Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért rosszfélék az emberek? fórum

Miért rosszfélék az emberek? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 19. 16:32

Jo lenne egy uj cica, de ugy félek h valami baja lessz...olyan rossz elvesziteni valakit akit szeretsz...

Peddig de jo lenne egy kis szörmok aki felvidt, csak attol félnék h folyton Cilához hasonlitanám s akkor elszomorodnék,

No de nem baj na, majd mikor végre elhagyom a családi fészket, egy halom cicám lesz, s mindegyiket egyformán fogom szeretni :D

21. CILUSKA (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. aug. 19. 16:19

Azt írtad a cikkedben, hogy "Próbáltam rajta segíteni, de nem tudtam. Ahogy teltek a napok, egyre betegebb lett."....

És te nem tettél semmit (a családod sem) azért, hogy a cica meggyógyúljon.

Ezen a tényen akadtunk ki többen is.

Erről kérdeztünk, de te ezt sértésnek vetted.


Úgy látszik nem bírod a kritikát.

Pedig az életben még nagyon sok kritika fog érni, amit le kell nyelned!


Legyen jó napod!


A cica nyugodjon békében!


A téma véglegesen le van zárva!

2008. aug. 19. 15:56

"elkezdtél mocskoskodni velem,"



Fejezd be!

19. 236fe2f68e (válaszként erre: 18. - Badonyimariaeva)
2008. aug. 19. 15:12

nahát. még kérded mirt nyitotttam? hát pont az ilyen emberek miatt mint te, akik csak azért mert nem azt irtama cikkembe amit hallani szerettél volna, elkezdtél mocskoskodni velem, és minden szemét bélyeget rám nyomtál, pl h szélhámos vagyok!

Mindezt el lehetett volna kerülni egy egyszerü kérdéssel hogy: " nem vittétek állatorvoshoz?" és ha a válasz negativ lett volna akkor jöhetett volna a többi, de nem kérdeztél semmit, kijelentetted hogy milyne meberek vagyunk mi, h végignéztük a szenvedését s állatorvoshoz se vittük...

És mind ezek mellet még mindigg nincs jogod szélhámosnak nevezni csak azért mert a tesom is hozzászolt a forumhoz,és azzal gyanusitani h két nickem van vagy kitudja hány, s elfelejtettem h melyikkel irtama cikket s most egy másikkal sajnáltatom magam!

18. badonyimariaeva (válaszként erre: 15. - 5a7f699553)
2008. aug. 19. 13:51

Tökéletesen igazad van!

A cikket érdemes elolvasni!

Csak azt nem értem,hogy minek nyitott még itt is egy topikot!

2008. aug. 19. 11:38

Nem éri meg bánkodni ugyan, de mégis rosszul esik ha ir az ember egy cikket, és elkezdenek kötekedni h miert nem irt ezt vagy azt bele!

Ha nem is irtam bele elöbb kérdezze meg! Arra van a "virtuális szája"

Én személyszerint ha bemegyek egy üzletbe és nincs feltüntetve a mogyoro ára, akkor nem kezdem el mocskolni az eladot h miert adja ilyen drágán! :)

16. 236fe2f68e (válaszként erre: 15. - 5a7f699553)
2008. aug. 19. 11:36
Nincs értelem ez igaz, de se interneten se máshol nem kell itélkezni más felet., másképp meg ugy gondolom "what goes around, comes around" érdemes megjegyezni, mert igaz!
2008. aug. 19. 11:30

Nem kötelező a cikkírás, de a hozzászólásokat el kell fogadni.


Szerintem, ha ilyen rosszul esik egy ember életében, akkor igen nagy bajban van lelkileg...


Itt a virtuális világban, mindenki azt mond, amit akar. Nem kérheted számon, mert ez az internet szabadsága.


Miért irtad a cikket, hogy ha nem akartál emlékezni a dokis témára? :) Ellentmondasz saját magadnak...


Hagyd a fenébe, ha valaki rágalmaz, hadd rágalmazzon. Nem tudod ki ő, honnan jött, és egyáltalán... :D Én erről még beszélni sem beszélnék, nem hogy témát nyissak. Nem érdekel.


Inkább a való életben történő dolgokkal foglalkozz, ne az ilyen internetes sz@rokkal.


Én biztosan nem bánték senkit sem, mert más a véleményem valamiről, vagy mert valamit rosszul írt, vagy mert épp olyan kedvem van... Nincs értelme ilyennel foglalkozni.


Legyen szép napod!

14. 236fe2f68e (válaszként erre: 13. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 19. 11:19
Én is igy látom. És tényleg hogy sok mocskot összehordanak az emberröl annélkül h ismernék :(
13. fe6fe7671f (válaszként erre: 12. - 236fe2f68e)
2008. aug. 19. 11:02

Nem olvastam a cikket, de mivel előtte írtad, hogy ezt a részt nem írtad bele - ezért gondoltam, hogy jobb lett volna beleírnod.


Ami a hozzászólásokat illeti: én is hanyagoltam magam néhány hétig, mert én is olyan leveleket kaptam ami tele volt szitkozódással, rágalmazással, voltam én minden, csak nagyságos asszony nem. Mindezt azért, mert leírtam a szerelmem történetét. Ezt sokan nehezen viselik, mivel ők még az életben nem voltak - és soha nem is lesznek szerelmesek. Ezért. Mert ilyen a hozzáállásuk, ilyen agyament, agybeteg emberek.


Ne izgasd magad, nem ér annyit. Idővel úgyis leszállnak rólad, és mást fognak macerálni. Ez ellen nem tudsz tenni.


Voltam másik portálon, de ott szinte csak férfiak voltak, és ott aztán az első bejegyzéseim után ki is kellett lépnem, mert nem bírtam azt a trágárságot, amit a fejemhez vágtak.


Ocsmányok az emberek!

12. 236fe2f68e (válaszként erre: 11. - Fe6fe7671f)
2008. aug. 19. 09:11

Szia.A cikkbe nem irtam le, mivel nem akartam erre emlékezni!

Nem érzem magam hibásnak! a cikkbe azt irok amit akarok!

A hozzászolásba le volt irva, én is leirtam, a tesom is.

Itt nem ez a lényeg, hanem az h egy halom mocsokkal megvádolt! Kezdve azzal h milyen ember vagyok én h nem vittem orvoshoz, folytatva azzal h azt állitotta hogy nekem kitudja hány nick nevem van itt a hoxán, s hogy a tesom (JustmeCpt! az is én vok, és egy másik névvel sajnáltatom magam!

Ez elég sulyos, szerintem

Amugy ha én valamit nem tudok, megkérdem , és nem kezdek el egyböl mást mocskolni, s itélkezni! ehez nekem nincs jogom! és másnak sincs!

2008. aug. 18. 20:16

Csak saját magadat hibáztathatod!

Miért nem írtál le mindent? Így persze, aki aggódik a cicáért, annak rögtön szemébe ötlik, hogy sehol az orvos.

Bármennyire fáj, ha már eddig leírtad, akkor mindent le kellett volna írnod.

A cikknél lehet hozzászólást írni. Ha már nem írtad bele, akkor abba írd le, hogy ne kapj több sértő véleményt.

10. Pircsi24 (válaszként erre: 3. - 236fe2f68e)
2008. aug. 18. 19:11

Kedves Westsidegirl .. abból a cikkből nem derül ki hogy próbálkoztál orvossal, de az nem akart segíteni a macsekodon .. mondjuk az is igaz előbb kérdezhette volna az illető is hogy próbáltad e mielőtt ítélkezik .. félreértés volt, tisztázni kell és meginni együtt egy virtuális sört ..


Egyébként miért nem akart segíteni rajta az orvos?

9. 9ac093e955 (válaszként erre: 8. - 5a7f699553)
2008. aug. 18. 15:41
Ebben tökéletesen igazad van,csak azt nem értem miért kell embereket a virtuális világban is bántani?
2008. aug. 18. 15:34
Sokan sokfélék vagyunk. Az interneten levő dolgoktól, nehogy bánkódj. Nem éri meg!
2008. aug. 18. 15:28
Ne azt nézd, hogy mit mond, hanem, hogy ki mondja.
2008. aug. 18. 15:26
Alapjában véve senki nem születik rossznak!Az élet és a körülmények teszik azzá!Az állat is ha mindig ütik és kevés szeretetet kap egyre vadabb lesz. Az ember is ilyen. Ha több szeretetet és emberséget kapna mindenki, más lenne a világ. Kezdjük el mi, még ha idegenekkel kerülünk is szembe, akkor is legyünk udvariasak, kedvesek és mindig mosolyogjunk.MÉG HA HÜLYÉNEK NÉZNEK AKKOR IS! Én vállaltam ezt eddig is és még a "rossz ember" sem volt olyan rossz velem.Édesanyám így tanított. Jó útravalót kaptam! Próbáljátok meg!
2008. aug. 18. 15:25

nem kell mindent mellre szívni!

elértette, nem értette...

Számít?

hogy mi van, Te éled/élted meg, neked kell elszámolnod a lelkiismereteddel és ha az nyugodt, akkor lazán sz...d le, hogy ki meg mit mond...

különösen úgy, hogy ez ez fórum...és a többség ismeretlen...


szép napot!

szió

2008. aug. 18. 15:20
Én a kérdést sem értem, kifejtenéd?
2008. aug. 18. 15:20
Irtam egy cikket a cicámrol (R.I.P. Cila), nem foglaltam bele hogy vittüke állatorvoshoz vagy nem...mivel tulságosan fáj a gondolat h elvittük ugyan de nem foglalkoztak vele...erre fel már jött is egy "kedves" hozzászolás h milyen ember vagyok én hogy nem vittem el...nagyon rosszul esik. Nektek erröl mi a véleményetek?
2008. aug. 18. 15:18
nem azért, mert sokfélék?! :D
2008. aug. 18. 15:17
Miért rosszfélék az emberek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook