Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Miért puszilják szájon a kisgyerekeket? fórum

Miért puszilják szájon a kisgyerekeket? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
47. 07c4794583 (válaszként erre: 33. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:53
sztm azért nem kell kivetíteni a gyerekre az összes érzésünket. csak azért, mert nincs senki más az életünkben, és különben is ő az élet értelme, nem kell szájon csókolni és mindenki fölé emelni. ki tudja ezt a helyén kezelni - hogy a gyerek az összes érzelmi visszajelzési forrás -, ki nem. Egy nőnek igenis férfi alapanyagú erőforrásra van szüksége ahhoz, hogy rendesen működjön az élete. Ki hogy oldja meg... a gyerek ezt biztosan nem tudja nyújtani.
46. Szasz23X (válaszként erre: 44. - Sylvia81)
2009. nov. 29. 00:49
Már egyszer találtam... Neki már nem szülhetek soha. Hogy találok-e még egy ilyen embert, az kérdéses. Ha találok, visítok, és belémbeszélhetsz egy kiscsajt vagy kispasit :D
45. Binky
2009. nov. 29. 00:49

Szerintem ez nagyon intim és egyfelől édes dolog. Kicsit úgy állnak hozzá az emberek, mint pl a keresztszoptatáshoz.

Szerintem szülőnek lenni csodálatos, és a szülő a gyereke minden egyes kis részét szereti. A szeretet jele. Hogy én fogom-e szájoncsókolni? Nem tudom. Először nekem is nagyon fura volt.

Szerintem idegen helyen, nyilvánosan udvariatlanság és ízléstelenség, mint ahogy az ember lánya sem szoptat nyilvánosan...Otthon, miért ne?

És a fürdés...Nekem az a fura, ha nem fürdik együtt a gyerekkel. A szüleim sose tették velem, de nekem teljesen normális volt, hogy meztelenül láttam a szüleimet. Anyám ma is járkál még meztelenül a lakásban, sőt, pisilésnél még a wc ajtót se csukja be. Ez másoknak gusztustalannak hathat, de van egyfajta bája annak, hogy semmit nem kell és nem szükséges a másik elöl takargatni. Lehet, de nem kell, és a másik sem borzad el.

Én szeretek meztelen lenni, nem tartom a meztelenséget kínosnak és nem kötöm a szexualitáshoz.

Érdemes afrikai népmeséket illetve átiratokat (Kirikou pl.) nézni és olvasni.

44. Sylvia81 (válaszként erre: 38. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:48
Ha találsz valakit, akinek szülnél, majd szólsz és belédbeszélek egy gyereket! :) És akkor majd sokmindent másként fogsz látni. El se hinnéd, mi mindent.... :D
43. tavaszi szél (válaszként erre: 42. - Fecbb24fe2)
2009. nov. 29. 00:48
látom nem csak én :))- azért ez megnyugtat...nem csak én vagyok kettyós (bocsi :) )
2009. nov. 29. 00:47

jaj, én imádom szagolgatni a száját... olyan végtelen tiszta,finom illata van... éjjel mindig beszívom amit kifúj:)

én tényleg a bolondja vagyok....:))

41. tavaszi szél (válaszként erre: 38. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:46
csodálatos... :))
40. Sylvia81 (válaszként erre: 36. - Fecbb24fe2)
Úúúriiisteeen!!!
39. Szasz23X (válaszként erre: 37. - Sylvia81)
Dögunalom lenne ha mindenki egyforma lenne :D
38. Szasz23X (válaszként erre: 35. - Tavaszi szél)
nem tudod kiverni a biztosítékomat, mert nem mondok véleményt. Én még nem szültem, talán sosem fogom megtudni, milyen érzés. Ergo nem értem, ezért kérdezek...:)
2009. nov. 29. 00:45
Ezért szép az ember: különbözik minden példánya. Néha szerencsére, néha sajnos. :)
gyerekek, az intimitás levetkőzése úgy indul, ahogy a múltkor láttam késő este: két tini kefélt egy játszótéren a pinpong asztalon:)))

Nálunk ez "természetes"

Nem azt jelenti hogy szerelmes vagyok belé vagy egyéb "baromságok", nemes egyszerűséggel szeretem.

És mint előttem írták pl. kakihoz érés és stb., "gusztustalan" dolgok számunkra nem azok.

Az én pervezrióm a friss anyatejes büfi szaga volt :-D

És én is imádom ha a meztelen testünk összeér - nem azért mert bármi "bajom" lenne, egyszerűen az "érzés" - szerencsére én megtapasztaltam mikor kibújt, talán ezért.. nem tudom.

Na most lehet sokaknál kivertem a biztosítékot :)

34. Sylvia81 (válaszként erre: 33. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:44
Hát, még mindig jobb egy szolíd puszi, mintha rámásznátok egymásra és a petting is mozi-szinten menne...
33. Szasz23X (válaszként erre: 31. - Fecbb24fe2)
2009. nov. 29. 00:43

köszi :)

ez jól esett :) na igen, ez meg a másik :D nem tudok (kamaszkoromban sem tudtam) nyilvános helyen nekiállni smacizni pl :D

túl intimnek érzem :D

2009. nov. 29. 00:42

Szaszi! Nem vagy selejtes!!!

Én is szájon puszilom a kiscsajomat. Ez a feltétlen szeretet jele nálunk. Jó, mondjuk ha úgy adódik, én a seggére is nyomok is egy cuppanóst. :) Na meg az ő szemében valahol a közénktartozás jele is. Nemrég kezdte, mert látta, hogy Apa a számra adja. Nem igazán tudtam megmagyarázni neki, hogy miért ne tegye. Tényleg, miért is? Mert átadjuk egymásnak a bacikat? Miután szó nélkül belenyúl a számba, szerintem mindegy...

Amúgy meg, ha serdülni kezd, sokkal érzékenyebb lesz az intim szférájára, úgyis leszokik róla.

Nagyon sok mindenben egyetértek veled, OUT! :)

31. fecbb24fe2 (válaszként erre: 30. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:42
dehogy vagy!! ha ebben érzed jól magad, akkor ezt csináld, és pont szard le, hogy a többiek hogyan ölelgetik egymást. csak a párodnak jó ha megmondod, hogy te nem azért nem, mert őt nem szereted, hanem mert ilyen vagy. tojjál mindenkire. rám is:)
30. Szasz23X (válaszként erre: 28. - Fecbb24fe2)
2009. nov. 29. 00:33

Értem. Nálam tuti nem a neveltetés a gond, nagyon sok szeretetet kaptam. Talán amikor elkezdtem az első pofonokat kapni az életben, és felvettem egy másfajta viselkedést, valahogy rajtam ragadt ez a "kemény vagyok, engem nem kell babusgatni, menj arrébb, mert odakarmolok" tulajdonság. Próbáltam már levetkőzni, nem megy. Még a párommal sem, ha éppen van ilyesmi :) Egyszerűen tűröm, de idegesít. A barátnőm szerint kb mint amikor egy tigrist simogatsz. Hagyja, de egyszercsak volt kezed-nincs kezed :D

Nem tudom az okát, voltam egyszer pszichomókusnál, azt mondta, hogy a túlzott önállóság és a szabadságvágyam mellékhatása :D

Mondom ezt 10 rongy kidobása nélkül is tudtam, nem is mentem többet, ennyiben maradt...

Selejtes vagyok?

29. kaaskopje (válaszként erre: 19. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:30
Akkor itt vagyok én :) Én is szájon puszilom az öt éves fiamat. Vagyis inkább õ engem :) Eltolni meg nem fogom magamtól, hogy figyelj kisfiam ez olyan izé... :) Én ezt sosem tartottam undorítónak. Ha valaki annak tartja, az nem csinálja és kész.
28. fecbb24fe2 (válaszként erre: 22. - Szasz23X)
félreérted.... én nem azokra gondoltam, akik egyszerűen nem érzik magukat jól a másik közelségétől, mert idegenektől én is tartok minimum egy métert, de akit szeretek, azzal bújok állandóan. az teljesen más, ha te ezt egyszerűen nem szereted, akkor persze, hogy ne csináld. én azokra gondoltam, akik csinálnák a bújást, de a neveltetésük miatt nem.
27. Szasz23X (válaszként erre: 25. - Fecbb24fe2)
most jót nevettem, elképzeltem a szitut :D
26. Szasz23X (válaszként erre: 24. - Princess.p)
2009. nov. 29. 00:29
Természetesen, mindenkinek a saját dolga. Egyszerűen elmondtam a véleményem, és érdekelt az oka, ezért nyitottam ezt a fórumot. Az ismeretségi körömben nincs is kisgyerek, nem ám olyan, akitől ezt meg tudnám kérdezni :)
25. fecbb24fe2 (válaszként erre: 19. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:28

jóóó, nyilván nem fog a kádban a hasamon végignyúlni az érettségije előtti estén lazításként:))) de abban biztos vagyok, hogy később is BÁRMIKOR alhat velem. meg fürödhet is, csak nem rajtam feküdve:)

nudista strandra én sem mennék vele, de nem magunk, hanem mások miatt, az zavarna, hogy mások hogy viszonyulnak hozzá. nyilván ha ő akar, akkor majd megy, de ez nem lesz közös progi ;)

2009. nov. 29. 00:28

szerintem a gyerek nem puszil akárkit szájon! Nem is kell neki elmagyarázni! Én vigyáztam egy kisfiúra, aki csak az anyját apját és engem is szájon puszilt. Először furcsa volt. Meg próbáltam elfordulni az elején, de az egy éves kisgyerek fordult utánam... olyan cuki volt. Mindenképp oda akarta adni. Aztán megszoktam. Ez az összetartás jele. És én nem gondolom azt, hogy ennek szexuális tartalmat kellene adni! Egy előző hozzászóló írta, hogy ezt csak a párjával tenné meg. Persze persze... :/ De az teljesen más!

Ez a határtalan szeretet jele. Nem kell minden mögött hibát keresni, rosszat látni benne. Ebben nincs semmi rossz dolog! Én nem is értem mi a baj ezzel? Ezen nincs mit gondolkodni. Ez valahol tartózkodás és nevelés kérdése. Mindenki tegye úgy ahogy szeretné. :)

23. Ina4 (válaszként erre: 20. - Fecbb24fe2)
2009. nov. 29. 00:26
Az együttalvás nálunk is volt egy időben,mert félt egyedül a szobájában,és kikönyörögte.
2009. nov. 29. 00:26

megvan a gond nálam :D

Én pasival sem voltam soha a legnagyobb szerelem idején sem bújóscica. Valahogy ha engem sokáig simogatnak, ölelgetnek, babusgatnak, akkor valahogy azt érzem, elvesztem a szabadságomat. Olyan fojtogató. Pláne ha a fejemet simogatja valaki, azért azonnal gyilkolok. Nem vagyok kiskutya felkiáltással. Akkor itt a gond :D Nem szeretem, ha túl sokáig tartózkodnak az intim szférámban :D

gusztustalan európai vagyok, pfuj.

21. Ina4 (válaszként erre: 13. - Szasz23X)
2009. nov. 29. 00:24
Vannak családok,a kik együtt járnak nudista strandra is,én sokkal szemérmesebb vagyok.Én nem fürödtem soha meztelenül egy kádban a gyerekkel.Nem tudom,talán ha még kisbaba.De akkor félnék hogy valami bacit átadok neki.
2009. nov. 29. 00:24

sőt,még valami. szerintem az európai kultúrkörből teljesen eltűnt a fizikális konkaktus élménye. érintés nélkül az ember elsorvad. mindenkinek szüksége van az érintésre. nyilván nem vadidegen emberek tapogatására, de arra, hogy akik szeretnek megsimogassanak, és te odabújhass, az annyira fontos, mint a vitaminok meg a levegő. és európában valahogy az emberek nagyon tartják ezt az intimszféra 50 centi dolgot, még a párok is sokszor, ha nyilvános helyen vannak. ha például egy török, vagy arab csoportot nézel meg, azok egyfolytában egymáshoz érnek, ütögetik egymás vállát a férfiak, puszival köszönnek egymásnak. ettől egy európai simán kifekszik még ha csak látja is....

egy gyereknek meg aztán extrém szükséglete az érintés. mi együtt is alszunk a Kisnyúllal, egész éjjel. sokszor hozzámbújik, vagy én ölelem át, és akkor mindig elönt valami nagyon komoly érzelmi hormonfröccs. szóval nem kell ezeket az érintés-puszi-fürdés dolgokat túlmisztifikálni. ezek kellenek.

19. Szasz23X (válaszként erre: 18. - Fecbb24fe2)
2009. nov. 29. 00:22

Nem biztos, hogy a te példád a legjobb, hiszen még pici a babád.

Igazából engem olyan óvodás-kisiskolás korú gyerekeknél zavaró a dolog. Ilyen pici babócát még én is lehet végigfektetnék a hasamon. :)

18. fecbb24fe2 (válaszként erre: 12. - 874eb11dfd)
2009. nov. 29. 00:19
nálunk a meztelenség teljesen természetes, mit játsszam meg magam a lánygyerekem előtt, hogy takargatom a testem? ezzel nevelnék aztán igazán testképzavaros embert belőle, ha a saját anyja takargatná a lánya előtt a testét. sőt, nincs jobb, mint amikor a kádban mondjuk végignyúlik a hasamon, és átöleli a nyakamat, és egymáshoz bújunk. sajnos ez nekem szülés után kimaradt:((((
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2022, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook