Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért teszi ezt amit tesz ez a pasi? fórum

Miért teszi ezt amit tesz ez a pasi? (beszélgetős fórum)


13. Törpilla (válaszként erre: 1. - Vándorlélek)
2019. dec. 6. 20:05

Hűha! Nem volt egyszerű kiolvasni amiket írtál. Tanár az tanár diák az diák. Bármilyen szándék ami feléd irányul tőle az nem helyes. Nem minden roma olyan amilyen vannak ott is rendesek most lehet neked ezzel a?csajjal nem volt szerencséd. Erősen tolod végig ez sem a tanár nem érdekel majd mégis fel teszel egy olyan kérdést amiből pont nem ez jön le. Érdekel a csaj is érdekel a tanár is. Nos sajna ez igaz, hogy nem olyan nehéz a pedagógus diploma megszerzése ezért sok ember van ott aki nem oda való a leírtak szerint szerintem a Te tanárod sem. Valóban veletek van elfoglalva és remekül szórakozik rajtatok.. Most ha neked ez bejön akkor sajnos nem sok intelligenciával vagy megáldva szerintem. Lényeg ha jót akarsz akkor ezt befejezed. Ha a tanár akar is valamit tőled az max pár szép este és neki teljesen mindegy te adod meg majd neki vagy éppen a roma lány.

Tessék észhez térni ezt a kurzust befejezni úgy hogy ne essen csorba a becsületeden. Ez nem egy jó buli ezek komoly dolgok. Sok sikert az életben! Ne legyél naív ennyire!

2019. dec. 6. 19:26
Nemtomelolvasni, kiég a zagyam.
11. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Vándorlélek)
2019. nov. 28. 14:36
Szerintem a ti agyatokra ment rá valami. Biztos már agyon lettetek pszihézve. :DDD
10. New(l)
2019. nov. 27. 19:11

Drága aranyanyám, a tanár úr egyértelműen pszichézik veletek, és jókat röhög, ahogy felváltva rág titeket rojtosra az ideg.

Utóirat: lehet nem az oktató agyára ment rá az a zukker.

2019. nov. 27. 18:31
se eleje se vége,bocsi de túl zavaros
8. vivo44 (válaszként erre: 1. - Vándorlélek)
2019. nov. 27. 14:13

Felnőtt tanfolyamra járhatnak gyerekek is?

Az értelmetlen leírásod nagyon gyerekes, ahogyan párhuzamosan a másik fórumot is nyitottad majd ugyanezen témával....

7. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Vándorlélek)
2019. nov. 27. 13:29

Ha felnőtteknek való tanfolyamra jársz viselkedj is felnőttként.

A pasi kapcsolatban van! Innentről nincs miről diskurálni.

Egyikötök se ér többet max 1-1 menetnél. Nem fogja ott hagyni a biztosat holmi "csitrikért"

2019. nov. 27. 09:04
Eltűnt a hozzászólásom. Mi rosszat írtam? 🙂 Hogy a tanár szórakozik, ti meg inkább tanuljatok?
5. globus (válaszként erre: 1. - Vándorlélek)
2019. nov. 27. 08:17
Etikai vétséget követ el a tanár, ha kikezd bármelyik tanulójával. Tanulókra nincs ilyen meghatározás, ők magukat minősítik.
2019. nov. 27. 08:13

azért nyitott kettő fórumot,hogy ezt megkérdezze,?

az egyikből is kiderült,hogy eszi a kecura a tanár után,és most féltékeny,mert vetélytársa akadt,

3. Lávli (válaszként erre: 2. - Bless the child)
2019. nov. 27. 08:04
És milyen a vad szemezés?
2019. nov. 27. 07:16
Hogyan kell pszichézni?
2019. nov. 26. 22:30

Járok egy felnötteknek való tanfolyamra majdnemegy éve. A kurzusvezetö tanárnagyon rokonszenvesnek tunt , pedig pocakosés cukrosis, es elsö naptól vad szemezésbe kezdettvelem , es nyilvanosan mindenki elöttbókolta a kinézetem . Ez igy ment hónapokig es egyszer elszólta magát hogy élettarsa van es akkortól ùgy döntöttem hogy nem még akarok vele foglalkozni , kerultema tekintetet , amit ö nem ertett es szóvá is tett , hogy mi a baj .

En egy szolid komoly embernek hittem es nem hittem hogy megcsalna a parjat

Kialakult köztunk egy humoros kellemes kapcsolat mindig udvözölt engem reggel elsönek vidaman , örult nekem

Közben ramtapadt egy roma csaj a kurzuson es mindenki latta hogy jól egyezunk kacagunk de egy idö utan jobbnak lattam megszakitani vele a kapcsolatot mert nagyon figyelte a dolgaim es rossz körökbe forgott , megijedtem töle , bankkartyat is csereltem mert kileste a kódom meg folyton kért pénzt stb

Mikor megszakitottam vele a kapcsolatot a tanar kezdett parhuzamot vonni köztunk hogy ha engem dicsert szólt a csajnak hogy holnaptól lehet öt fogja , es folyton kezdett ezaltal egymas ellen húzni minket , mintha azt akarta volna hinni , hogy miatta versenyzunk , es ugyanakkor a csajt sajnalta is mintha, nagyon sok figyelemmel kezdte körbevenni , amit mindenki furcsallt , mert a csaj hónapokat lógott es nem vette komolyan a kurzust , es mondta hogy lóg nekunk , masok meg ott voltak , vegeztek a dolgukat es azokat nem dicserte soha . Valóságos áldozat lett a csajból, az meg futott a tanarután szégyennélkul kimutatva hogy neki kell az az ember , felbátorodva a biztatástól , es a jó szótól .

Az nem volt olyan mint en , visszafogott .

Odaig ment a dolog hogy atanar miutan kijelentette , hogy nem visz senkit az autójában diakot , ha kirandulasra megyunk , ( azert par ferfi diakot vitt neha) vegul a csajt beultetteazautójába, hogy szemelyesen vigye el a praktikara, ami egy hónap lett volna. ( nekem is ajanlotta hogy visz, azelött de vegul visszalepett .)

En a csajt csak lerazni akartam , semmi mast , de vegul egy nagy kalamajka lett az egeszböl , es a tanar mivel partolta kezdett nyiltan kitamadni engem, es mondta a hatammögött , hogy feltekenyhogya tanar sokat bamulengem es velem foglalkozik es szerinte ö kene kapja a figyelmet es ramtöbbet ne nezzen, felbeszakitotta a praktikajat es szamonkert hogy engem miert nem kuld a tanar praktikara , es tart magamellett, ( nekem nem talalt helyet ) es mikor beszel velema tanar vagy leul mellem a kavezóban akkor duhöng, forgatja a szemeit , es a tanar eddig meg nem ragott be ra , nem ultette le, söt nem szólt hozzam mikor a csaj ott volt hosszú ideig , gondolom tudja hogy a csaj milyen es kedveben akar járni , a tanar se normalis sajnos szerintem a cukor kikezdte azagyát , es azzal hogy a csajt nem ultette le ( ö nem maszik ebbe bele azt mondta )

A csaj azt mondta masoknak hogy a tanar ötkéne valassza mert ö fiatalabb minten es szep ( akkor meg miert feltekeny , plusz hogy nem szep nem nöies)

Ezek a verziók vannak a fejemben :

- a tanar elvezi a helyzetet , amire ö segitett ra , azzal hogy szinte összeugrasztott minket , azzal hogy folyton felvaltva dicsert minket versenyeztetett minket

- ha ignoraltam a tanart akkor rögtön pszichezett hogy mi van velem mi a gond , a csajjal dumalt es közben figyelt folyton ha feltekeny vagyok idegeskedem e ?

- anyam szerint a tanar engem akartféltékennyé tenni , mert en róla lemondtam es nem vettem a lapot .

Szerintem ha nem jött volna nekibeacsaj , akkor ennyit nem foglalkozott volna vele az en kedvemert sem

Szerintetek mi van emögött ? Engem akar pszichezni ?

Sokszor úgy tunik hogy a csaj partjat fogja . A csaj tudta rólam hogy megmutöttek a jobbkezem, eleg reg , most kitalalta a tanarnak hogy neki is most mutik a jobbkezét , es azokat a feladatokat szeretné végezni amiket addig én , mert faj a keze

Mindenki latja hogy egy lusta pszichopata de a tanar nem ulteti le, hanem a kedveben jar

Nem voltam köteles baratkozni senkivel ahogy velem se köteles baratkozni senki .

Mi a celja atanárnak miert enged utana ennyit ? Engem akar bosszantani ? Vagy bejön nekiez acsaj ?

Azóta mikor megy hazaa tanar szalad le es várjahátha megint beultetne az autójába, semmi szégyen nincs benne . Nekem úgy nez ki hogya tanárlerázza mostanaban. De ö nem adjafel folyton fut utana, hivja elöttunk hogy ö most mit csinaljon milyen feladatot , nem lehet levakarni es engem gyulöl , próbáltam vele azóta beszelni de ellenseges

Meg 3 het van a kurzusból , es nem szeretnem megreszkirozni hogy kirakjonatanár a kiképzésröl , ha szamonkérem , csak nekem lenne vesztenivalóm , befolyasosember

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook