Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért szedi szét a ruháimat a mosógép? fórum

Miért szedi szét a ruháimat a mosógép? (beszélgetős fórum)


2016. dec. 13. 20:59
Megnéztem, semmi rendellenes nincs benne...nem értem :/
14. syria (válaszként erre: 12. - Léna94)
2016. dec. 9. 20:13
Az enyém 37 éves múlt, s nem adnám semmilyen új csodagépért. :)
13. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 11. - Channa*)
2016. dec. 9. 19:05
igen nálam is ezzel kezdték, nem jól rakom bele a ruhamennyiséget, túl magas a hőfok vagy a fordulat stb. tehát a felhasználó a hibás. köszi a tanácsot, ez reményt keltő én is megpróbálom visszacseréltetni, ja ráadásul az Auchanban vettem (júliusban) és ott a műszaki osztályvezető az első reklamációnál azt mondta, hogy ja hát Samsungot nem szabad venni, mert rossz márka. köszönöm szépen ezt mondhatták volna akkor is de mindegy. Állítólag szerinte az LG, a Boss és a Whirpool a megbízhatók. hát még kűzdök tovább mert az túlzás lenne hogy vettem egy mosógépet nem két forintért és még a ruháimat is szétnyújtja
12. léna94 (válaszként erre: 10. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 9. 19:00
Hú, fogalmam sincs, igazából az anyukámé, csak én használom, de 10 biztos megvan.
11. Channa* (válaszként erre: 10. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 9. 16:16

Samsungnak 2 éves a garanciája. Azt fogják mondani, hogy béna vagy, rossz mosószert használsz, nem jó hőfokon mosol, stb., de van remény.


Nekem volt egy samsungom, ami 1,5 év alatt 6x volt javítva. Folyt a víz belőle, így mosásnál 1 törölközőt kellett elé terítenem, hogy ne tocsogjunk a vízbe, majd hangos lett (csapágyas lett), majd javítás után újra csapágyas lett, majd újra és újra, azaz orrán-száján ömlött a víz és olyan volt, mint egy traktor. Minden alkalommal azt mondták, hogy rossz a mosóporom, sok ruhát teszek bele, nem tisztítom rendesen, stb.

A sokadiknál meguntam és visszakértem a pénzemet. A vételár 75%t kaptam vissza ha jól emlékszem, mert kiderül, hogy azért lesz mindig csapágyas, mert valami gyári hibája van. Sajnos belementem abba az összegbe (örültem, hogy egy részét visszafizetik), de utána olvastam, hogy valakinek a teljes összeget visszaadták....

Ne hagyd magad! Írj levelet a samsungnak és kérd vissza az árát. Sosem lesz jó a gép!

10. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 6. - Léna94)
2016. dec. 8. 19:52
hát akkor pont abban a cipóban jársz mint én. már nem cserélik vissza és sajnos időbe került mire rájöttem hogy igenis nyújtja a ruhákat. a szerviz már látta most "bekalibrálták" a dobot most várom a hatást hogy mi lesz vele, mert visszavenni nem fogják pedig legszívesebben visszakérném az árát. a te géped hány éves?
9. syria (válaszként erre: 1. - Léna94)
2016. dec. 7. 20:25
Amit leírtál, azt valamilyen fém okozza. Energomatnak volt olyan hibája, hogy a dob a felfüggesztésnél elnyíródott, éppen csak annyira, hogy kikezdje a ruhákat. Ellenőrizd végig a dobot!
2016. dec. 7. 20:18

3 hsz-ó jól írja.

Zipzárt mindig fel kell húzni, azok is okoznak sérülést a ruhákon.

Mosózsákba mosod, tényleg érthetetlen miért szaggatja.

7. léna94 (válaszként erre: 4. - Da16c888de)
2016. dec. 7. 20:13
Nem én :O :D
6. léna94 (válaszként erre: 2. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 7. 20:11
Fú hát van vagy ezer éves a gép, szóval jócskán átléptem a 72 órát vele :D
5. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Léna94)
2016. dec. 7. 20:08
tenni ellene azt tudod, hogy kihivod a szerelot. valami meghibasodas lesz, kiallo alkatresz vagy hasonlo. jobb esetben egy nem draga alkatreszcserevel meguszod. nem mosnek vele, mig meg nem nezik
2016. dec. 7. 20:06
Keverőtárcsást használsz? :O
2016. dec. 7. 20:04

Én is jártam így. Egy kis drótféle állt ki a dobból. Simítsd végig a dobon a kezed. (Persze óvatosan)

Bár az is lehet nálad más az oka.

2. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 1. - Léna94)
2016. dec. 7. 19:43
ha mosózsákban mosod és mégis, az baj. én pont így jártam az új Samsungommal csak nekem nyújtja a ruhákat. biztos hogy valami géphiba, nem szabadna szétszaggatni a ruhákat. sajnos a 72 órás visszavételi határidőt átlépted visszacserélni nem fogják csak ha szakszerviz leigazolja, hogy valós a problémád. hívd ki a jótállás szerinti szervizt nézzék meg a gépet
2016. dec. 7. 19:37
Néhány hete vettem észre, hogy a mosógép szaggatja a ruháimat, eddig két pár zokni és egy nadrág bánta, a mosózsákomat is kikezdte...Mitől lehet? Vagy mit lehetne tenni ellene? Féltem a ruháimat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook