Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nincs orgazmusom, ha a párommal szexelek? fórum

Miért nincs orgazmusom, ha a párommal szexelek? (tudásbázis kérdés)


1 2
2017. máj. 4. 21:22

A csiklói és a hüvelyi sem megy, nincs orgazmusom.


Gabriella, én is ezért tettem fel a kérdést, mert kicsit jobban érezném magam, ha úgymond én is "kimaxolnám magam" a szexben. Szoktunk előtte előjátékozni, bár kellett pár beszélgetés mire megértette, hogy nekem ez jól esik és kell, nem csak úgy bele a közepébe. Volt előtte is hébe-hóba, de nem szex előtt, hanem "csak úgy". Kb egy hónapja van normális előjáték de még orálisan és ujjazással sem megy az élvezés.

8. Gabriella_127 (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2017. máj. 4. 20:51

Esetleg mondd meg neki, mit csináljon, ami neked jól esik. Pontosan mit hogyan merre. Kísérletezzetek, hogy neked is jobb legyen. Esetleg beszéld meg vele, az előjáték során fektessen rád több figyelmet, addig amíg valóban eléred az orgazmusod.

Szó szerint készítse elő a "terepet" magának, a behatolás előtt. Ha a nőnek először jó, utána fájdalom mentesebb, jobb és élvezetesebb.

Utánad jöhet a többi része a dolognak és akkor már ő következik.

Én ahogy tapasztalom, ez nálunk is jobban jön ki, ha először velem foglalkozik a párom, én élvezek el az elején, majd utána ő a végén. Próbáljátok ki ezt a sorrendet. Az idő ne számítson neki se, neked se. Így akár közben még plusz orgazmust is elérhetsz idővel. :))

Fiatalok vagytok, kísérletezzetek és bátran beszéljétek meg egymással kinek mi a jó, főleg neked.

Biztos neki is jót jelentene, ha látja örömet okozhat neked és a kapcsolatotoknak is jót tesz, ha a szexuális élet nagyon jól megy.

2017. máj. 4. 20:50
De ti most hüvelyi orgazmusról beszéltek?
2017. máj. 4. 20:37

Megbízom benne és átadom magam, de abban nem vagyok biztos, hogy eléggé ismerem a testem.

Talán a gátlások. De nem tudok rájönni, hogy mi lehet a fejemben akkor, ami miatt nem megy. Voltam már orgazmus közeli állapotban, de végül nem mentem el. De azt nem veszem észre, hogy éppen agyalnék akármin is. :/

5. a03dd05915 (válaszként erre: 3. - Anna.manna)
2017. máj. 4. 20:30

Biztos, hogy ismered a tested?

Igen, a nőknek meg kell tanulni, hogy hogyan érik el az orgazmust. Biztos, hogy eléggé megbízol a partneredben, át tudod magad adni?

4. Jasmine24 (válaszként erre: 1. - Anna.manna)
2017. máj. 4. 20:29
En is vagyok igy neha, mintha valamilyen akadaly lenne a fejemben. Ez azert van, mert nem vagy ott fejben, valami mason jar az agyad kozben. Vagy az is lehet, hogy gatlasaid vannak meg a baratod elott. 7 honap az semmi, majd belejossz.
2017. máj. 4. 20:18

Ennyi idő alatt már szerintem összecsiszolódtunk. :/

Hogy lehetne megtanulnom ezt a barátommal?

2. kisj
2017. máj. 4. 19:51
Általában ezt is tanulni kell. Meg össze is kell csiszolódni.
2017. máj. 4. 19:19

19 éves vagyok, 7 hónapja vesztettem el a szüzességem, de még egyszer sem élveztem el a párommal. :(

Nem érzek semmilyen stresszt, amitől ne tudnék elmenni, de mégis érzek valami akadályt a fejemben ami miatt nem megy.

Szeretek szexelni a barátommal, csak most már szeretnék elélvezni is vele.


Masztiztam régen, volt hogy videóra, volt hogy anélkül, de olyankor el tudok menni, bár videók nélkül lassabban.

Valakinek hasonló panasza volt? Valami megoldás erre?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook