Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vagyok ilyen hülye? fórum

Miért vagyok ilyen hülye? (beszélgetős fórum)


23. Boldogság1 (válaszként erre: 19. - 93f84765e4)
2011. jún. 24. 15:12

Na látod...Nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni:)))

Egyébként mi is a neten ismerkedtünk meg a párommal...

2011. jún. 24. 12:29

Mi igazából személyesen ismerkedtünk meg egy bulin, csak budapesten belül távolabb járt mindegyikünk iskolába, igy csak az internet maradt az érettségi évünkben. De tökéletesen összehozott minket. Személyesen meg tényleg csak fokozodott/fokozodik.


Nem tudom, hogy ismeritek azt az érzést, amikor a másik tényleg olyan mint egy lelki társ.

Na nálunk ez van, és neten keresztül is már ismertük egymás gondolatait, érzelmeit. Most meg már végkép.

Ezért is javaslom, Kriszta, hogy hagyd kibontakozni a dolgot. Ha tényleg személyes találkozok is csak fozozzák a dolgot, akkor majd ugy is alakul magától.

21. 5e1b581a2e (válaszként erre: 16. - Dd91f4c995)
2011. jún. 24. 12:09

Ez így elég korrektül hangzik,igen.Ez egy járható út.

Én sem állítom azt,hogy a neten nem lehet valakit elég jól kiismerni,sőt...meg hajjaj...:)

De...ha lehet ezzel a hasonlattal élni,az aláírást meg kell rá szerezni,ami nem más,mint a személyes kontakt.Ha érted,amit szeretnék mondani.Igazából tudod mi a legjobb?Az,hogyha a személyes tali csak übereli azt,ami neten átmegy.Nos...az:ESZMÉLETLEN JÓ!!!:DDD


Meg igazából,ha valaki vonzó az írásai alapján,azzal az ember szeretne "normálisan" is találkozni.Ha meg személyesen is vonzó,akkor meg szinte semmi sem elég...:DDD Csak hát felnőttek vagyunk és ezutóbbin erőteljesen uralkodunk...:DDD

De szerintem ez is normális dolog.

Ennek ellenére én eddig még (majdnem*) mindenkinek nemet mondtam,meg mondok is.Meg a személyesen megismerteknek is úgy általában (majdnem*)mindenkinek.De ez már egy egészen más téma...:)


*99,99%

20. 93f84765e4 (válaszként erre: 12. - Kisj)
2011. jún. 24. 12:05
szerintem keversz valakivel sosem irtam asogornőm pasijárol
19. 93f84765e4 (válaszként erre: 7. - Dd91f4c995)
2011. jún. 24. 12:02

nagyon mgértő és türelmes semmilyen kiborulás nem riasztotta még el.mindent tud rolam és az előbb már irt is:))ugylátszik már megint kombináltam

ki vagyok akadva magamtol:((

18. 93f84765e4 (válaszként erre: 5. - Kissuta)
2011. jún. 24. 11:58
még csak pár hete de már régebb óta vége csak most mondam ki
17. 93f84765e4 (válaszként erre: 3. - Boldogság1)
2011. jún. 24. 11:57
még nem tudtunk találkozni csak e-mail
16. dd91f4c995 (válaszként erre: 15. - 5e1b581a2e)
2011. jún. 24. 11:40

Én utazos tipus vagyok, Budapest vidékén élek, mig ö budapest másik végén van.

És azért mentem hozzá, mert ismerem eléggé. Utobbi egy évben már egy iskolába(OKJ) is iratkoztunk, és egy helyen is találtunk munkát magunknak.

szóval ez igy szerencsés, hogy mi naponta megtudjuk oldani. PErsze 100 km inkább csak hétvégén megoldható, de én mostani páromat is nem csak személyes talikkal ismertem meg, hanem az elején többet taliztunk csak az interneten, de akkor órákat beszélgettünk.

Szóval kilehet egy bizonyos határig ismerni a másikat.

Ez olyan, hogy sokan azt mondják, mig nem élnek együtt, ne is házasodjanak össze, mert naponta együtt élni egy tető alatt abszolut más, mint naponta találkozni 2-3-4 órákat.

15. 5e1b581a2e (válaszként erre: 10. - Dd91f4c995)
2011. jún. 24. 11:26

50 vagy 100,az nem mindegy...Nálam még a 80 is belefér...:) Megjegyzem ez sajátságos életvitelemből fakad.

De alapvetően a 100 már nehezen kezelhető.Főleg 3 gyerekkel...

A távkapcsok nem működnek,csak egy ideig.Ha nincs személyes kontakt,vagy csak nagy ritkán,abból nem igen lesz semmi és az idő teltével a távolság kikezdi és felszámolja.Ráadásul sokmindenről nem is lehet,hanem csak személyesen beszélgetni.Pont azokról,amitől igazán barát lesz a másik.

Plusz távolról ki sem lehet normálisan ismerni a másikat.


Ez:"völegény" ellentmond ennek: "ha tényleg jó kapcsolattá alakul".

+ Én nem lennék menyasszonya annak,akivel csak ritkán töltöttem/töltök el időt.

14. kisj (válaszként erre: 13. - Kisj)
2011. jún. 24. 11:03
Elnézést, de összekevertelek egy másik fórumozóval:)
13. kisj (válaszként erre: 12. - Kisj)
2011. jún. 24. 11:01
Lehetséges, hogy törlésre került az a fórumod?
12. kisj (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. jún. 24. 10:40
Ez a pasi a sógornőd párja (akiről a múltkor írtál), vagy pedig egy másik?
2011. jún. 24. 10:31
Normális reakció, viszont hosszú távon tönkretesz mindent. Soha nem szabad az előzőhöz, vagy a korábbi szitukhoz hasonlítani az újat, mert nincs két egyforma ember és helyzet. Túl kell lépni a múlton és tiszta lappal indítani és engedni az újnak. Garancia nincs rá, hogy jó lesz, de ha meg sem próbálod, nem tudhatod. Sok sikert!
2011. jún. 24. 10:30

Szerintem a távolság nem számit, lehet hogy te Specy rosszat tapasztaltál ezzel kapcsolatban, de ez nem igaz mindenkire,

Én is 50 kmre lakom a völegényemtől, mégis ritkán okoz komolyabb problémát. Igen, tény, ritkábban láthatjátok egymást, de ha tényleg jó kapcsolattá alakul, akkor ezen lehet változtatni majd a jövőben.

2011. jún. 24. 09:50
2.-nél kimaradt:"úgy"
8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. jún. 24. 09:49

1.Szerintem nagyon messze lakik,ne kapaszkodj bele

2.semmi nem tudja szétrombolni egy nő bizalmát,mint egy rossz házasság,ez tök normális

3.igen:ha nem tanulod meg kontrollálni azt,hogy a másik kedvességét ne szivatásnak vedd,esélyed nincs új életet kezdeni.

4.másrészről ez nem is olyan egyszerű(és most finoman fogalmaztam) amiatt a férjed miatt,akiben durván csalódtál.DE:muszáj megtanulnod.Nincs más választás.

2011. jún. 24. 07:59

velem is volt olyan, hogy rossz emberrel jártam, akivel össze se illek, és semmi nem tartott mindet össze,de mégis szerettem.

Aztán nagy csoda folytán megismerkedtem az igazival, a mostani párommal, pont olyan, amilyen nekemegy életre kell.

Eleinte szegény annyit küldött az én önbizalomhiányos egommal.... sose hittem el, hogy én szép vagyok, mert hát elöző párom sose jegyezte meg, és ö ugy kiakad, hogy falba verte szinte a fejét. Hónapokba telt mire puhultam....

Azota ezt tökéletesen helyre hozta bennem, de neki is megértéssel kell lennie, neked meg bekell fogadnod a jót!!:D Gondolom tudja, hogy nehéz idök után állsz, csak megérti.

Sok boldogságot nektek!!!

2011. jún. 24. 07:53
talán még nem zártad le magadban a házasságod és a rossz élményeket. magadba kelle nézned és boncolgatni még egy kicsit a múltat, így talán le tudod zárni. szerintem még nem vagy kész egy új kapcsolatra
2011. jún. 24. 07:50

Szerintem nagyon szép a szemed ha mosolyogsz!

Ha ő rá is így mosolyognál biztos sikered van!!!

Szomorú amit írtál fel a fejjel!!Mennyi ideje annak hogy külön vagytok?

2011. jún. 24. 07:49
az ég nem is olyan nagy távolság, van ahol sokkal több van és még sincs gond abból. alapban el kellene zárni az olyan feltételezgetéseket, amik nincsenek. az mindent, szó szerint mindent tönkre tud tenni.
3. Boldogság1 (válaszként erre: 1. - 93f84765e4)
2011. jún. 24. 07:42

Próbálj meg adni magadnak egy esélyt,hogy megismerhesd!!

Mindig csak a jó oldalát kell nézni a dolgoknak,és csakis pozitívan:)))

Találkoztál már vele??

2011. jún. 24. 07:36

Sokat csalódhattál eddig, normális, hogy kicsit bizalmatlan vagy más férfiakkal is. Ezen szép lassan túl kell lépni, ne nézd a dolgok kétértelmét, helyesebben fogalmazva, ne "forgasd ki a szavait", fogadd el, hogy érdeklõdik irántad. Légy te is olyan vele, mint õ veled. Légy kedves, mosolygós. Próbálj meg bízni benne.

Majd ha eltelik pár hónap, akkor pedig teljesen szabadjára engedheted az érzelmeidet. Addigra kiismered jobban.

2011. jún. 24. 07:33
rossz házasságom vére sikerült véget vetnem összeszedtem minden bátorságom és szakitottam vele bár egy házban maradtunk de én a gyerekekkel alszom egy házban de már semmi nincs közöttünk de nem is ez a lényeg hanem hogy megismerkedtem valakivel aki nagyon érdeklődik irántam és nekem is nagyon bejön.kedves figyelmes előzékeny,szerti a gyerekeket,és igy ducin is nagyon tetszem neki.én mégis mindig bizonytalan és bizalmatlan vagyok vele szemben,kiforgatom a szavait és mindig belelátok valami olyat a mondanivalojába hogy ő is biztos csak átakar verni.annyit csalodtam főleg a házasságomban hogynem tudom elhinni hogy tényleg lehet engem szeretni.az a baj hogy ez a pasi most nem irt vissza lehet hogy teljesen elüldöztem magamtol?pedig tényleg szeretnék vele lenni de mondjuk a távolság is nagy kb.100km.nem tudom hogy kontrollájam magam hogy ne kételkedjek benne folyton!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook