Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért van az hogy a kilók lemennek, de alig látszik meg? fórum

Miért van az hogy a kilók lemennek, de alig látszik meg? (beszélgetős fórum)


1 2
12. 4726e582cf (válaszként erre: 11. - Szika)
2006. máj. 15. 12:58
:)))) ez se rossz...
11. szika (válaszként erre: 5. - Piskóta)
2006. máj. 15. 12:53
Tavaly nyáron én is elég sokat fogytam, főleg centiben. És nem dícsérgettek, nem említették, én meg majd felrobbantam. Aztán robbantam, mire közölték, hogy látták ők, hogy csini vagyok, csak nem mertek szólni, nehogy azt higyjem, hogy előtte kövérnek láttak. :))) érdekes ez nagyon. :))
10. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Droma)
2006. máj. 15. 12:49
Eszembe jutott valami. Menj le kondi terembe, és kérj személyre szabott edzéstervet. Pokol 2 hétig (tudom, csináltam :)), de eredményes, és ha rendszeresen lejársz, akkor prímán alakítható az alakod vele :).
9. 'szti (válaszként erre: 7. - 4726e582cf)
2006. máj. 15. 11:01
Igenigen, Fawnak tökigaza van, tornázz! Vagy hastáncolj, vagy ilyes, az alakot formál.
8. 'szti (válaszként erre: 6. - Droma)
2006. máj. 15. 10:59
A narancsbőr dolog különös, fogyástól csökkennie kéne. Iszol elég vizet?
7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - Droma)
2006. máj. 15. 10:55

Noh Csibiri!

Figyu! Dobj fel légyszi képet magadról, majd vándorolj el az én adatlapomra és nézd meg, hogy mi a kövér!!! ;)

Ha alakot akarsz formálni, akkor inkább tornázz!


Magadon nem fogod látni, csak, ha egy régebbi cuccot veszel fel, amit a fogyid előtt hordtál. Mivel 1 kg minusz az 1 cm minusz a csípőből... :), szóval ha fogytál akármennyit is, annak valamilyen szinten látszani kell :).

2006. máj. 15. 10:14
Szerintem is a stressz miatt,de engem az bosszant,hogy 45kg vagyok,tehát a kilók lementek és szerintem 1álltalán nem látszik,és ha pl tovább fogyok akkor az lehetséges h a kilók mostmár ne menjenek tovább,csak az alakomon látszon meg?Még nem mértem meg magam..mármnit cenivel nem,de a tükörben azért látnám ha lenne változás!De nem látom,csak azt hogy a combom kezd narancsbőrös lenni:(
2006. máj. 15. 07:09
Én eddig 9-kilót fogytam, és a kutya sem dícsérget, pedig szerintem látszik. De megnyugtató, hogy talán 5 kiló múlva már észreveszik mások is :)
4. zoja
2006. máj. 15. 02:20
kilenc kg fogyás után a kutya se dicsérgetett,még öt kilót kellett fogynom ahhoz hogy észrevegyék néhányan hogy levettem a mackó jelmezt.
3. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Droma)
2006. máj. 14. 23:04

Szia!

Nyilván a stressz miatt fogytál le.

Nálam, amikor elkezdtem fogyózni, az első 20 kilóig senki nem vette észre, onnantól kezdve már aggódtak, hogy fogyok. Amúgy meg rámfér még mindig nagyon kövér vagyok. Szóval a 20 az smafu volt az összesből, amit fogynom kéne. De halálra bosszantott, hogy kiestem a gatyáimból és senki még csak észre sem vette.

2. bige (válaszként erre: 1. - Droma)
2006. máj. 14. 22:23
szerintem a sok stressz miatt - vagy egyéb dolgok miatt az önértékelésed nincsen rendben. ezért érzed úgy, hogy nem jól nézel ki. centik mit igazolnak?
2006. máj. 14. 21:35

Régebben fogyóztam és kilóra le is adtam amennyit akartam,de alig látszott meg rajtam!És mostanában nagyon sok stressz ér,és lefogytam 45 kg-ra,nem vagyok valami magas,ugyhogy nem vészes ez a súly,de az a baj,hogy szerintem nem úgy nézek ki mint aki 45 kg!:(

Szerintetek ez mért van?Van akinél ez ugyanigy működik?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook