Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért tart sokáig a menstruációm? fórum

Miért tart sokáig a menstruációm? (tudásbázis kérdés)


2014. jún. 18. 17:55
Szerintem mindenképpen keresd fel a nőgyógyászodat. A változó kor még szerintem odébb van, bár mindenkinél máskor jelentkezik.
2014. jún. 18. 17:53

Semmi köze még a változókorhoz! De kell a nőgyógyászati vizsgálat!

Mioma esetleg ciszta is lehet az okozója és ezek sajna szépen tudnak növekedni....


Kérj időpontot még a doktorod nyaralása előtt!


Én 1 évig kínlódtam, a vége az lett, hogy a legerősebb tampon+extra betéttel sem bírtam ki a 1,5 órát. Hozzá olyan erős görcsök jöttek, mint mikor vetélésem volt.

Tavaly 2 műtét után (a méhemet megmentve) most már 4-5 napos csak a mensi és észre sem veszem, hogy van.


Oka: úgymond egy "vérbög" volt, ami folyamatosan vérzett. (44 vagyok)

2014. jún. 18. 17:41
talán el kellene menned a nögyogyászhoz,hisz lassan eléred majd a változokort...
2014. jún. 18. 17:30

Sziasztok!

Az a problémám, hogy normál menstruációm van az első 3 napban, utána 3 napig kevés, de még ezt követően is 2 napig szivárog. Mindig is ilyen volt, csak 7 nap alatt túl voltam rajta, most meg még a 8-on is tart. (40 éves vagyok, ha ez jelent valamit.)

Hogyan, mivel lehetne 1-2 nappal lerövidíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook