Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért van az, hogy idáig tudtam szedni a Met-et, de pár napja nagyon rosszul vagyok tőle? fórum

Miért van az, hogy idáig tudtam szedni a Met-et, de pár napja nagyon rosszul vagyok tőle? (tudásbázis kérdés)


17. Cica86 (válaszként erre: 16. - Zebra25)
2013. márc. 8. 07:33
Köszönjük a bíztatást:) Csak vannak időszakok,amikor nagyon nehéz....
2013. márc. 7. 20:57
Semmi sem lehetetlen és nagyon sok nő szült már ezzel a betegséggel. Nekem még endometriózisom is van és bár 3,5 év után estem teherbe de sikerült. Nincs lehetetlen lányok és csak bíztatni todlak benneteket, hogy ilyenen ne is gondolkodjatok, hogy lehet, hogy nem sikerül. Sikerülni fog, csak ki kell tartani.
15. Cica86 (válaszként erre: 14. - 46f2f563a1)
2013. márc. 7. 16:05
Köszönöm szépen. Nekem sincs menzim gyógyszer nélkül. Most decemberben mikor megjött, akkor spontán jött meg. Reménykedtünk is a dokimmal, hogy hátha beindul valami, de azóta semmi nem volt. A baba az nálam is csoda lenne, de bízzunk benne hogy egyszer mi is átéljük ezt a csodát!
2013. márc. 7. 16:01
Èn nem diétàzom mivel eleve tùl sovàny vagyok,voltam és a doki azt mondta hogy ne diétàzam csak a cukros kajàt hagyam ki.Mint irtam beàllt 40-45 napos ciklus de nem vagyok tùl bizakodò.Nem a baba volt a cél hanem az hogy egyáltalàn legyen bàrmijen ciklusom.Nàlam ùgyanis a pcos miatt gyògyszer nèlkül egyàltalàn nem volt menzi.Ràadàsul sok hormonkészitményt nem birtam igy döntött a doki emelett.Baba? Nem tudom nàlam lesz e valaha.Ha igen az csoda lesz! Viszont több embert ismerek akinek lett vele baba de nekik is hosszabb ideig kellet szedni,minimum 6hónap.Néz körül itt a hoxàn a pco,pcos fòrumokban ott mindent megtalálsz.
13. Cica86
2013. márc. 7. 15:38
Én mióta szedem a gyógyszert igyekszem tartani a diétát, azóta pl. semmi cukros kaját nem ettem, csak graham vagy teljes kiörlésű kenyeret eszem, durum tésztát használok. Idáig tényleg minden rendben volt, és most nem tudom mi lehet ez a rosszullét?
2013. márc. 7. 15:23
Mennyire tartjátok a diétát mellette?
11. Cica86 (válaszként erre: 10. - 46f2f563a1)
2013. márc. 7. 14:31
Hát akkor én még várhatok rá. Bár akárhogy is számolom,december 31-én volt az utolsó menzim. Azóta semmi.Reménykedtem, hogy ettől a gyógyszertől majd helyrejön a ciklusom.És neked amúgy idővel segített a gyógyszer? Van már babád?
2013. márc. 7. 12:39
Nekem ezzel a gyògyszerel 40-45naponta volt menzi de előfordult hogy egy kimaradt.
2013. márc. 7. 07:17
Hát én már nem tudom hogy mi mitől van, csak azt hogy idáig nem volt gond. Most pár napja meg inden bajom van tőle. A hasam is nagyon görcsöl, várom, hogy megjöjjön, mert állítólag ezért szedem, de idáig nem jött meg. Decemberben volt utoljára menzim. Azóta nem.Szóval mindegy lenne ha ne szedném:(
8. Zebra25 (válaszként erre: 6. - Cica86)
2013. márc. 6. 21:43
Akkor az nem közvetlen a gyógyszer miatt lehet. Szerintem szólj a kezelőorvosodnak.
2013. márc. 6. 21:38
Én 7 hónapig szedtem.Hirtelen nagyon fáradt és ideges voltam egyik napròl a másikra.Aztán hányinger és emésztési panaszok.... Végül kiderült.Candida gombafertőzés nagy szàmban a belekben.A hormon gondok miatt alakult ki.Ezt a gyògyszert nem csak cukrosoknàl hasznàljàk.Kihatásal van a belekre is kiderült elősegitete a candidàt.A candida miatt vérszegénység alakùlt ki.Kikezeltek és ùjra szedem a metformint ùgyan azt az adagot mint te.
2013. márc. 6. 21:36
hát nem éppen:alhasi görcs, feszülés, puffadás, hányinger ilyenek.
2013. márc. 6. 21:17

milyen tüneteid vannak?

szédülés? reszketés?

2013. márc. 6. 21:16

Lehet, hogy nagyon leesik a vércukrod?

dietetikussal nem tudsz tanácskozni?

2013. márc. 6. 21:14
1,5 hónapja 2*500 grammot szedek. Diétázom is mellette. Erre nem gondoltam,hogy levitte a cukrom.
2013. márc. 6. 20:41

Mennyi ideje és mennyit szedsz?

Nem lehet, hogy nagyon levitte a vércukrodat?

2013. márc. 6. 20:18
Miért van az, hogy idáig tudtam szedni a Met-et, de pár napja nagyon rosszul vagyok tőle.Más is volt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook