Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért szédülök alvás előtt? fórum

Miért szédülök alvás előtt? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 5. 10:08
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha sok a gondom, stresszes vagyok és nagyon agyalok a megoldáson. Egyszerűen annyira jár az agyam, hogy beleszédülök fekve, csukott szemmel. Nem egészséges dolog ez sajnos.
15. noysee
2011. dec. 4. 13:25
Engem kezeltek pánikbetegséggel, és tervezek menni vissza dokihoz, csak nem visz rá a lélek :s nagyon rossz időszakom van, az okát nem, tudom, de borzalmas..
2011. dec. 3. 21:32

Igazából nem is szédülés, hanem olyan mintha vízen, egy matracon ringatóznék.


Olvasom, hogy lehet a fül miatt. Igen, én is gondoltam rá, mert nekem volt nemrég fülgyulladásom,és rengeteget piszkáltam tisztítóval. Kidobtam az összeset. Azóta nincs bajom!

2011. dec. 3. 21:28

Én is sokszor vagyok így. Huhh de rossz érzés. Ha kinyitom a szemem már oké.

Mostanában elmúlt, de nagyon rosszul alszok.

2011. dec. 3. 21:27
Szia! Egy ideig sokat szédültem....voltam fülészeten ilyen olyan vizsgálaton. Később kiderült lelki oka volt. Kezeltek és rendbe jöttem.
11. gerna (válaszként erre: 10. - 3239020c04)
2011. dec. 3. 15:38
És még tipikusabban belsőfül-gyulladásra. Pont ilyenem volt egy éve.
2011. dec. 3. 15:26
Nem tudom, de a tünetek tipikusan pánikbetegségre utalnak. Az erős szédülés, főként csukott szemmel...
2011. dec. 3. 15:03
Fülészet és neurológia... mint általában szédülésnél.
8. homern (válaszként erre: 5. - Marduk)
2011. dec. 3. 14:52

mi vettünk,nálam nincs köze a vérnyomáshoz.


kérdezőnek: egy próbát azért megér,lehet nálad ilyesmi van a háttérben

2011. dec. 3. 14:43
Nekem is szokott ilyen lenni, mikor nagyon ki vagyok merülve. Elég ijesztő.
2011. dec. 3. 14:41
Ahham ugyanígy vagyok pont .. h attól félek, hogy nem kelek fel, vagy elájulok :/ hát de ..mondhatni az vagyok.
2011. dec. 3. 14:41
ez utalhat vérnyomás ingadozásra.Nézesd meg orvossal vagy ha van a családban valakinek vnym mérő ellenörizd van e vérnyomás zuhanásod.
2011. dec. 3. 14:39
valamiért most érzékeny vagy arra az állapotra amikor épp csúszol át az ébrenlétből az alvásba.nekem is volt ilyen,ijesztő de ártalmatlan.én kezdetben mindig megijedtem,már szinte elaludni sem mertem,mert azt hittem elájulni fogok nem elaludni :) add át neki magad,nem lesz semmi baj,nekem magától megszűnt egy idő után.nem vagy mostanában stresszesebb,érzékenyebb,mint máskor?
2011. dec. 3. 14:39
ahham, de nekem semmi ilyesmi :) szóval nem fogyózok.
2011. dec. 3. 14:38
Nekem akkor volt ilyen amikor fogyóztam és vacsira semmit nem ettem. És reggel is szédültem.
2011. dec. 3. 14:28
Észrevettem, h egy jó ideje elalvás előtt szédülök, és csukott szemmel is, és hirtelen mindig felriadok tőle, és ha kinyitom a szemem, akkor tovább fokozódik a szédülés. Mitől lehet ez? Eleinte ritkán volt ilyen, mostanában már hetente többször, szinte mindennap.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook