Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért szereti jobban az apját? fórum

Miért szereti jobban az apját? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 17. 18:18
Én is apás voltam de azért anyukámat is imádtam mert Ő volt velem mindig mikor beteg voltam, de alig vártam hogy apukám haza jöjjön a munkából és vele voltam utánna
2012. jan. 18. 07:46

15 hós injekciózás után két napig szeretett (az apja fogta le a lábát), utána megint le lettem tojva.

Hozzá nem nyúlhatok a játékaihoz, mert sikít.

Őhozzá nem nyúlhatok, mert sikít.

Ha leejti a kaját, nem vehetem én fel, mert sikít!

Be fog szakadni a dobhártyám :(

Ha az apja hazaér berángatja a szobájába a szőnyegre ülteti és legózik vele.

Ha én odamegyek, sikít.

Ha az apja nem megy oda, akkor hordja neki a játékokat, a tanuló kutyát, meg a kisszintit, nyomja a zenét, és táncol. Öleli, puszilja, bújik hozzá.

Amúgy Oidipusz az anyakomlexus, Ugyanis a történet szerint megölte az apját és az anyját feleségül vette, és hat gyermekük született.

21. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 21. 18:50
Nem tudom, talán Oidipusz konfliktus? Biztos elmúlik. Ne vedd a szívedre, de azért ne hagyd hogy megüssön vagy ilyesmi!
2011. dec. 21. 11:06
Én 24 év elteltével is apás vagyok (-:
19. Bcicus
2011. dec. 21. 07:51
Egyébként én ifam is apás. Amint meghalja a hangját mikor hazaér visong ezerrel és tombol pedig még csak 7 hós, de én örülök neki, mondjuk ha apjával marad itthon akkor meg nekem örül így mikor hazajövök.
2011. dec. 21. 07:48
én imádom érte a 9hónaposomat. látványosan odabújik az apjához és onnan vigyorog rám :) nagy színésznő és tüneményes
17. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 21. 07:06
Nem vagy egyedül!:) Az én fiamnak is az apja a mindene.Ahogy már írtátok, egész nap jól elvagyunk,de mikor a párom hazajön a munkából senki más nem létezik a Törpének,csak az apja. A kabátot is alig tudja levenni magáról,úgy csüng rajta!:) Az igazsághoz mondjuk,az is hozzátartozik,hogy az apja sokkal nyugodtabb típus,mint én,ráadásul,ha ketten vannak itthon,a páromnak nem létezik házimunka,Ő 'csak' játszik a kicsivel egész nap,meg persze tisztába teszi,megeteti,stb. :)
16. Ami.
2011. dec. 20. 17:25
Nem biztos h nem fog elmúlni,én is kicsinek apás voltam,aztán anyás lettem kamaszkorba,és a mai napig anya a legjobb barátnőm,és a legfontosabb ember az életemben.
15. Bcicus
2011. dec. 20. 14:25
Szeretni szeret, de apa a mindene. Nyilván ez idővel javulni fog, de elmúlni soha.
2011. dec. 20. 12:20
Nálunk a nyan cat amivel két-három percre el lehet szabadulni. Néha
13. 5d58fc17fc (válaszként erre: 12. - Miramira77)
2011. dec. 20. 10:59

Igen detto, de a toporzékolásos hiszti el fog múlni, férjem addig próbálkozott, míg megtalálta a youtube-on a gumimaci nevű "műremeket" (nem a mesefilmet, hanem egy dalt énekel egy gumicukormaci és a kisasszonynak nagyon bejött, ciki, de evvan... :DDD)

A WC-s üldözés a mai napig tart viszont, 2 és fél éves a kiccsaj. :S

12. Miramira77 (válaszként erre: 11. - 5d58fc17fc)
2011. dec. 20. 10:35

A férjem sem tud nyugiban vécézni. Amint becsukódik az ajtó a kisasszony már a küszöbön ordít.

Ja másik_

Ha kimegyek a szobából, házból RÁMCSUKJA AZ AJTÓT.

Ha apa távozik a házból akkor negyed órás ordítva rúgkapálás, toporzékolós hiszti van.

11. 5d58fc17fc (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 20. 10:27
az én kislányom meg pont fordítva, igyekszik elüldözni még a közelemből is mindenkit :DDDD, anyukám megölelt a múltkor, erre odajött és megrángatta, hogy mama mikor adod vissza az anyámat :DDDD (ez sem jó, WC-zni sem egyedül szoktam, nem egészen így képzeltem...)
2011. dec. 20. 10:26

Azért ezt még leírom. Egyet ne tégy. Ne szállj be a féltékenységi játékba, kiskoromban anyu is féltékeny volt mindíg, és amikor felnőttem is az lett, sokszor bántott ezért elérte azt, hogy nem bíztam benne már kicsinek sem.

Mai napig apus vagyok, nagyon. Persze édesanyámat is szeretem, felnőttem nem vagyok már gyerekes, csak mivel anyuval soha nem alakulhatott ki köztünk ez a bizalmi kapcsolat, ezért apuval osztottam meg mindent és osztok meg a mai napig is.

Ez az én példám, tudom te felnőtt ember vagy és biztos hogy jó anya, ne hagyd hogy féltékeny maradj mert annak hosszútávú következményei is lehetnek. A lányod téged is szeret csak most van ez az apu korszak, lesz majd anyu korszak is :)

9. homern (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 20. 10:24

Engem is megun mire hazaér az apja :)))

Azt hogy anya egyáltalán nem mondja,bezzeg az apát..gyönyörűen,mikor itthon van a párom ettől zeng a ház :)

Ő puszit nem ad neki,mert szúr :)


Ez a felképelés dolog érdekes,ekkora gyereknél még nem tapasztaltam ilyet.

8. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 20. 10:21
...meg egyébként tudod,mit mondanak a pszichológiában: a gyereknek egy ideig mindig az ellenkező nemű szülője a "félisten".Ezért is mondják sokszor pl. a kisfiúk,hogy ők bizony anyát fogják feleségül venni,ha felnőnek.
2011. dec. 20. 10:21

az én fiam egy időben nagyon apás volt, mostanában meg nem akar apával lenni csak velem. folyton változik.


barátnőm kisfia is nagyon apás, ha apa hazajön anya nem létezik többé, vele jobban elszórakozik, eljátszik

6. c3f39fd03b (válaszként erre: 1. - Miramira77)
2011. dec. 20. 10:20
Biztos,hogy nagyon szeret téged is! :-)) Valószínűleg az van a dologban,hogy az apukáját "ritkábban" látja,mert ugye te vagy vele egész nap,és amikor haza jön,naná,hogy örül neki meg minden.És nyilván ő engedékenyebb is vele,mint te,ez meg tetszik a gyereknek.Majd kinövi.:-)
2011. dec. 20. 10:19
Nem hiszem hogy nem szeretne csak mivel te vagy vele egész nap otthon így téged már meg szokott!!!De valamelyik gyerek apásabb az én fia is kisebb korában apásabb most meg már anyásabb,mindig változnak!!!
2011. dec. 20. 10:19
apa lánya szerelem :)
2011. dec. 20. 10:18
Óh. Én is borzasztóan apás voltam kicsinek. Anyu nem is létezett csak apu. Ez természetes, ki fogja nőni előbb utóbb, ne aggódj. Próbálj meg hozzá szeretettel közeledni, ez az apás időszak úgyis elmúlik majd.
2011. dec. 20. 10:17
Dehogynem szeret! :))))
2011. dec. 20. 10:15

Kezdek egy kicsit féltékeny lenni.

Egész addig nyugi van, míg apa haza nem ér. A lányom(14h) nem nagyon játszik velem, elvan egyedül, kifejezetten védi a tulajdonát, vagy amit azzá tett.

Hagyja magát pelenkázni, fürdetni.

Enni eszik.

Ha apa otthon van:

Hordja neki a játékait

pelenkát visz neki pelusidőben

öleli, puszilja

csak apa fürdethet, pelenkáthat

csak apa adhat neki enni

ha megölelem az apját, akkor megsértődik, komoly féltékenységi jelenetet rendez

ha megölelem az apját, mikor ő a kezében van, akkor fel akar képelni.

Kezdem úgy érezni, hogy engem nem is szeret.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook