Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért változhatott meg? fórum

Miért változhatott meg? (beszélgetős fórum)


12. Cucicsillag (válaszként erre: 11. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 21:45

Jobban jartal.

Kulonben pazarolhattad vna az eveidet, honapjaidat,napjaidat, oraidat..

Most xar, de jo lesz :)

2020. ápr. 6. 20:22
Szakított velem :(
2020. ápr. 6. 19:20
Őszintén elmondta. Nem változott meg, egyszerűen sosem volt olyan, mint a kapcsolatotok elején. Innentől te döntesz.
2020. ápr. 6. 15:36
Tipikus Nárcisztikus viselkedés nézz utánna! És ha illik rá akkor fuss de nagyon messzire mert kocsinál!!!
8. 359482e78c (válaszként erre: 1. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 13:22
Ami nem megy, nem kell erőltetni. Mi lenne 10-20 év után? Oldjátok meg vagy....ti tudjátok.
7. 270ab6ba7a (válaszként erre: 1. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 11:49
Megkapott mindent pár hónap alatt, szerintem ezért vesztette el az érdeklődését.
2020. ápr. 6. 11:47
Nem szoktak a kapcsolatok folyamatosan lángolni mert ettől kiég mindenki, de egy-két hónap valóban nagyon rövid idő. Attól tartok kompenzálás van a háttérben. A férfi bebizonyította magának, hogy képes hódítani, de ez túl sok energiáját emésztette fel. Lám: "a hetedik napon megpihent".
2020. ápr. 6. 11:06
Ilyen, kész. Őszinte volt. Elviseled, ha akarod. Ha nem, akkor ennyi volt.
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 10:59

Egyébként meg elmondta, hogy miért változott meg.

Neked dolgod eldönteni, hogy kell így, vagy sem.

3. globus (válaszként erre: 1. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 10:55

"Elmondtam neki, hogy nagyon hiányzik a régi, gondoskodó, kedves énje, és hogy annak idején sikeresen "megvásárolt" azzal, hogy mennyire kedves, és most sehol nem látom azt a fajta lelkesedését, erre azt mondta, hogy "ő ilyen..."

Igazat mond. Vége a beetetős időszaknak, célját elérte, megmutatja igazi énjét.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Tavasziszél3)
2020. ápr. 6. 10:53
Nem voltam.
2020. ápr. 6. 10:25

Sziasztok, régi felhasználó vagyok, csak már rég nem voltam itt. Van egy elég nagy problémám, szeretném, hogyha tudtok, segítsetek tisztán látni.

4,5 hónapja vagyunk együtt a párommal. Kinek sok kinek kevés idő, nekem mostanában sok, hiszen régóta nem volt párom.

Ez az idő vele nagyon intenzív volt, hatalmas lángokkal indult, és 2 hónapig szinte a mesében éreztem magam. Igaz, beárnyékolta ezt az egészet az, hogy a volt feleség (akitől 1 éve elvált) tűzzel-vassal harcolt ellenünk, de ennek ellenére boldogak voltunk. Már az első héten hatalmas csokor virágot kaptam tőle, leste minden vágyam, elvitt egy meglepetésutazásra is, csodálatos üzeneteket írt szinte egész nap, azt hittem, itt a királyfi a mesékből - végre.

Aztán ez a lelkesedés alábbhagyott. Ami a régi maradt: szán rám időt, ha nem dolgozik, akkor a nagy részét velem tölti, de ezek nem teljesen minőségi dolgok. Gyakran csak alszik és ennyi, üresek lettek a napjaink. Még csak megtölteni sem tudjuk, mert karantén van, de mintha ő nem is akarná. Figyelmetlen és felületes lett. Pl. tegnap azt írta, hogy siet haza hozzám munka után, erre 2 órája nem ért ide, erre kiderült, hogy egy barátjával beszélgetett messengeren. Én vacsorával vártam, és persze nem esett jól ez, mérges voltam. Elmondtam neki, hogy nagyon hiányzik a régi, gondoskodó, kedves énje, és hogy annak idején sikeresen "megvásárolt" azzal, hogy mennyire kedves, és most sehol nem látom azt a fajta lelkesedését, erre azt mondta, hogy "ő ilyen..." A kezdetekkor nem tudja, miért lett olyan, bizonyítani akart a válás után meg beleadni apait-anyait, de ő nem az a típus, aki akkor volt. És hogy nagyon sajnálja, hogy engem lelkileg ezzel bánt. És hogy én mit szeretnék? Szakítani? (Mintha azt várta volna ekkor, hogy kimondjam, hogy igen.) Mondtam neki, hogy nem szeretnék, mert szeretem, de jó lenne, ha picit figyelmesebb lenne, azt mondta, hogy nem tud, ő ilyen szétszórt, gyerekes, hülye. Este szeretkeztünk, de én kezdeményeztem, nem is volt olyan, mint régen. És nem összebújva aludtunk el, ha simogattam sem volt valami lelkes, kedves, pedig éjszaka ha megfordult mindig kaptam egy puszit vagy ölelést.

Én úgy gondolom, nincs nő a képben, bízom benne. Inkább mintha elveszítette volna a lendületét és ez őt is frusztrálja, főleg azok után, hogy én ezt meg is erősítettem, de csak azért, hogy lássa, hogy ez nem biztos, hogy jó út.

Nem tudom, mit tegyek. Most azt, ha kedves vagyok is elutasítja (nem durva módon, de nem a régi). Voltatok már ilyen szituációban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook