Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért tapad fel a kisfiam szájnyálkahártyájára a Milupa HA-pép és a Sinlac? fórum

Miért tapad fel a kisfiam szájnyálkahártyájára a Milupa HA-pép és a Sinlac? (tudásbázis kérdés)


10. ében11 (válaszként erre: 9. - Milkacs)
2009. jún. 28. 21:16
értem csak furcsa kérdés volt-mert a fehérség nem étel volt akkor, hanem a szájpenész foltok.
2009. jún. 24. 09:53
Látta pár nap múlva,és szarinte jól tettem,h elkezdtem boraxszal kezelni.Máshol nincs,időben elkezdtem a kezelést.
2009. jún. 23. 10:59

akkor nem a pép ragadt oda, a szájpenész fehér sűrű foltokat képez.doki látta?

néha a fenekét is kezelni kell, meg nem tudom szopik e, mert a cicire is azt kell kenni.

2009. jún. 23. 10:49
Én!Szájpenésze volt és azért tapadt fel foltosan a pép,de a borax rendbehozta!!!
6. ében11 (válaszként erre: 5. - Milkacs)
2009. jún. 7. 20:56

ki mondta hogy a boraxot kend rá, ha csak a tápi?

Azt csak akkor használtam mikor szájpenészes lett kicsit.

2009. jún. 7. 13:42
Két oldalt belül a pofazacsijában tápi után fehér foltok vannak,mintha odaragadt volna a pép,elég nehezen jön le,borax glycerinnel szoktam körbetörölni,de eléggé odatapad.Ez csak az utóbbi napokban van így.A szájpadlásán is van és sokat köhög,mintha félrenyelt volna,szerintem ez is attól van.
2009. jún. 6. 19:13
szerintem is csak erről lehet szó.A védőnénim is mondta, hogy meglátszik a baba pofiján belülről hogy odatapad a tejci, normális dolog.Amúgy a lent írtak sűrű pépesek.
2009. jún. 6. 19:00
Én fogtechnikus tanuló vagyok, de nem értem a pontos megfogalmazás jó lenne. Úgy érted hogy a pofa belső falára tapad az étel vagy a szájpadlására? Ha az utóbbi, akkor nem kell aggódni, előfordúlhat hogy még nem nyel megfelelően és kevesebb nyálat használ a nyelésnél, falatképzésnél. :)
2009. jún. 6. 17:48
az anyatej is odatapadhat, ez előfordul ha eszik a baba.
2009. jún. 6. 17:43
Miért tapad fel akisfiam szájnyálkahártyájára a Milupa HA-pép és a Sinlac?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook