Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért piszkáljuk folyton egymást? fórum

Miért piszkáljuk folyton egymást? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
25. Manhattan22 (válaszként erre: 21. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 19:29
Lehet, hogy nem egy fogalmunk van a "piszkálásról".
24. nayloon (válaszként erre: 21. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 19:28
ezt hívják meggyőzésnek!!!!!
23. Manhattan22 (válaszként erre: 19. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 19:26
Na, mielőtt piszkálnánk egymást: abban igazad van, hogy mindenkiből jóembernek kéne lennie, ha a szülein múlna. Hogy ez miért nem történik meg?? Nos, erre, sajna én nem tudom a választ! :)
2007. márc. 9. 19:05

Azt lehet atvagni, aki hagyja, ahogy megserteni is. Ha egy almafaba belerugsz, hogy te szemet almafa, attol meg az nem fog eldolni es kibukni a sorbol. Mi emberek sajnos szeretnenk, de ezt meg kell tanulni kezelni.

Akinek a kovetkezot irom, az tudni fogja, hogy ez neki szol: Ha valaki zaklatsz kedves, hogy arulja el magat, hogy kicsoda is, mert szerinted csak hazudhat, azon ne csodalkozz, ha elkuld a halal izejere. Minden egeszseges ember azt tenne, a te hozza allasod nem egeszseges.

21. c8abec8c04 (válaszként erre: 20. - Nayloon)
2007. márc. 9. 19:05
És milyen minta-e, ha piszkáljuk a gyereket, hogy rakjon rendet, vagy hogy tanuljon. Ez nem minta!
20. nayloon (válaszként erre: 19. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 19:03

Kizs virág!!!!

Nem az a lényeg, hogy jó gyerek e , hanem nem minden szülő nevel jól, és nem megfelelő mintát ad!!!! na ezért nem lesz jó ember!!

19. c8abec8c04 (válaszként erre: 14. - Manhattan22)
2007. márc. 9. 18:48

Ha így lenne, ahogy mondod, akkor minden gyerekből ugyanolyan "jóember" kellene, hogy váljon, hiszen minden szülő ezt szeretné elérni a nevelésével. Nem?


A másik dolgot értem.

18. dee (válaszként erre: 17. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 18:48
Min mosolyogsz drága?Követsz?:)))))))))
2007. márc. 9. 18:46
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
16. dee
2007. márc. 9. 18:43
Hát én is a béke embere vagyok.Szóba állok mindenkivel,nincs előítéletem.De azt nem szeretem ha átvágnak,megsértenek.Akkor én is tudok pokróc lenni.Már több embert irritáltam itt is.De én is megpróbálom csendesen elrendezni.Sokkal több a barátom van,mint az az 1-2 ellenség.
15. daroki (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. márc. 9. 17:21
Én is minden szavaddal egyetértek!Habár volt 1-2 alkalom amikor itt a fórumon belém is belémkötöttek,de príviben lerendeztem a dolgot.Szó nélkül én sem bírom hagyni,ha vki igazságtalanul nekem esik,de szerintem ezt is lehet kultúráltan.
14. Manhattan22 (válaszként erre: 13. - C8abec8c04)
2007. márc. 9. 16:56

Igen, rend lesz, előbb-utóbb, tanulni is tanulnak valamennyire, de a gyerek olyan lesz, amilyenné neveljük (legalábbis ezt szeretnénk!). Vagy?

Nem azt mondtam, hogy változni nem tudnak, hanem, hogy ÉN NEM fogom megváltoztatni! Szerintem, az emberek folyamatosan változnak, a tapasztalataik miatt.

13. c8abec8c04 (válaszként erre: 12. - Manhattan22)
2007. márc. 9. 14:46

1. Egy gyereket sem lehet megváltoztatni, ha nem akarja ő maga. (vagy vajon talán rend lesz a szobában? tanulnak mint a kisangyal?)

2. A "felnőttek" azért gondolják, hogy nem változnak, mert így kényelmesebb. Mint ahogyan a "gyerekek" is. Lustaságból.


De ez nem baj. Hiszen a lusta ember találta fel a kereket is.

2007. márc. 9. 14:38
Én nem szoktam (max. a gyerekeimet, hogy miért van kupi a szobájukban, miért nem tanulnak, stb.), de más felnőtt embereket?? MINEK? Én már nem fogom se átnevelni, se megváltoztatni...A piszkálásnak valahol ez a lényege, szerintem...Vagy tévedek?
11. doboska.b (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. márc. 9. 14:35
Amit írtál teljesen rendben van. Remélem sokan mások is elolvasák és okulnak belőle!!!??????
10. gota
2007. márc. 9. 14:32

Egyetértek!

De mit csinálsz, ha konkrétan beléd kötnek, mint ahogy velem tették? Mert én akkor sem hagyom magam... Kiírtam magamból, aztán hagytam az egészet a búsba. Azóta sem vagyok hajlandó egyszer sem reagálni semmilyen kekeckedésére...

Azzal egyetértek, h ne bántsuk egymást. Mert bármit adsz is, kétszer kapod vissza. De ha valami van, nem hagyom magam!

9. Zsu76 (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. márc. 9. 14:13
Szívemből beszéltél kedves Mothertiger!
8. Kathy (válaszként erre: 7. - Mothertiger)
2007. márc. 9. 00:12
Nagyon jol megfogalmaztad a kerdesre a valaszt, csak gratulalni tudok erte. Az biztos, hogy en is mar tobb mint egy eve itt logok es meg Toled sosem lattam piszkalodo, rosszindulatu megjegyzest senkire.
2007. márc. 8. 23:29

Mint már sokan tudják, mert már leírtam, hogy én ide kikapcsolódni jövök. Mindig mindenhol nyaggatnak, meg cseszegetnek, mint esetleg itt sok más embert.

Ezért: ha valaki nem ír helyesen, ha valaki számomra nem tetsző dolgot ír vagy butus a hozzászólása, stb. stb..., nem érdekel. Vagy átugrom, vagy nem veszem figyelembe.

Senkinek semmi szüksége itt kioktatásra, cseszegetésre, negatív dolgokra. Ezt figyelembe kéne venni, minden egyes hozzászólás írásakor, ami esetleg negatív töltettel íródna...

Én nem szekálok senkit, és szeretném, ha más se tenné velem. Se mással. Mert gyerekes. És mert hülyeség. Kapcsolódjunk ki, írjunk értelmes, építő jellegű gondolatokat. Ennyi. Ha valaki meg nem bír magával, káromkodjon egyet otthon a gép előtt, és kész.

2007. márc. 8. 23:12
Mint a csirkék a beteg, vagy kisebb csirkét...addig csípik, míg el nem pusztul. Ott nincs kegyelem, nekünk meg meg kellene tanulni...talán?
2007. márc. 8. 23:11
Mert ők ettől boldogok...mert ezt látták a szüleiktől és igen, szerintem a génjükben van. Generikus memória a neve és sok példa van már rá a világban. De akkor is, szekálni valakit valamiért, amiről nem tehet, ezt én sem értem...?!
2007. márc. 8. 23:09

NEM TUDOM MIÉRT,DE SZERETNÉM EGYSZER MEGFEJTENI, MI JÓ VAN ABBAN, HA EMBERTÁRSAINKAT FOLYAMATOSAN PISZKÁLJUK....

TŐLEM TELJESEN TÁVOL ÁLL EZ A TÉMA, MÉGIS SZENVEDŐ ALANYA VAGYOK ÉN IS . :(

2007. márc. 8. 23:06
Nekem nem termeszetem as piszkalodas, de ugy hiszem vannak olyan emberek, akiknek ez oromet jelent, vajon miert?
2007. márc. 8. 23:02
Ha lehet, akkor nem piszkálódom, de néha olyan jól esik. Szerintem benne van a génjeinkben. Sokszor utólag megbánom, hogy ok nélkül bántottam meg másokat.
2007. márc. 8. 22:58

Ez egy jó kérdés, benne van a génjeinkben? vagy csak csupán rosszindulat?

Jó lenne megérteni, lehet, hogy jobbak, bölcsebbek lennénk enélkül?

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook