Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? fórum

Miért van az, hogy bizonyos férfiak kizárólag egy nő külsejét veszik figyelembe? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. szept. 2. 13:09
Akar e=akar-e
44. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 13:08

Nem ertem mi abban az illuzio, ha 2 ember egyutt van ugy, hogy mindketto tetszik a masiknak es szeretnek egyutt lenni, jo sokat szexelnek, mar miert lenne ido pazarlasa, ha olyannal vagy, aki tetszik, es amit tesztek, szeretitek?


Nevezheted ezt szerelemnek is, mast is nevezhetunk szerelemnek, ez egy elnevezes valamire, ami egyutt tart 2 embert.


Szerintem mar reg rossz, ha valaki olyannal szexelsz, akihez semmi kedved, akkor igen, nemcsak az idodet pazarlod, hanem hulye is vagy. Semmi olyat nem mondtam, hogy le kellene fekudni mindenkivel aki keri. Mindossze azt mondtam, ha valaki tetszik es kivanod, es o is kivan teged, miert kell kutatni mindenaron, hogy o vajon azert akar e szexet veled mert megerintette a belsod is vagy csak a kulsod? Ha neked is elvezetet nyujt, miert kell kutatni az okat.


Ha te szereted a gyertyafenyt vagy a gyors autokat vagy a wellness hotelt vagy eppen az erdot-mezot es egy ferfi tudja, hogy ezzel megkaphat, ergo olyat ad neked cserebe, oda visz, ahova te akarod, ezt te miert nevezed kihasznalasnak??? Ez amolyan csere-bere.


Kihasznalas az az, amikor te nyujtasz valamit es cserebe nem azt kaptad amit te kertel. Ez olyankor is elofordulhat, amikor, poriasan fogalmazva, tultermeles van a kinalatbol es kisebb a kereslet. Vagyis, ha te tul nagy arat szabsz, tul magas az illeto szamara, vagy ugy erzi nincs egyenes aranyban azzal, amit kapna erte...keres egy masikat.


Ezen be lehet sertodni de tudd, hogy kb 7x annyi no van a vilagon mint ferfi asszem...mindenki helyettesitheto. Utalhatod is oket emiatt. Mondjuk ok is helyettesithetoek sztem, de nagyjabol ez a szitu

43. dc6552b986 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 13:01

Másodszorra mi nők másképp élünk át bizonyos lelki vagy szerelmi elképzeléseket,nem úgy mint a férfiak,akik csak a saját élvezetüket tartják szemelött.

Nem veszitek észre hogy mi nők gyengédségre vágyunk,és megértésre.

42. michelle.r (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 12:59

Édeském, ez nagyon illetlen :o))

A nő nem kufircol, hanem szeretkezik. Mindig és minden körülmények között őszinte szerelemmel és vágyódással ;)

41. dc6552b986 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2013. szept. 2. 12:54

Mi jogon döntöd te el hogy mi lányok hogy élünk át egy lelki igaz szerelmi csalódást?

Igaz szerelem igen is van,ha küzdesz érte akit igazán szeretsz és a másik is viszonozza az már önmagában nem hazug szerelem,mert harcoltak a szerelmükért,nem hiában.

Feltenném a kérdést mi az értelme a szerelem nélküli együttlétnek? Semmi értelme nincs mert elpazaroltál hónapokat egy olyan lányra vagy fiúra akibe sose voltál szerelmes ,és csak egy illúzió volt az egész.

40. gribedli*** (válaszként erre: 28. - Dc6552b986)
2013. szept. 2. 12:45

Mar bocsi, de ha ugyis tudjuk, hogy mire megy ki, mi sem oszintebb ennel? Ha csak dugasra megy ki az egesz, tegyuk meg es kesz, nem?:))) vagy ha nem tetszik, akkor meg ne, es le van zarva.


Meg mindig oszintebb es egyszerubb az o eszmefuttatasuk, mint a nok bonyolult, sajat maguk szamara sem vilagos celok, azok eleresehez vezeto kanyargos utak, irigykedes, versenges, egymasnak hazudozas, erzelmi zsakutcak.


Miert van az, hogy a nok termeszetesen soha nem merik bevallani, hogy oket is csak egy kufirc, illetve a "kufirc (vagy tobb) a legjobb himmel" vezeti, inkabb mindenfele koritest adnak neki? Vegyunk peldat a ferfiakrol!:)

39. gribedli*** (válaszként erre: 18. - De Luca)
2013. szept. 2. 12:36
Gyilkos elmék...:DDDD
38. gribedli*** (válaszként erre: 16. - 10846c73f8)
2013. szept. 2. 12:35

Igen, ezzel egyetertek annyiban, hogy a noknek is szamit a kulso.


Mindenkibe az utodnemzes van kodolva de mig a ferfi csak kulso szerint valaszthat, minel termekenyebb legyen a no es ennek vannak a kulsoben megnyilvanulasai es ebbol a fajta nobol minel tobbet megtermekenyithessen, a nok valaszthatnak kulso alapjan es kulsosegek alapjan is.


Mert mig a ferfi tobb utodot akar, a no meg a legjobb ferfitol akar csak utodokat. A legjobb ferfi lehet kulsore is jo (szimmetrikus, izmos test, eros, ez jele, hogy a termeszetben talan tobb eselye van az eletbenmaradasra, szoval testileg a "legjobb" es ezt atadja az utodoknak) vagy kulsosegekre jo (testileg ronda, de rafkos, mert sok penzt ossze tud keresni, ezzel garantalja az utodok felneveleset, tehat ilyen szempontbol o is lehet a "legjobb" mert eletrevalo, es ezt az utodok orokolni fogjak):))))


Hiaba is bonyolitjuk, ezek igazak, es a tobbi az duma:D

37. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 2. 12:11

A baratnod oruljon, hogy azert valamit csak vonzonak tart rajta ez a ferfi, hiszen vannak elegen, akiknek a kulsejuk sem vonz senkit.


Megy mindig a duma, hogy a ferfiak nem is kivancsiak egy csunya no mas jotulajdonsagaira, de konyorgom, most mar azon is sirni kell, hogy ha szep vagyok, miert nem mondja, hogy milyen okos vagyok??:)


Az, hogy valakinek tobbet szamit a vizualis inger, mint az, hogy a masik egy agytroszt legyen, nem mindi nemfuggo, es jogos akkor a ferfiak kesergese is, hogy miert sok no csak a penzt nezi???


Szerintem egyik sem igaz, ugy ertem, nem nemfuggoek ezek a dolgok

2013. szept. 2. 11:56
legy oszinte azert nekunk no letunkre sem mindegy hogy nez ki egy pasi.
2013. szept. 2. 11:22

Én azért nem hinném, hogy ez teljes mértékben így van, ha igazán érdekli egy nő.

Ha esetleg tévednék és mégis, akkor azokkal a bizonyos férfiakkal nem kell foglalkozni. :)

34. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 2. 11:19
Miért általánosítotok?Az az egy férfi így áll hozzá, de rengeteg férfi van még a világon, aki másképp gondolkozik és nem fél a szerelemtől és az ezzel az érzéssel járó felelősségtől. Nem lehet, hogy pont ez az általánosítás nem engedi, hogy a barátnőd olyan férfit találjon, aki valóban értékeli és megbecsüli őt, nem lehet, hogy a barátnődet is pont a külső vonzza jobban, holott belső értékekre is vágyik?
33. 3a6250d900 (válaszként erre: 31. - A0c1361e44)
2013. szept. 2. 11:12

Na igen, nekem sem sok közös témám van a nőkkel akik elérhető közelségben vannak. Nem tudnak hozzászólni ahhoz ami érdekel.

Azt meg hogy lehet valahol egy nekem tökéletes nem vitatom, de a hangsúly a "valahol" szón van...

2013. szept. 1. 23:51
...és ne felejtsük el hogy a férfiak vizuálisabbak a nőknél.Sokkal jobban megfogja egy vonzó külső a férfit.És ez egy fontos szempont a kapcsolatban.A szexben is.A nő bensőségesebb, jobban átéli, a férfit meg jobban izgatja inkább a látvány...:D
2013. szept. 1. 22:01
Lehet, hogy a barátnőd szép és csinos és mély érzésű, stb., de közben meg egy dög unalmas nő.
2013. szept. 1. 21:53
A ragaszkodását viszont az a férfi, akivel kölcsönös lesz a szerelmük, egészen biztosan nagyra fogja értékelni.
2013. szept. 1. 21:50
Én is azt tanácsoltam neki, hogy felejtse el azt a férfit, és figyeljen oda végre másokra. Sajnos túlságosan ragaszkodó típus.
28. dc6552b986 (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2013. szept. 1. 21:05

Ezt csak a könnyen manipulálható lányok hiszik el,akik nem igazán látják tisztán a helyzetet.

Mert sok olyan fiú van aki félrevezet,manipulál,csak hogy megkapjon.

27. michelle.r (válaszként erre: 26. - Michelle.r)
2013. szept. 1. 21:02
Aztán persze amikor több hónapos, esetleg éves ármánykodás és bekerítési hadművelet után bebizonyosodik, hogy mégis csak úgy gondolta ahogy mondta, abból sem fog jól kijönni :o))
26. michelle.r (válaszként erre: 21. - Dc6552b986)
2013. szept. 1. 21:00
Előfordul. Ha viszont őszinték, akkor a nők megmagyarázzák, hogy áááááááááááá, dehogy, hiszen mélyen a szemembe nézett, a kezemhez ért. Bemagyarázzák maguknak, hogy a férfi csak félénk és nem azt mondja, amit valójában gondol :)
25. dc6552b986 (válaszként erre: 24. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:59
Remény hal meg utóljára,de szurkolok neked.
24. de Luca (válaszként erre: 23. - Dc6552b986)
2013. szept. 1. 20:56
Én mindig csalódom a férfiakban, de azért még futok pár kört náluk, mielőtt lehúzom a rolót :-D
23. dc6552b986 (válaszként erre: 22. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:54
Lányoknál is van esélyed, nah legalább ha csalódsz akkor mehetsz csajozni:)
22. de Luca (válaszként erre: 20. - Dc6552b986)
2013. szept. 1. 20:53
Nekem egyszer azt mondta egy leszbikus, akinek nagyon bejövök - és ettől én megijedtem, hogy talán én is az vagyok, csak még nem tudom -, hogy ne izgassam magam, rendíthetetlen hetero vagyok, azt ő érzi. Én is így gondolom :-)
21. dc6552b986 (válaszként erre: 2. - SDitti)
2013. szept. 1. 20:52
De a próbléma az hogy a férfiak nem őszinték.
20. dc6552b986 (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. szept. 1. 20:51
Lehet hogy biszex vagy csak nem tudsz róla:)
19. de Luca (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2013. szept. 1. 20:50
Ugye? :-D
18. de Luca (válaszként erre: 10. - Mirjana87)
2013. szept. 1. 20:50

Becsülettel végigolvastam.

Na, az a helyzet, hogy ebből a típusból nekem kettő is jutott. Ők tipikusan azok az egomán, nárcisztikus barmok, akik vagy a romantikus lányregények főhősei szoktak lenni, vagy a Gyilkos elmék című remekbe szabott filmsorozat főszereplői. Felejtse el, de nagyon gyorsan, ennek sosem lesz vége, csak ha eljut arra a szintre, hogy eszébe se jusson ez a férfi.

17. michelle.r (válaszként erre: 11. - Mirjana87)
2013. szept. 1. 20:48
Jó ég, hogy képes valaki 8 évig rágódni a semmin? A barátnőd egy romantikus lányregény főhősének képzeli magát :(
16. 10846c73f8 (válaszként erre: 1. - Mirjana87)
2013. szept. 1. 20:48

A "bizonyos férfiak" kijelentésnek semmi értelme ebben a kontexusban. Minden férfi és nő ilyen, csak mást és másként néz meg. Ösztönös viselkedés, melynek célja volt és van. Bizonyos külső jegyek alapján próbáljuk meglelni a "tökéletes" partnert utódnemzés céljából.


Lehet itt beszélgetni romantikáról, szerelemről és lelkiségről, de az első lépést bizonyos személyek irányába az ösztönszerű reakcióink adják meg.


A belbecs férfiaknál és nőknél is csak ezt követően lesz mérce. Férfiként azt keressük a nők lelkiségében, hogy képesek e a mi szemszögünkből arra, hogy az utódainkat a lehető legkiegyensúlyozattabban családi környezetet biztosítva neveljék fel. A nők szempontjából ugyanez, csak annyi csavarral, hogy a lehető legbiztonságosabb családi környezetet biztosítva. Ezért is fontosabb a nők számára egy párválasztásnál a férfi anyagi és szociális helyzete. Ebben látják a mai normák szerinti biztonságot.


Másként megközelítve;


Női párválasztás :


külső + anyagiak + szociális háttér + személyiségjegyek = mennyire vonzódom a férfihoz


Férfi párválasztás :


külső * személyiségjegyek = mennyire vonzódom a nőhöz


Ugyebár ezek alapján nem nehéz rájönni, hogy ha valahova egy nagy nulla kerül be a férfi résznél, akkor milyen ösztönös nagy szerelem lehet az egészből.


Persze kivételek vannak, de 100-ból 97 nő és férfi pont így működik, függetlenül attól, hogy mit akar magának vagy másoknak hazudni.


Amiket leírtam nem az én agyszüleményeim. Az emberi viselkedést elég régóta vizsgálják és készült is számtalan tanulmány. Amit ide felpötyögtem mindezek zanzásított verziója, mely természetesen nem teljes, de nagy átlagban igaznak elfogadott.


Sajnálom, hogy ilyen szinten lerántottam a fennkölt érzelmeket a puszta ösztönszerűségbe. Ezért elnézést is kérek. De talán valahol ez is el fog férni a többi beírás mellett.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook