Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? fórum

Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. Bártfai Andrea (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:44
DDDD.....
2013. szept. 1. 20:43
mert ezt sugarozza, hangsulyozza a no; a ferfi meg ugyebar nem vak :D
13. 5e0c262058 (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:42
:D
12. 5e0c262058 (válaszként erre: 2. - SDitti)
2013. szept. 1. 20:42
Milyen igaz.
2013. szept. 1. 20:41

[link]


Bocsánat, az előbb valamit rosszul csináltam. Ez a helyes link.

2013. szept. 1. 20:38

Köszönöm a válaszokat mindenkinek! A helyzet ennél talán kicsit bonyolultabb, összetettebb.

A barátnőm itt írt róla részletesebben:


[link]

2013. szept. 1. 20:37

Mert lehet a férfi nem abban az életszakaszban van, hogy komoly kapcsolatot szeretne.

Őszinte, tiszta sor.

Szerintem mindenkinél van olyan, hogy vonzónak tartasz valakit, de semmi komoly. Csak testi vonzalom.

8. elszabadult hold (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 1. 20:27
Szerintem ez két különböző dolog. Az én ismeretségi körömben is vannak olyan férfiak akik vonzó külsővel és értékes "belsővel" bìrnak, mégsem vagyok egyikbe sem szerelmes, pedig szimpatikusak. Ez sokkal összetettebb, bonyolultabb dolog szerintem.
2013. szept. 1. 20:27

Férfiak és nők is működhetek így,nem ezen múlik.


Én olyan vagyok aki azért szeretett meg más nőket amit emberileg adtak magukból,bentről.Leginkább mert

energiát fordítottak arra hogy törődtek velem.


Most beszélhetnénk arról hogy milyen sokféle ember van,de minek??

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:27
Ennél frappánsabban ezt nem lehet megfogalmazni :))
2013. szept. 1. 20:26
Ha én mindenkibe szerelmes lennék, akit értékesnek tartok, akkor egy poligám biszexuális lennék.
2013. szept. 1. 20:24
Oszinte ferfi. Nem tudja elkepzelni a gyermekei anyjakent?! Nem erzi ugy, hogy egy egesz eletre el tudna kotelezni magat vele.?! Komolyan veszi a szerelem szot.
2013. szept. 1. 20:23
A szerelem nem így működik. Lehet akármilyen szép a belsője is. Attól még nem lesz valaki automatikusan szerelmes belé.
2013. szept. 1. 20:21
Az élet nagy kérdései. Mindenesetre a férfi őszintesége becsülendő. Mást is állíthatná és gond nélkül megkaphatná, összetörhetné.
2013. szept. 1. 20:17
Barátnőmről azt állítja egy férfi, hogy vonzónak találja mint nőt, de nem szerelmes belé. A barátnőm egy nagyon szép és visszafogottan de csinosan öltözködő lány, de ezzel sosem vágott fel. Elmondhatom róla, hogy azon kívül, hogy szép, nagyon kedves, aranyos, szimpatikus és rendkívül mély érzésű. Sok jó belső tulajdonsággal rendelkezik, de ez a férfi valahogy úgy tűnik, mégis csak a külsejét nézi, hiszen azt állítja róla, hogy vonzódik hozzá, de nem szerelmes. És ezt már jó ideje állítja. A barátnőm emiatt nagyon szomorú. Vajon miért ragadnak meg egyes férfiak annál, hogy egy nő vonzó, és miért nem figyelnek oda a nő belső lényére is? Vagy ha netán még néha oda is figyelnek a belsőre, hiába tartják vonzónak a belsőt is, mégsem lesznek szerelmesek, hanem továbbra is azt mondják, hogy csak vonzódnak?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook