. Yellow-girl (válaszként erre: 14. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 9. 19:47
Nem bizony. :)
15. Clau26 (válaszként erre: 14. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 8. 12:29
hát nem:-)
14. a31cf0fa6a (válaszként erre: 13. - Clau26)
2012. ápr. 7. 22:30

Ja, bocsi! Nem láttam a személyi igazolványát. :)

Ide nem csak nagykorúak regizhetnek?

13. Clau26 (válaszként erre: 11. - A31cf0fa6a)
2012. ápr. 7. 14:04
azért 16évesnek lánynak nem írnék ilyet vagy pedig 1 smile hiányzik..
12. 2f7db3f503 (válaszként erre: 5. - 3cde375c32)
2012. ápr. 6. 20:57
(mintha lenne borzasztóbb trauma egy tál spenótnál...:P)
11. a31cf0fa6a (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. ápr. 6. 16:06
Elmúlik ha majd egymáséi lesztek egy forró éjszakán...
10. frencsuri (válaszként erre: 7. - Frencsuri)
2012. ápr. 6. 15:47
Jah, és az első pár évben én is nagyon zavarban voltam, szinte lángolt az arcom, mikor találkoztunk az utcán, aztán ez elmúlt, s mára már csak a szép emlék maradt. :)
9. 39694c0c70 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. ápr. 6. 15:46

Szinte mindenkivel előfordul a "gyerekkori szerelem" ezért nem is érdemes ezen töprengni.

Te még most is olyan fiatal vagy - bár a hormonok már kezdenek működni - ezért nem is tudod felismerni az igazi szerelmet.

Zavarban vagy, mert az érzéseid komolyodnak, de messze vagy még a komoly és érett kapcsolattól.

Beszélj vele, ha jónak látod, de ne légy zavarban, mert semmi okod rá.

8. Csirivirir (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. ápr. 6. 15:36
Szerintem csak a régi emlékek miatt vagy zavarban, nem a srác miatt. Csak hogy ilyen butaság volt...
7. frencsuri (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. ápr. 6. 15:34

Én kb annyi lehettem, mint te most, mikor teljesen rabul ejtett egy srác a buszon. Évekig "együtt" jártunk - mármint a buszon -, aztán kinőttük az iskolapadot, s mindkettőnket másfele sodort az élet. De még így, majd´ 15 év múlva is, ha találkozunk az utcán, mindketten mosolygunk, megfordulunk a másik után, s valami hihetetlen kellemes érzés tölt el...pedig családom van, egy igazi lelki társsal, s egy gyönyörű kisfiúval.

Ez amolyan be nem teljesült gyerekkori szerelem, s az ember a régi, szép emlékeket, vágyakozásokat idézi fel ilyenkor magában. :)

2012. ápr. 6. 15:31

ez de aranyos :) jót mosolyogtam most magamban :)

na nem azért mert annyira vicces,hanem mert ismerős a dolog,de már nagyon rég nem gondoltam erre :)


bennem is megmaradt az érzés a mai napig,pedig már saját családom van azóta.kellemes gyermeki emlék,zavarban sem vagyok már a jelenlétében.olyan 14 éves koromra múlt el az hogy kényelmetlenül érzem magam a társaságában (9 évesen tetszett meg :D )


az érzés meg fog maradni nagyon sokáig,az pedig szépen el fog múlni hogy zavarba jössz.gyakorolni kell :D

5. 3cde375c32 (válaszként erre: 1. - Yellow-girl)
2012. ápr. 6. 15:26
A gyerek-és fiatalkori érzéseink nagyon mély nyomot hagyhatnak.Sok emberben pl megmarad a gyerekkori félelme a sötéttől ,vagy hogy utálja a spenótot,rosszul van a szagától(hogy borzasztóbb gyerekkori élmény-traumákat ne is említsek..).Ugyanígy ez az emlék is megmaradhat benned.Ha zavar ez az érzés,,akkor legközelebb próbálj beszélgetni vele,felülírni a gyerekkori emléket
4. Yellow-girl (válaszként erre: 2. - Adbefc7882)
2012. ápr. 6. 15:26
Direkt írtam idézőjelbe...
2012. ápr. 6. 15:24
Nagyon fiatal vagy még...ez csak fizikai vonzalom semmi más.Nekem is volt egy ilyen "rokon" (unokatesóm férjének az öccse).Én is ugyanígy oda voltam érte évekig...:) De aztán persze soha semmi nem történt!Azóta mindkettőnknek van párja.
2012. ápr. 6. 15:24

Basszus, ne viccelj már...

10 évesen "szerelmes voltál belé"??? :DDD

2012. ápr. 6. 15:20

Régebben, kb 6-7 évvel ezelőtt (10 évesen) kedveltem egy akkor 25 éves pasit. "Szerelmes voltam belé", azaz kerestem a társaságát, incselkedtem vele, meg hasonlók. Akkoriban sokat volt nagyszüleimnél, mert anya tesójával nagyon jó barátok. Mindig örültem mikor ő is és én is egyszerre ott voltunk, akár csak pár percig is. Anya tesója mindig heccelt is, hogy oda vagyok a srácért. Azóta ez a dolog lecsendesedett bennem, meg ugye anya tesójában is. Ezután csak nagy ritkán futottunk össze néhány percre véletlenül.

Aztán tegnap újra találkoztunk nagyiméknál, és zavarban voltam, hihetetlenül kellemetlenül éreztem magam a közelében.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook