Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért szeretek élni? fórum

Miért szeretek élni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
8. mandella (válaszként erre: 7. - 5464505f6a)
2007. febr. 24. 18:43
ó, igen, az eső illata, és a frissen vágott fűé, és a melegen szárított pirospaprikáé... és az orgonáé...
2007. febr. 24. 18:23
A viharok,majd az eső illata...és a tavaszé.De szeretem az ősz illatát is,ahogy érezni/látni a kéményekből áramló füstöt a levegőben,a sejtelmes köd,a levelek.Amikor mindent elborít a hó...Hmmmmmm..:)
2007. febr. 24. 18:06

Igen. En is ilyesmire gondoltam. Egyszeruen neha orult jo dolog racsodalkozni arra a sok szepsegre, ami korulvesz minket es a rohano eletunkben, csak elmegyunk mellettuk.

Pl imadom a tavaszt, mikor jonnek elo a szinek... meg az illatok...

5. mandella (válaszként erre: 3. - 5464505f6a)
2007. febr. 24. 17:53

igen, valami ilyesmit érzek én is ezzel a kérdéssel kapcsolatban.

És például a tenger... a sós levegő... a szél, ahogy finoman fúj, de végül is persze nem kell hozzá feltétlenül tenger, elég ha itthon ébred a természet tavasszal, langyos az idő, és kezd a nap melegíteni is.

És a felhők. Hanyatt feküdni a szép zöld fűben, és bámulni a felhőket, nézni, milyen alakzatokban jelennek meg, és aztán tovatűnnek.

2007. febr. 24. 17:41
'ban'='ért'
2007. febr. 24. 17:40
A természetben megtalálható csodákban.Nap,mint nap felfedezem,milyen gyönyörűek pl a felhők,a fák,a víz,állatok.Órákig tudnék gyönyörködni azokban,amit mások észre sem vesznek sokszor..
2007. febr. 24. 17:15
A gyerekeim miatt szeretek élni!Mikor örülnek valaminek,és boldogok,akkor szoktam mondani,hogy ezért érdemes élni!!!:)
2007. febr. 24. 17:11

Sziasztok!

Ugy erzem, egyszeruen nincs meg eleg boldogsag-topik a honlapon. A csapbol is a negativ dolgok omlenek, duhongunk, vitazunk, marjuk egymast...

Legyen ez a topik a beke szigete, hasonloan a mosolygos forumhoz. Annyiban mas ez megis, hogy ide leirhatja MINDENKI, miert jo elni! Mit szeret magaban, a sajat eleteben, leirhatja a sikereit, azt, hogy mi mindenert kell halat adnia, ami mar az ove!

"Tanuljunk meg vagyakozni az irant, ami mar a mienk!"

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook