Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért tükröződnek a tárgyak? fórum

Miért tükröződnek a tárgyak? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 24. 16:42
Légfúvós mérés volt. Nem nyomtam meg semmit. Fokozatosan kezdtem el ezeket látni mikor volt a vizsgálat tegnap. a puppillám egy kicsit már visszament de nem sokat...
3. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Nikike94)
2012. máj. 24. 16:26

ne nézz erős fénylő tárgyakat, pl napba, lámpa égőjébe mert ez nagyon rongálja a szemet, vagy milyen tárgyaknál látod ezeket



ha csak fényforrásoknál akkor teljesen normális csak eddig nem figyeltél fel rá

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Nikike94)
2012. máj. 24. 15:46

A pupillatágítótól normális, hogy nem látsz jól. Biztos az orvos is mondta. Lehet ettől érzékenyebb a szemed még.Ha nagyon zavar akkor keress fel szemészt esetleg telefonon, ő mit mond, meddig lehet érzékeny.

Ha szemnyomás vizsgálatot is készítettek, akkor viszont érzéstelenítették a szemed. Nem lehet, hogy törölgetted, és mivel nem érezted erősebben nyomtad meg?

2012. máj. 24. 15:30

Szemüveges vagyok. Szerdán voltam a Sote Szemklinikán a Tömő utcában vizsgálaton és pupillatágító szemcseppel 3x1 cseppet csöpögtettek a szemembe 15 percenként. Majd a 3. szemcsepp után megvizsgált az orvos azt mondja teljesen egészséges vagyok. A pupillatágítás előtt teljesen jól láttam, de a szemcseppek között nem vettem fel a szemüvegem és közben homályosan láttam, de jól láttam, hogy a fények tükröződnek, a fényesebb dolgok széle kétszer látszik. Majd miután hazamentem még minden fényesebb tárgynak, fénynek látszik a körvanala, tükröződik. Szemüvegen keresztül is látom és szemüveg nélkül is. A pupillám, már úgy ahogy visszaált rendesen, de ez a probléma megmaradt. Szerintetek mi ez? Mikor múlikel végre, mert elég idegesítő és furcsa. Azzal lehet kapcsolatban, hogy 21 Hgmm szemnyomást mértek nálam és emellet szivárványköröket látok a lámpáknál. Jövőhéten mégegyszer megmérik reggel.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook