Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért vagyok ennyire szerencsétlen? fórum

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? (beszélgetős fórum)


1 2
2022. ápr. 30. 09:06
Egyszer fordulni fog a kocka és te leszel a világ legszerencsésebbje! 😇
2022. ápr. 30. 09:01
Gyerekkorom óta érzem hogy nem kellett volna erre a világra megszülessek :( Nagyon szerencsétlen vagyok minden téren. Soha semmi nem akar összejönni :( Mindig csak szívok mindennel pedig nem vagyok egy rossz ember. Tényleg igaz, hogy a mai világban a gyengéket eltapossák az érvényesül csak aki bátor belevaló. De én nem tudok olyan lenni. Mindig is szerény magának való nő voltam akit csak bántottak lelkileg. Nem hiába lettem pánikbeteg amire sajnos gyógyszert is szedek. A pszichés betegségnél rosszabb nincs mert az nem gyógyítható. Egyedül érzem magam ebben a szemét világban főleg mióta elveszítettem édesanyámat aki a mindenem volt. Azóta halottnak érzem magam elveszettnek. Utálom az embereket is akik körül vesznek napról napra jobban. Be vagyok fordulva teljesen depressziós vagyok. Nem látom értelmét az életemnek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook