Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért vagyok ilyen szerencsétlen? fórum

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? (beszélgetős fórum)

1 2 3
17. kisbögre (válaszként erre: 15. - 7900109d76)
2010. jún. 24. 12:19

Gondolom a munkahely találáshoz sincs elég motivációd, ha egész nap az internet előtt ülsz.

Onnan nem is lehet nagyon. Vegyél újságot, vagy menj be a regionális munkaügyi központba...vannak még érdekes dolgok!

Csak te mástől várod a saját változásodat!!! Ez a baj!

16. Szilvamama (válaszként erre: 15. - 7900109d76)
2010. jún. 24. 12:17
A séta, kirakatnézegetés, kiülés a parkba egy jó könyvvel nem kerül semmibe. Ne kifogásokat keress, itt mindenki segíteni akar, változtass a hozzáállásodon. Mindenkinek a maga keresztje a legnehezebb, mi is küzdünk-küzdöttünk problémákkal hidd el!
15. 7900109d76 (válaszként erre: 10. - Maya185)
2010. jún. 24. 12:13
És mégis miből menjek el vásárolgatni? Egy vasam sincs, előbb munkahelyet kell találnom ami nem könnyű.
14. flasch
2010. jún. 24. 12:12

ne haragudj, de az irásod alapján, csak arra vágysz, hogy felfigyeljenek rád, és ezért vetted magadra ezt az álarcot...20 éves vagy, fel kell nőnöd, és ahhoz ilyen hozzáállással nem a legjobb úton haladsz!

csak te tudod kirángatni magad....az unalmadból! mert ez nem szerencsétlenség, szerintem. bocs, ha túl "csernusos" voltam :P

2010. jún. 24. 12:07

Azért, mert ez a nicked is, ezt sugárzod magadból, és így gondolkodsz. A pozitív gondolkodást nem próbálni kell, hanem megélni.

Ha így csinálod továbbra is, mint most, akár fel is kötheted magam. Az emberek utálják az energiavámpírokat, és te nagyon annak tűnsz... ne csodálkozz, hogy mindenki lelép mellőled.


Változz meg!!!

2010. jún. 24. 12:00
Nagyon fiatal vagy. Könyörgöm, kapd már össze magad egy kicsit! Ahelyett, hogy sírsz, és önsajnálatba fordulsz, még nem változik semmi. Itt a nyár, tessék menni társaságba, mert csak így van esélyed barátokat szerezni. Mosolyogj, az csodákra képes. Ha találsz magadnak egy új párt( és mért ne találnál) akkor Te is rájössz, kár volt sírni olyan után, aki nem érdemel meg téged. Fel a fejjel, munkára is nagyobb esélyed lesz, ha elmész egy interjúra, ha mosolyogsz, sugárzik belőled az erő, a munkakedv, nem egy savanyú öregasszonyt látnak benned. A mosolyhoz nem kell pénz. Persze ebből nem lehet megélni, de neked kell változtatni az életeden. A bűvös szó az "akarom", és megteszek érte mindent. Én voltam ettől sokkal sz@rabb helyzetbe, és talpra álltam, mert akartam, és most már büszke vagyok rá!
11. kisbögre (válaszként erre: 8. - 7900109d76)
2010. jún. 24. 11:48

Ha ennyire nem akarsz segíteni magadon, kérj segítséget szakembertől (pszichológus).

Bár ott is minden a saját elhatározásodon múlik...

Tehát ő sem tudna segíteni!

10. maya185 (válaszként erre: 8. - 7900109d76)
2010. jún. 24. 11:48
Hát ez aztán marha nagy elfoglaltság. Mi vagy te, 70 éves öreglány? NEM! Akkor meg fogd magad, menj el vásárolgatni, fodrászhoz, kozmetikushoz, újulj meg, és utána sokkal jobb lesz.
2010. jún. 24. 11:47
Pedig ezen a helyzeten csak te tudsz változtatni ... Próbálj kimozdulni, sétálni, pozitív dolgokat észrevenni, és igen, pozitívan gondolkodni! (az elég negatív, hogy úgyis csalód ni fogsz)
2010. jún. 24. 11:45
És az a baj hogy nincs kedvem semmihez sem, nincs kedvem semmit se csinálni. Egész nap csak alszok és internetezek:(
2010. jún. 24. 11:43

Akár hiszitek, akár nem, én mindig is próbáltam ez ellen tenni. Pedig 20 éves vagyok. És mostanra lett elegem. Akármit is tervezek el, soha nem valósul meg. És azért vagyok negatív, mert ha pozitív lennék és reménykednék, akkor annak csalódás lenne a vége. Ezt tapasztaltam.

Barátokat is próbáltam szeretni. Felvettem a kapcsolatot egy régi barátnőmmel, mondta hogy találkozzunk. Meg is beszéltünk egy találkozót, és nem jött el .... fel se hívott hogy miért nem jön, utána sem hívott fel. Elfelejteni nem felejthette el, mert a találkozó előtt 5-6 órával beszéltünk.

6. Szilvamama (válaszként erre: 1. - 7900109d76)
2010. jún. 24. 11:36
Szia! Nem akarlak megbántani, de olyan negatív a kisugárzásod, hogy tényleg csak azt tudom mondani, hogy egy rakás szerencsétlenség vagy. Teljesen beleburkolóztál ebbe a lekliállapotba, és úgy tűnik, hogy ki sem akarsz kászálódni belőle. A barátod hónapokkal ezelőtt elhagyott, de te még mindíg őt siratod. Állj fel, rázd meg magad, és próbáld összesezedni magad, mert amíg ezt sugárzod kifelé, szerencsétlen is fogsz maradni.
2010. jún. 24. 11:36

Ha Te is törődsz másokkal és nem csak önmagaddal talán veled is többet törődnek majd...

Önsajnálattal nem mész semmire, össze kell szedned magad!

2010. jún. 24. 11:34
Hát amíg ilyen pesszimista és negatív vagy, addig ne is csodálkozz, hogy ilyen helyzetben vagy.
2010. jún. 24. 11:34
Ne sajnáld magad! Tessék "új" életet kezdeni. Járj el szórakozni, egyedül is lehet. Próbálj ki új dolgokat, olvass, járj el táncolni stb. Neked is tovább kell lépned, lesz majd más férfi az életedben, aki a nagy Ő lesz.
2010. jún. 24. 11:33

Ne haragudj de amíg sajnáltatod magad ahelyett, hogy csinálnál is valamit, addig mit vársz?

Jó reggelt, nem fog minden az öledbe hullani.

Azon kívül az emberek megérzik hogy mit gondolsz önmagadról. Ha elégedetlen van magaddal, változtass, és a változásokat mások is meg fogják látni!

Túl fiatal vagy még, hogy ennyire befordulj!!!

2010. jún. 24. 11:29

Világéletemben szerencsétlen voltam. Nincsenek barátaim, munkahelyet sem találok, pénzem sincs, és még a barátom is elhagyott már hónapokkal ezelőtt. Még mindig beledöglök a hiányába, mert még ugyanúgy szeretem őt. Ő már továbblépett, ezt bizonyítja az, hogy már van új barátnője. Én nem tudok tovább lépni. Nekem ő volt az első barátom, 1 évig voltunk együtt.

Senki nem törődik velem, nem tudok senkivel egy jót beszélgetni mert mindenki magával van elfoglalva és a boldog életével.

Ha meglátok egy szerelmespárt az utcán, rögtön elkezd könnyezni a szemem és a volt barátom hiánya erősebb lesz bennem. Mindennap szoktam sírni miatta, esténként könnyekkel a szememben alszom el. Sehova nem járok el, még bulizni sem, mert nincs kivel. Régebben voltak barátaim, de ők elfordultak tőlem pont akkor amikor a barátom elhagyott engem. :'(

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook