Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért vagyok mindig beteg?:( fórum

Miért vagyok mindig beteg?:( (tudásbázis kérdés)


25. 12555cc279 (válaszként erre: 24. - Ae294c4916)
2011. febr. 22. 13:50

Nekem volt ilyenben részem, azt hittem ilyen nem létezik: meghalt a nagymamám december 8-án és akkor voltam 24 hetes terhes, mikor apukám felhívott a szörnyű hírrel.Abban a pillanatban elkapott a sírógörcs, legalább több órán át sírtam, addigra hőemelkedésem lett-amit néha inkább láznak éreztem és a fejem is majd kiszakadt a helyéről.Eltelt két hónap kb.. és vele álmodtam, amit nem szoktam, és kicsit furin éreztem magam!

De egyébként azért lehet az ember sűrűn beteg mert nem iszik elég folyadékot.Én sem ittam, és sokat betegeskedtem, mivel ma már 31 hetes vagyok napi 3liter vizet megiszok és nem muszájból,csak azért mert jól esik.És hihetetlen hogy amikor iszom egy-két fanta narancsot vagy kólát akkor annyira jobban esik az ásványvíz mintha legalább egy napja nem ittam volna.

Na meg a sok vitamin és gyümölcs.

2010. ápr. 10. 18:51

Én nem hittem soha, hogy a lélek és a test "betegségei" összefüggésben lehetnek. De tavaly óta sajnos megtapasztaltam.

Aki nem hisz benne, mint korábban én sem, annak még nem volt szerencséjére igazán nagy lelki problémája, bánata, vagy nagyon erős a pszichéje.

Amikor egy nagy-nagy csalódás ért, aztán a következő, még nem gondoltam, hogy később jelentkezik a testemben a hatása. Fokozatosan lebetegedtem. Mert ezek a dolgok felőrlik az embert.

23. syria (válaszként erre: 12. - Hisztikirálynő)
2010. ápr. 3. 21:16
Biztosan nem véletlen! :)
22. zebracsikó (válaszként erre: 2. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 11:07

Belekukucskáltam a naplódba.

Nem tudok mást írni, mint amit már mások is:

nem testileg nyírod ki magad, hanem lelkileg.

Hiába a sok vitamin, ha nincs benned harmónia, minimális elégedettség.

Azzal "védekezel" a világ ellen, hogy sokat beteg vagy.

21. globus (válaszként erre: 19. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 10:53

Egyáltalán nem rosszindulattal írtam, sőt!

Szó szerint értelmeztem a fogyást, sajnálom, hogy félreértettük egymást.

2010. ápr. 2. 10:06

De tényleg köszönöm mindenkinek!

Valóban igaz, hogy mostanábannem volt minden oké, és lehet hogy ez kihat a betegségeimre. !


Köszönöm, hogy segítettetek:)

19. c5c40ee1f9 (válaszként erre: 17. - Globus)
2010. ápr. 2. 09:51

:D.

Na ez vicces... ezért már baj van velem. már ne is haragudj, de ha jobban beleolvastál a naplómba, akkor azt is megtudhattad, hogy aránytalan vagyok, nem fogyni, hanem feszesedni, és erősíteni szeretnék. Mivel a nagyja a seggemen és a combomon van, narancsbőrös vagyok tőle, és a felsőtestemre meg ráférne az erősítés.


A fogyást azért írom, mert egyszerűbb, és rövidebb ezt leírni, minthogy azt ecseteljem, hogy miért szeretnék mozogni:)


Lehet depresszió, nem tudom.. de az is lehet, hog ymost minden összejött...


Csak ezt olyan rosszindulatúan írtad, legalábbis én ugy értettem... :(

18. c95c921ae7 (válaszként erre: 15. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 09:42
Uhh..beleolvastam a naplódba..Menjél el egy pszichológushoz. Nem csoda, hogy beteg vagy, vagy annak érzed magad, mert totál depressziós vagy szerintem. Hidd el az kihat mindenre!
17. globus
2010. ápr. 2. 09:40

173 cm, 59 kg vagy, és szerinted fogyni kell?

Tényleg baj lehet veled :(

2010. ápr. 2. 09:40

néhány éve nagyon meg voltam fázva, totál padlón voltam, és beszéltem egy természetgyógyásszal, aki megnézett és elmondta, hogy konkrétan mi baja a lelkemnek... sírva fakadtam, mert minden úgy volt, ahogy mondta. Totál kész voltam, sok sérelem érte akkoriban a lelkem, ezért nem voltam képes hamarabb gyógyulni, hiába próbáltam mindenféle gyógyszert és egyebeket.

Nem feltétlen azt kell az embernek mondogatni, hogy jól leszek, jól leszek, hanem úgy is kell élni, megpróbálni mindent a lelki béke eléréséhez.

2010. ápr. 2. 09:31

köszönöm:)

igen, lehet hogy lelki eredetű, bár nemhiszek sem a pozitív gondolkodás gyógyitó hatásaiban, sem abban,hogy a lelki dolgok ennyire kihatnak a testire...


de akkro egy teljes kivizsgálásra mindenképp elmegyek...

és a biztonság kedvéért megfogadom a tanácsotokat, megpróbálok pozitív lenni.


köszönöm nektek!

14. Babyshambles (válaszként erre: 13. - 47857a36a5)
2010. ápr. 2. 09:26
Én nem hiszek a gondolat teremtő erejében. Ilyen szinten az összes rákos beteg is azt gondolhatná, hogy makk egészséges én magától meggyógyulna. Ki kell kúrálnia magát. Nekem egyszer volt ilyen, azóta folyton sálat hordok amikor az ősz beköszönt, egészen addig, amíg atlétában nem tudok rohangálni tavasz végén. Sál egész nap, mindenhova, még alváshoz is. Azóta nem kaptam el semmit. Ez már három éve volt. :) Persze nem a legdivatosabb viselet, de inkább egészséges vagyok, mint trendi.
13. 47857a36a5 (válaszként erre: 2. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 09:21
Pl. azért mert felteszed ezt a kérdést állandóan magadnak. Gondolj arra, hogy egészséges vagy!!!
12. Hisztikirálynő (válaszként erre: 10. - Syria)
2010. ápr. 2. 09:18
de egyre gondoltunk:D
2010. ápr. 2. 09:17

Azt mondják, hogy a lélek nyelve a betegség... szerintem érdemes lenne a lelkedet is feltölteni, pihenni, lazítani és ügyelni rá, hogy ne stresszeld magad, mert az is sokat számít.

Nekem a 2008-as évem volt nagyon pocsék egészség szempontjából (2 nőgyógy. műtétem is volt akkor), aztán mikor helyrebillentem lelkileg, a testem is meggyógyult.


Jobbulást!

10. syria (válaszként erre: 2. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 09:17

A naplódat végigolvasva elég negatív az életszemléleted a világ, a magad és a munkahelyed irányába is. Valahogy az az érzésem az írásaid alapján, hogy beteg a lelked.

Így aztán nem csoda, ha a tested is az.

2010. ápr. 2. 09:08
Pontosan milyen betegséged van?
2010. ápr. 2. 09:06
semmit nem csináltál rosszul, van akinek gyengébb, van aki nem tesz semmit érte, és soha nem beteg...
7. CsillagTM (válaszként erre: 6. - C5c40ee1f9)
2010. ápr. 2. 09:05
szerintem ehhez mi nem vagyunk elég okosak, hacsak nincs itt egy orvos. vizsgáltasd ki magad! (és addig is, sok zöldség-gyümi, fokhagyma - vitaminok nem olyan jók, mint ezek -)
2010. ápr. 2. 09:04
de mitől gyenge? szedtem ezt a kombinált vitamint, elvileg minden volt benne ami szükséges a szervezetnek. rengeteg gyümölcsöt ettem, elvileg nem gyengülhetett le az immun rendszerem. vagy valmait rosszul csinálok?:(
2010. ápr. 2. 09:04
alapos orvosi kivizsgálás nem ártana!
2010. ápr. 2. 09:03

Nem ártana elmenned egy kivizsgálásra!


Az immunrenszered erősítheted mozgással és kúraszerűen fogyassz Béres cseppet!Nagyon jó!

2010. ápr. 2. 09:02
totál gyenge az immunrendszered
2010. ápr. 2. 09:01

Sziasztok!


Van valami ötletetek hog ymitől vagyok beteg már október óta folyamatosan, kisebb nagyobb megszakításokkal????:(:(:(

Szedek vitamint, eszek zöldséget-gyümölcsöt, télen rendesen felöltöztem:(

2010. ápr. 2. 09:00
Miért vagyok mindig beteg?:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook