Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért rakják ki az utak mellé a szemetet? fórum

Miért rakják ki az utak mellé a szemetet? (beszélgetős fórum)

2009. aug. 22. 09:56
má bocs!
2009. aug. 22. 09:56
Mert parasztok!
2009. aug. 21. 16:50
Azért mert SZEMETEK!
2009. júl. 29. 16:36
azért mert idióták..barmok...(bocsánat)
2009. júl. 29. 16:08
Park felé néznek az ablakaim, látom, hogy milyen erőfeszítéseket tesznek a tiszta környezetért, tavasszal 12 ember szedte össze a 4 lakóház által körbezárt parkban, ill. játszótéren a szemetet, hetente 2 ember szedi össze a kihelyezett drótkosarakból, de a kutyagumi eltüntetésére sajnos nincs megoldás. Rengetegen sétáltatják itt a kutyájukat, talán 1-2 gazdi szedi fel a "produktumot". Hát aztán az összeszárad, a szél meg viszi szerteszét. Ja és hajnalra több fekete zsáknyi szemét landol a járdák szélén. Ezek szerint egyszerűbb odadobni, majd az Önkormányzat elszállítja!
2009. júl. 8. 20:41

Sziasztok!

Én egy elég kellemes helyen lakom, az utca egyik felén erdő van. A másik felén pár ház. Na én itt rendszeresen kutyasétáltatás alkalmával viszek szemeteszsákot, kesztyűt és szedem a szemetet, a hatalmas zsák mindig tele lesz.

A szemét szedés utáni nap. Nem vittem semmit, gondoltam én kis naiv most szép tisztaságban sétálok a kutyusokkal. Erre mit látok, zsákostól, kirakták a szemetet 4 zsák, nagyon elkeseredtem, ez már mindennek a teteje, ha ott hagyjuk a zsákokat akkor jönnek mások és idehordják a szemetük. Szomorú, hogy ennyi nemtörődöm ember él itt Magyarországon.

2009. jan. 3. 11:28
Ezt én is szeretném tudni!
12. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 4. - Fe6fe7671f)
2008. dec. 3. 19:22

Azért vicces, hogy a benzint nem sajnálták rá...ha kidobják egy kukába ingyen lett volna!

Amin nagyon kiakadok: ezt az útszéli szemetet iskolások, sőt! ovisok szedik össze! Nem egyszer láttam, hogy a kamion ott húzott el mellettük! Azért ez már elég durva nem?

2008. dec. 3. 17:20

Mert bunkók, mert nem érdekli Őket semmi és senki.

És ha a benzinköltséget leszámítja akkor spórol havonta pár száz forintot

2008. aug. 24. 20:58

Miért? Mert oltári nagy bunkók. amikor a fiaim kicsik voltak, nekik sem engedtem még egy rudis papírt sem eldobni. Most van egy kicsi törpe uszkárunk,nálunk bevett szokás,hogy az ő kakiját is felszedjük az utcán, egy nejlonba és lezárva a legközelebbi kukába dobjuk.

Szerintem kis kortól példát kell mutatni a szülőnek,hogy NEM szemetelünk!!

9. smudlaagi54 (válaszként erre: 7. - Dus)
2008. aug. 24. 19:48
Én nem egyszer tapasztaltam,hogy olyanok akik otthon nagyon vigyáznak a lakásra,a kertre,kint az utcán,az úton,más portája elött,már nem olyan figyelmesek.Mindjárt más az a szemét ami nincs az orra elött!
8. rohiani (válaszként erre: 7. - Dus)
2008. aug. 23. 19:12

Nem hiszem, ha így lenne, akkor otthon tartaná a szemetet.

Szerintem csak sajnálja a pénzt a szemétszállításra, így inkább elviszi pár házzal odébb.

7. dus
2008. aug. 23. 19:06

Mert nincs igénye a környezetére!

Kíváncsi lennék, az az ember, aki út mellet hagyja a szemetét, milyen környezetben, milyen körülmények közt él otthon??? Jobb bele sem gondolni! Valószínűleg igénytelen és lusta!

6. szanád (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2008. aug. 23. 19:04

tényleg azt kéne, visszavinni a portájukra és szétszórni..

hogy fel lennének háborodva..

egyszer volt egy ilyen műsor is, még nekik állt feljebb....

Ahol jövök haza a busszal van egy megálló időnként gyönyörűen kitakarítják, de két nap sem teleik el már megint kezdik szeméttel "feltölteni " a környékét...

talán az is megoldás lenne hogy aki ilyet csinál annak eltörni a kezét.....

2008. aug. 23. 18:44

Mert lököttek!

Miért nem dobja a kukába?

2008. aug. 23. 18:43
Ahogy járjuk az országot, egyszer arra lettünk figyelmesek, hogy két autó igen nagy sebességgel lehagy, majd befordul balra az utcába, de az elején mindjárt megállnak. Az egyik ajtó felvágódik és kiugrik a vezető. Körülnéz, majd a másik autóból is kiugrálnak és a csomagtartóból és a két autó tetejéről az összes szemetes zsákot ledobják, majd egy percen belül már el is húztak mellettünk. Felírtuk a rendszámukat, de mivel nem idén barnult 8-10 legényről volt szó, nem mertünk beleavatkozni. Nem hiszem el, hogy az ott élők nem tudják, hogy kik azok, akik ilyent csinálnak, akkor miért nem jelentik fel őket? Talán ugyanazért, amiért mi (4 nő) nem mertük?
3. smudlaagi54 (válaszként erre: 2. - Ac1096844d)
2008. júl. 29. 06:51
De szép lenne!!!
2008. júl. 28. 22:08

Mert bunkó parasztok!


Kíváncsi vagyok, milyen mértékben lennének felháborodva, és magukból kikelve, ha reggelre a portájukon látnák viszont a zsákokat...


"Uuupppsz, egy pár kiszakadt, és szétszóródott, ügye nem baj?"

2008. júl. 28. 22:06
Engem,és gondolom még jó néhányunkat felháborit,amikor az utak mentén,meg az erdőben, szétdobált szemetes zsákokat látunk,meg heverőt,rossz széket,meg hasonlókat.Annak aki oda kirakja ez megnyugvás,hogy nem kell otthon néznie a szemetet?Az országút mellett jobb helyen van?Ma a legtöbb helyen ahol szemét szállitás van ott lomtalanitás is van.Nem jobb ha ők viszik el?Miért kell kb 20 méterenként a szemeteszsákokban "gyönyörködni"?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook