Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért olyan nehéz a társkeresés manapság? fórum

Miért olyan nehéz a társkeresés manapság? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért olyan nehéz a társkeresés manapság?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
799. sanyinak (válaszként erre: 797. - Erz123)
2019. márc. 1. 17:53
Azért az nem túl "izgató" egy férfi számára, ha egy éppen válófélben lévő nőt kell kiragadnia a környezetéből, a volt férje mellől.
798. Érdekes73 (válaszként erre: 794. - Kitti30)
2019. febr. 27. 21:04
Drasztikus megoldás volt a törlés az elmaradt tali után én se tettem volna de lehet hogy igaza volt. Szerintem a legvalószínűbb verzió hogy több vasat tartott a tűzben. Ha nem így lett volna akkor legalább annyit írt/mondott volna hogy sajnálja de mindenképpen szeretne még vele találkozni pár napon belül.
797. Erz123 (válaszként erre: 794. - Kitti30)
2019. febr. 27. 17:12

Lassan két hete vagyok fent a randivonalon. Tudom ez nem sok, de egyszerűen még csak komoly érdeklődő sincs.

Vagyis volt egy, legalábbis annak tűnt. Nagyon nem tetszett nekem, de nem akartam a külseje miatt egyből leírni. Írt nekem, én neki. Őszintén leírtam a levélben, hogy jelenleg válófélben vagyok és még nem tudtam elköltözni a férjemtől, de pár hónap múlva ez is megoldódik. Nem tudom, hogy ez volt e gond, vagy a levelem nem tetszett neki, de ez 1 napja volt és azóta sem válaszolt, pedig fent van az oldalon. Te melyiken vagy fent?

2019. febr. 26. 06:30
NnA 😁 ebben az exem lenne profi... notorikus társkereso...ot a nok eltetik 😑
795. Lávli (válaszként erre: 783. - Erz123)
2019. febr. 26. 06:25

Szerintem is. Különben rögtön magyarázatot adott volna, hogy milyen fontos dolog jött közbe, és kereste volna az új randi lehetőségét.

De még mindig jobb így, mintha 1-2 randi erejéig hülyített volna, aztán szívódik fel.

794. Kitti30
2019. febr. 26. 06:19
En fel eve vagyok fent tarskereson. Vannak erdekes sztorik es fura emberek,de szerintem annak, hogy lemondta elotte,sok oka lehet. En biztos meghallgattam volna,hogy mi tortent. Egy kapcsolatban sokkal tobbszor van szukseg megertesre,ennel nagyobb dolgokban is. :) kivanom hogy talaljatok meg akit kerestek! Nagyon nehez... valahogy ugy erzem,hogy mindenki annyi csalodast es fajdalmat hordoz magaval a multbol,hogy nem tud mar hinni es lehetetlen megfelelni. Sajnos mivel 31 vagyok,keves szingli baratnom van,ebbol kifolyolag kevesen ertenek meg,de jo,hogy beindult ez a forum es itt ki lehet beszelni a dolgokat:) ti melyik tarskereson probalkoztok?
793. Érdekes73 (válaszként erre: 787. - Erz123)
2019. febr. 23. 23:43

[link]

--------------

Itt vannak azért sikertörténetek is a hozzászólások között szóval ne futamodj meg rögtön.

792. Érdekes73 (válaszként erre: 783. - Erz123)
2019. febr. 23. 23:41
Lehetett több vas is a tűzben szerintem.
791. Érdekes73 (válaszként erre: 778. - Erz123)
2019. febr. 23. 23:39
Bárhol lehet komolytalan de a neten elég sok van. Tavaly volt egy legény aki mielőtt indultam volna a talira küldött sms-t hogy mégse és sajnálja meg bocsánat aztán többet nem jelentkezett hasonló előzményekkel. Egy volt aki nemes egyszerúséggel ott se volt a talin. Több meg ellinkelte. Szerintem amíg vkivel nem sikerült élő tali addig felesleges túl sok időt energiát tolni bele.
790. sanyinak (válaszként erre: 783. - Erz123)
2019. febr. 23. 22:44
Ha valóban szemét akart volna lenni, akkor nem is szól előre, hanem hagyja, hogy várj rá, amíg meg nem unod...
789. Amaunet (válaszként erre: 788. - Tímea_)
2019. febr. 23. 20:49

Ez te vagy.


Nem feltételeznék rögtön rosszat, mert valami valóban közbe jöhet neki.

Nem is tartanám olyan hű de fontosnak az egész randit egy hét netes beszélgetés után.

Bele sem mentem volna még egy hét után ilyesmibe.


Meg ugye azt sem tudjuk, hogy ez a beszélgetés milyen tartalmú volt. Mit keresett az, aki keresett?

Mennyire volt "ragadós"?

A pasik megérzik ám ezt. Kivéve persze, aki nem.:D

788. Tímea_ (válaszként erre: 782. - Amaunet)
2019. febr. 23. 20:39

Én nem adnék lehetőséget.

Ez hülyítés.

Szerencsére én ily módon nem jártam pórul.

787. Erz123 (válaszként erre: 786. - Birebora)
2019. febr. 23. 19:38
Tényleg ennyire rosszul latom? Azert nem furcsa, hogy szinte erkezesem elott 50 percel mondja le es hogy napkozben meg sem emlitette, hogy mennyire varja a randit. Este meg teljesen oda volt. Mar tegnap este is akart talalkozni, de mondtam neki, hogy inkabb ma napkozben.
786. birebora (válaszként erre: 778. - Erz123)
2019. febr. 23. 19:30
Nagyon berágtál rá lehet, hogy jogosan mert szélhámos de ha nem és tényleg közbejött neki valami?
785. Amaunet (válaszként erre: 783. - Erz123)
2019. febr. 23. 19:20

Mi van ha valamelyik szerettét kellett kórházba vinnie? Baleset érte? Vagy kevésbé tragikus, de az ő életében fontos fontos esemény történt?

Vagy egy hét alatt nem ismerted meg annyira, hogy meg add neki a lehetőséget arra hogy megmagyarázza?


Persze, te dolgod, te ítéled meg a jelentkezőidet.


Egy hét és egy meg nem történt randi után azért nem ásnék el mindenkit, aki netes társkeresőkön keres.

784. Erz123 (válaszként erre: 783. - Erz123)
2019. febr. 23. 19:14
Valahol azt olvastam, hogy eleg gyakori hogy csak hülyítik a másikat a társkereső oldalakon. Kiváncsi lennék, hogy a már régóta társkeresőknek milyen gyakran van ilyen tapasztalata.
783. Erz123 (válaszként erre: 782. - Amaunet)
2019. febr. 23. 19:09
Es 50 percel a randi elott kozli, mikor mar gondolhatja, hogy uton vagyok? Tegnap meg teljesen odáig volt. Ja es egesz nap szoba sem hozta a randinkat. Azert ez eleg gyanus szerintem. Szerintem csak hulyitett.
782. Amaunet (válaszként erre: 780. - Erz123)
2019. febr. 23. 19:05

És nem lehet, hogy valóban valami komoly dolog jött neki közbe? Csak nem akarta, nem volt ideje arra, hogy hosszabban kifejtse?

Adtál neki lehetőséget arra, hogy megmagyarázza?

781. Ati86 (válaszként erre: 778. - Erz123)
2019. febr. 23. 18:25
Néha úgy érzem, hogy az emberek szándékosan választják a rosszat. Mindenki sír, hogy mennyire rossz ez, mennyire rossz az. Van jó, csak nem kéne annyi energiát beleölni a rossz dolgok megfigyelésére. A jó dolgok mellett meg sokan elmennek. NA EZ MIÉRT VAN?
780. Erz123 (válaszként erre: 779. - Amaunet)
2019. febr. 23. 18:16
Csak annyit irt viberen, hogy kozbejött valami.
779. Amaunet (válaszként erre: 778. - Erz123)
2019. febr. 23. 18:13
Milyen indokkal mondta le?
778. Erz123
2019. febr. 23. 17:43

Egesz friss és első csalódásom az egyik tårskeresőn.

Egy hete regisztráltam. Egy pasi írt nekem, leveleztünk, telefonáltunk is, mert o mindenaron viberezni akart.Megbeszéltük, hogy ma találkozunk. Amikor már úton voltam lemondta. Letiltottam az oldalról. A számát a telefonomról.

Sajnos a viberről nem tudtam letiltani, mert kitöröltem a névjegyét, de valószínűleg nem fog hívni. Remélem, mert ez nem normális dolog. Miért csinálják ezt? Tapasztalt netes társkeresők, ti is belefutottatok má ilyenbe? Ez volt az első alkalom, hogy regisztráltam egy oldalra és az első akivel randit beszéltünk meg. Ennyi komolytalan van fent?

Minek? Miert? Elegem is lett az egészből.

777. Ati86 (válaszként erre: 774. - Kitti30)
2019. febr. 22. 23:35

Az is baj manapság, hogy hatalmas a követelmény egy kapcsolatban. Ma már nem elég az ha 2 ember szereti egymást. Egyes emberek elvadulnak a pénzhajhász gondolkodás miatt. Sokkal inkább teljesítmény-centrikussá válunk. Majd boldog leszek ha ez meg az megvan!

Nekem is volt 2 komoly kapcsolatom. Az utolsónak 3 hónapja lett vége. 32 éves vagyok. És nem tudom mi lesz velem. Talán sose lesz családom. Fent vagyok pár társkeresőn, elő is fizettem, de nem igazán használom. Nincs rá lelkierőm. Az a bulizós se vagyok, hogy eljárnék ide-oda. Nagyon nehéz a megfelelőt megtalálni. Főleg ha az ember azt se tudja merre induljon el.

776. Breiti (válaszként erre: 774. - Kitti30)
2019. febr. 14. 08:59
Sajnos manapság valóban nehéz a "normális" értékrendű embereknek párra találni. A társkereső sem reménytelen - én is ott ismerkedtem meg a feleségemmel kb. 15 éve. De tény hogy nagy szerencse kell hozzá. Egyébként rengeteg lehetőség van, csak nyitott szemmel kell járni: lehet ismerkedni akár munkahelyen, strandon, fitneszteremben. Vagy érdeklődési körtől függően pl. csoportos kirándulásokon, táncórán, vagy egyszerűen kutyasétáltatás közben. Sosem lehet tudni, általában úgyis onnan jönmajd valaki, ahonnan talán nem is számítasz rá. A sors eléggé meg tudja keverni a dolgokat. :-)
775. Érdekes73 (válaszként erre: 774. - Kitti30)
2019. febr. 13. 20:30
Akár a neten is. De nem csak bulizni lehet eljárni rengeteg más program elfoglaltság hobbi van.
774. Kitti30 (válaszként erre: 773. - 3cf49e4bfe)
2019. febr. 13. 05:54
Nem gondolom hogy hulyeseg ha valaki hisz a sorsban... Hisz mindenki abban hisz,amiben szeretne ;) Normalis vagyok es kedves,csaladot szeretnek es nem erdekel a penz vagy egyeb mas ertektelen dolgok. Megis ugy erzem elferdult a vilag es kritikan aluli ertekrenddel rendelkeznek egyes emberek. A jo mar nem kell,mert unalmas. Kell a drama,a feszko,mert abban van izgalom. Sajnos 30 felett mar nem feltetlenul a bulizas kapcsol ki es igy fogalmam sincs,hogy megis hol lehetne ismerkedni...
773. 3cf49e4bfe (válaszként erre: 760. - Kitti30)
2019. febr. 10. 18:31
Megírva? :D Nem kell másra fogni! A sorsra, meg ilyenekre. Szerintem inkább az van, hogy vakon jár az illető. Vagy nem is tudja, mit akar. Esetleg nagyon jól tudja, és abból nem enged semennyit. Vagy elviselhetetlen a stílusa, amin lehet változtatni, de nem akar. Szerintem a legtöbb dolog rajtunk múlik.
2019. febr. 10. 18:05

Nehéz, ha az ember huszonévesen nem találja meg a párját..

Ahogy múlik az idő, egyre jobban tudjuk, mit akarunk, és mit nem, egyre kevésbé szeretnénk kompromisszumokat kötni, talán zárkózottabbak is leszünk.

Ha belegondolok, huszonéves koromban mennyit ismerkedtem, randiztam, vakrandiztam... Most meg, eszembe sem jutna, mondjuk netes társkeresőn regisztrálni és ismeretlenekkel találkozni, akik talán nem is olyanok, mint amilyennek mutatják magukat.

Anno, bele sem gondoltam, mi van akkor, ha egy teljesen más emberrel találom szemben magam, mint akivel "x" ideje chatelek. Igaz, a világ is másmilyen volt, mint most...

771. Érdekes73 (válaszként erre: 769. - 3d71aa27e8)
2019. febr. 10. 17:25
Kedves és komoj legény :)
770. globus (válaszként erre: 769. - 3d71aa27e8)
2019. febr. 10. 13:25
Komoj? Sújos! :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook