Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért pattog ki az arcom minden alkalommal meló után? (éjszakai meló diszkóban) fórum

Miért pattog ki az arcom minden alkalommal meló után? (éjszakai meló diszkóban) (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 12. 12:34
Na. A tegnapi este is elég hajtós volt, vagyis annyira nem, de fülledt idő volt, és mivel már 5 órakor megfürödtem, este meg meló közben nem mosakodtam, így egész éjjel fénylett a homlokom, persze a veríjtéktől ugye. De valamiért mégsem pattogott ki. Annyi hogy meló előtt nem ittam kávét..vagy nemtom mitől....
2010. aug. 8. 15:15
Nekem ugyanilyen bőröm van/volt. Sajnos nem tudok rá jobb megoldást, mint a napi szinten való ápolás,a megfelelő táplálkozás, illetve nálama halolaj kapszula. Szépen rendbehozta az arcom, sokkal jobban bírja a gyűrődést, nem ragyásodik ki egy-egy ilyen alkalom után.
2010. aug. 8. 15:15
Sztem inkabb ha ennyire zavar akkor masszal el egy kozmetikushoz es kerdezd meg.O tobbet tud mondani es biztos jobban ert hozza es a temerdek kerdesedet felteheted neki es o meg meg is tudja valaszolni.
2010. aug. 8. 15:14
Ilyen kerdes mar volt egyszer...es ugyan ebben a temaban.Ejszakai melohely,ragyas arc...minek kell hatszaz topikot nyitni?
6. 8fd47b681f (válaszként erre: 4. - Binky)
2010. aug. 8. 15:12
HAsználok arclemosót, de melóba nem vihetem el...
2010. aug. 8. 15:11

És csak az enyém? Senki másé? Még aki cigizik mellettem, neki is tök sima egész éjjel a homloka? Akkor viszont hogy lehetne elérni, hogy ne izzadjon annyira a homlokom, vagy a pórusok ne tömődjenek el, ne legyeneke kitágulva?


Van vmi megoldás?

2010. aug. 8. 15:10
igen, arctisztító tonik, és kozmetikustól kérj olyan krémet, ami napi szinten véd/el is magyarázhatod neki miről vanm szó/, nekem babor márkájú volt. Reggel-este tonik(eszméletlenül sok kosz jön le ilyenkor az arcomról), majd utána ez a védőkrém.
2010. aug. 8. 15:10

Gondolom,dohányoznak ott elég rendesen?!

A bőröd pedig "beszívja" ezt a mocskot, és így reagál rá. Kiüríti a mérgeket, amiket beszívott...

2010. aug. 8. 15:08

Tök szar, hogy sima arccal megyek, és reggelre tiszta ragya vagyok. Pedig még szabad téren is vagyok. És a 15fős alakulatból csak nekem. Igaz, hogy alapvetően vegyes típusú a bőröm, 2-3 óra elteltével már erősen fénylik-csillog.


Tehetek ez ellen valamit? Mossam meg hideg vízzel óránként? De a kezem tele van vegyszerrel (poharak mosogatása miatt mosogatószer).


Tudtok vmit tanácsolni?

2010. aug. 8. 15:08
Miért pattog ki az arcom minden alkalommal meló után? (éjszakai meló diszkóban)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook