Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért szakad ki a túrósrétesem oldalt sütés közben? fórum

Miért szakad ki a túrósrétesem oldalt sütés közben? (tudásbázis kérdés)


22. torkos
2012. jún. 13. 14:18
Na a makos is kirepedt kicsit, de az nem volt veszes
21. salabakter (válaszként erre: 15. - Té-eM)
2012. jún. 12. 10:40
Jajjaj,mondod ezt egy cukrásznak:))
20. torkos (válaszként erre: 19. - Globus)
2012. jún. 11. 22:22
ahany haz,annyi szokas :) en 4lappal ismerem
19. globus (válaszként erre: 18. - Torkos)
2012. jún. 11. 22:16
Aha, értem már. Én csak úgy szoktam, ahogyan rájuk van írva: 2 lap egymáson.
18. torkos (válaszként erre: 17. - Globus)
2012. jún. 11. 22:14

Nem.

egy rud retes (nalam legalabbis) 4 lapbol all, ehez jon a fel kg turo.

17. globus
2012. jún. 11. 22:01

Ezt a fél kg túró/ 1 rudat nem igazán értem...

azt akarjátok mondani, hogy egy 6 lapos rétestésztához 3 kg túró kell? 6 db fél kg-os csomag?

16. torkos
2012. jún. 11. 21:56

Huha!

koszi mindenkinek a regeteg tippet, az a biztos, ha sorra kiprobalom oket.

Az erdekes az, hogy csak a turos fekszik ki.

Bolti tesztaval csinalom, minden lapot megkenek vajas olajos cuccal,majd keves buzadara, tenyleg keves, aztan a turo. fel kg val csinalom en is. Most tudom kicsit lehetett volna szarazabb is a turo, mert sules kozben allt a leve a tepsiben. De most mas turoval csinaltam, maskor nincs leve, csak siman hosszaban az oldala kiszakad, mikor jobban, mikor kisebb helyen, de most mind a 2 oldalt vegig szinte. Ja es a tetejet is kenem a fent emlitett cuccal


Te-eM! nem bemutatora megy, de gusztusosabb, ha egyben van, es bar ezt most csak en es a fiaim ettuk meg, de pl a parom chef. Mondanom se kell,hogy maximalista. Nem rakhatol ele egy lapotyat a retes helyett! :)


holnap reggel keszul neki a meggyes makos, azzal erdekes modon nincs ilyen gond, eddig legalabbis nem volt :)

15. Té-eM (válaszként erre: 14. - Salabakter)
2012. jún. 11. 21:09

Nem bemutatóra készítem csak megtisztelem a vendégeket és a családtagjaimat ,hogy olyan süteményt teszek eléjük amit ha meglátnak szinte a szemükkel falják fel.Mennyivel izgalmasabb egy sütemény ha nem csak porcukorral van eléd tolva.

Tudod azt tanította a nagymamám ,hogy az ember a szemével eszik először.És ezt tartom tanítom mindig.

A fantázia szabhat határt a díszítésnek.:)

2012. jún. 11. 21:01
Nem mindegy az?Vagy bemutatóra készited?Bocsi,ezt nem tudtam kihagyni.Küldd el nekem,én repedten is vígan befalom:))
13. Té-eM
2012. jún. 11. 20:52
Így van, ízlés és fantázia dolga.Remélem a kövi sütésed hibátlan lesz.Fortélyokból kaptál bőven:)
12. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 11. - Té-eM)
2012. jún. 11. 20:50
Sztem nem.De ha vkinek úgy is jó. :) Nekem faca a rétesen szurka-piszka nélkül is. :P
11. Té-eM (válaszként erre: 10. - 6ee0ffb012)
2012. jún. 11. 20:47
Semmi baja nem lesz tőle ha szurkálja, sőt még látványilag is vonzóbb ha kisült.
2012. jún. 11. 20:44
De a lényeg sztem: ne szurkáld a tetejét!
2012. jún. 11. 20:42
hagyományos rétestésztából csinálod a rétest vagy leveles ,vajas tésztából?
2012. jún. 11. 20:42

Ja,a tetejére nagyon-nagyon vékonyan egy kis vajat kenek!

Én nem mindig grízt használok,van hogy sima zsemlemorzsát.

2012. jún. 11. 20:41
Tésztától is függ.De a nedvesség miatt szakad ki.saját tészta vagy bolti?A saját tésztába mindig teszek egy kiskanál ecetet és azzal jobban nyúlik.Ez leveles illetve rétestésztánál is bevált módszer.
2012. jún. 11. 20:41

túl szorosan van feltekerve..lazán kell.vagy túl vékonyra van nyújtva a tészta..

én egy rúdba 0,5 kg túrót szoktam tenni,teszek bele búzadarát is..meg valamikor meggyet is hozzá..de még sose szakadt széjjel ,a tetejét meg soha nem szurláltam meg.nem kell.

2012. jún. 11. 20:40

Sztem drágám, két oka lehet:

nagyon lágy a tölteléked,

nagyon szorosra tekerted a rudat.


Én csak a töltelék alá szoktam szórni egy csíkban zsemlemorzsát és nem grízt teszek a túróba.

A konyharuha szélét emelem felfelé, így tekerem fel a rudat.


De a biztos tipp repedés ellen, ha csak megszóród a rétest a töltelékkel,(ahogy anyáink is csinálták) és nem csíkban lerakod.


Nagyon sok sikert a következőhöz!!!!

2012. jún. 11. 20:35
Én a végét mindig picit aláhajtom,soha nem szurkálom.Forró sütőben 15 perc alatt tökéletesre sül.Az almás réteshez szoktam egy kis morzsát tenni,az felszívja a maradék folyadékot.Mindig tökéletes a rétesem :)
2012. jún. 11. 20:34
Ha grízt teszel bele, akkor az megdagad és valószínüleg bőven teszel bele, így kevés a tölteléknek a hely!
2012. jún. 11. 20:33
Erősen húzod meg a tésztát mikor ráhajtod.vagy túl sok a folyadék a töltelékben és nincs hova távozni a nedvességnek.Szurkálod a tetejét villával?
2012. jún. 11. 20:26
Miert van az, hogy a retesem oldalt kiszakad sules kozben es kijon a turo toltelek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook