Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért titkolják a cégek, hogy mennyi fizetést adnak? fórum

Miért titkolják a cégek, hogy mennyi fizetést adnak? (tudásbázis kérdés)


1 2
3. jucika33 (válaszként erre: 2. - Aszparagusz)
2020. szept. 15. 10:06
Ez így van. Ezért kell megadni egy tól-ig számot. Hiába gondolom, hogy én ennyit érek, ha az a munkáltató nem tudja megfizetni. Jó lenne, ha láthatnánk, miben lehet gondolkodni.
2. aszparagusz (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2020. szept. 15. 10:01

A fizetés függ a felveendő munkavállaló képzettségétől, gyakorlatától sok pozicióban.

Nem ugyanannyit fizetnek egy iskolából épp, hogy kikerült kezdőnek, mint egy sok éves tapasztalattal rendelkezőnek. (már amelyik munkakörben ez számít).

2020. szept. 15. 09:48
Valószínűleg már többször előkerült a kérdés, de engem nagyon izgat. Magyarországon miért titkos, hogy mennyit kínál egy cég a dolgozónak, akit fel akar venni? Arra már rájöttem, hogy aki nem kívánja teljesen bejelenteni a munkavállalót, az nem ír oda semmit, de nagy cégek sem írnak ki fizetéseket, akik valószínűleg teljesen bejelentve foglalkoztatják a munkavállalót. Felesleges köröktől kímélnénk meg magunkat mind a két oldalon. Dolgoztam külföldön, és ott minden álláshirdetésben benne volt a várható kereset. Ha minimálbér, akkor az is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook