Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? fórum

Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? (beszélgetős fórum)


1 2 3
21. mano088 (válaszként erre: 15. - Binky)
2010. jún. 18. 22:59

Jó ez most így hülyén hangzik, de basszus naggggyon durva szemeid vannak!! Ezt nekem be nem meséled, hogy senki nem veszi észre, képtelenség nem észre venni..csodaszépek!!! :)) És egyébként meg az egész arcod nagyon szép szerintem..én bár a szemeimet szeretem, az arcomra ráférne egy kis fogyi..sajna szögletes és én nagynak is látom..de hát ezt kaptam, ma el is kényeztettem egy kis bőrradírral meg maszkkal..és szebb is lett.. :) na jó ez érdekesen hangzott..

Szóval a lényeg, hogy tutira veszem, hogy jó páran megnéznek, csak te nem veszed észre szintén!!

20. chicaa (válaszként erre: 18. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 18. 22:59

ó, voltam én már bőrgyógyásznál, kozmetikusnál is épp eleget. a bőrgyógyász általában elküld, hogy ez teljesen normális meg mittom. pedig hát nem normális, ha másnak nincs, nekem meg van.

tudom, szeretnék majd én is plasztikai műtétet. de hát ez tényleg nem két fillér, és így egyetem mellett nem sok mindent tudok félretenni. de majd egyszer :)

19. chicaa (válaszként erre: 16. - Mano088)
2010. jún. 18. 22:57

hát, ja képeken nyilván nem látszik :D legalábbis szörnyű képeket nem mutogatok embereknek nyilvánvaló okokból. de aranyos vagy :)


jahát, a hasamról ne is beszéljünk... a melleidből meg igazán adhatnál :D

egyébként ez jogos, és ésszel tudom is, hogy azért vannak rajtam szép dolgok, szóval felesleges elrontani a kedvemet néhány "szépséghiba" miatt. csakhát hiába tudom, valahogy mindig romba dől a terv, hogy szépnek fogom mostantól látni magam.

18. cbe267d9cf (válaszként erre: 13. - Chicaa)
2010. jún. 18. 22:56
Akko keress segítséget! Szakembert! Kineziológust, kozmetológust, bőrgyógyászt. Kezdj el utána járni. Mi lehet az oka a bőrproblémádnak? Esetleg táplálkozhatnál máshogy, vagy öröklött, vagy anyagcsere-zavar? A bőr nagyon sok mindent visszajelez,és nagyon sok minden változtatható rajta. Amin lehet és tényleg zavar változtass! Csúnya az orrod, és nem tudod elfogadni? Sminkeld máshogy. Ha így sem megy... hát erre találták kis a plasztikai sebészt. Nekem a fülem állt el, mint Mikiegérnek, aztán addig tettem félre a pénzt míg megcsináltattam. Szerintem ez erre való, csak sajnos sokan arra használják, hogy közepes, nagy, hatalmas és orbitális lufikat építtessenenk a mellkasukra, mert az a trendy, és utána mellnek hívják... :))Ezért aztán rossz a plaszkia megítélése. Pedig pont ez a haszna: ha valami ténylegesen valódi lelki problémát okoz, akkor azon változtathatsz.
17. chicaa (válaszként erre: 15. - Binky)
2010. jún. 18. 22:54

hát, megértelek.. pedig szerintem csini vagy, legalábbis arról az egy képről, amit láttam. :)

13-at? váó.. hogy csináltad? én is szeretnék, de nekem sajnos nagyon nehezen megy.

2010. jún. 18. 22:53

Minden fejben dől el!!! Ne hari, de olyan jót mosolyogtam azokon, amiket írtál, hogy "hibák"..mert én semmi ilyet nem látam a képeiden!! :) És egyébként meg nem minden pasi néz úgy meg, hogy azt észre is vedd.. ;) van, akin nem látod aztán közben totál odavan tőled, érted.. :)


Nekem a hasam a problémás pontom..a nagy mellemmel már fogjuk rá barátságot kötöttünk..de igazából ma már max fürdőruciban zavar a hasam..és eldöntöttem, hogy egyszerűen csak arra figyelek magamon, ami szép..ami pedig nem annyira, azon avgy dolgozom picikét, vagy elrejtem.. ;) Csak rajtad múlik mennyire érzed boldognak magad!!

15. Binky (válaszként erre: 9. - Chicaa)
2010. jún. 18. 22:52

Nem igazán.

Mert nem kapok visszajelzéseket.

Vagy én nem veszem észre...vagy csak félnek tőlem?!

Jó lenne, ha valaki azt mondaná, hogy "de jól nézel ki". Ugyanis összesen 13 kg-t fogytam(most legutoljára 5-t), teljesen más a frizurám és napi szinten sminkelem magam... de semmi. Persze az előzményeket egy külső szemlélő nem ismerheti, pedig ha tudnák mennyi munkám van önmagamban:)

14. chicaa (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 22:49
hát, nem hiszem. voltak rossz élményeim, de azt azért észreveszem, ha valakinek tetszem. de mostanában valahogy nincsen mit észrevenni.
13. chicaa (válaszként erre: 10. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 18. 22:48

köszönöm, kedves vagy. :)


ez aranyos :D én is ezt gondolom egyébként a lábaimról, de ennél nagyobb problémáim vannak az orrommal. ami azonban a legjobban zavar, az a bőröm, egyáltalán nem szép, hiába ápolom rendesen, és ráadásul állandóan karikás a szemem, és ha olyanok a fényviszonyok rettenetesen öregnek látszom miattuk. de ez jó módszernek tűnik, csak iszonyat nehéz lehet megvalósítani. de egyébként igazad lehet, hogy ez igazából fejben dől el, és már én is sokszor próbáltam ezt a nézz a tükörbe és szeresd magad-dolgot, de valahogy mindig elakadtam. :(

12. zsanci79 (válaszként erre: 2. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 18. 22:47
Ezt osztom. Tökre így van.
2010. jún. 18. 22:47
Csak a képeidet néztem meg, és az alapján nem hiszem hogy átnéznek rajtad. Nem lehet, hogy volt egy rossz élményed, egy csalódás, és ezt csak úgymond bebeszéled magadnak?
10. cbe267d9cf (válaszként erre: 8. - Chicaa)
2010. jún. 18. 22:41
Tényleg szép lány vagy, néztem én is a fotódat. De úgyis hiába mondjuk, míg Te nem érzed így. Hogy mit tehetnél? Önismeret és önmagad elfogadása. Mondok egy valamit, lehet, hogy furán fog hangzani, és jókat mosolyogsz majd, de nekem pl. bevált. Kezdhetnéd azzal, hogy elkezded szeretgetni azokat a testrészeidet, amivel elégedetlen vagy. Én pl. sokáig azt gondoltam, csúnya vastag a lábam, nem emberek közé való, ezért csak hosszú nacit hordtam, nyáron a hőségben is. És mikor itt tartottam önmagam elfogadásában a "tanítóm" azt a "házi feladatot" adta, hogy elmondjam a lábaimnak, bár nem olyan szép vékonyak, mint ahogy én gondolkodom az ideális női lábról, én így is szeretem őket, mert lám milyen izmosak, meg mindenhova elvisznek, és ez olyan jó...:) És egyszer csak elkezdtem szoknyában is járni, és rájöttem, hogy sokan sokkal rosszabb lábakkal elégedettek magukkal. És elmúlt.
9. chicaa (válaszként erre: 7. - Binky)
2010. jún. 18. 22:33

és jó így láthatatlanul?


amúgy vannak napok, amikor én is úgy érzem, hogy mindenki bámul. ilyenkor mindig azt hiszem, hogy összefirkáltam véletlenül a fejem, vagy valami ilyesmi :D

2010. jún. 18. 22:29

nem tudom, vannak alkalmak, amikor szépnek érzem magam, és tényleg felszabadult vagyok, de akkor sem érzem, hogy több embert kéne levakarnom magamról. pedig ezekkel a dolgokkal én is egyetértek, hogy a lényeg, hogy sugározd, hogy jól érzed magad.


de egyébként ez érdekelne, hogy mit tehetek, hogy szebbnek lássam magam? ez nem megy csak úgy, hiába próbálom, mindig jön valami önbizalomromboló dolog, és fuccs az egésznek.


egyébként köszönöm, szisz, kedves vagy. :)

2010. jún. 18. 22:28
Fura, én pont azóta érzem így magam, mióta lefogytam. Korábban azt hittem mindenki engem bámul, mert kövér vagyok és pattanásos. Most úgy érzem magam, mintha láthatatlan lennék:)
2010. jún. 18. 22:26
Hú, de gyorsak voltak a tobbiek. Ezek szerint nem csak az én véleményem :-DDD
2010. jún. 18. 22:24
Ajjaj, nem is egyszer. Mikor még 90 kiló folott voltam és rondának éreztem magam, senki rám se nézett, nemhogy csak elsiklott volna a szemuk rajtam. Mindenkirol sugárzik milyennek látja magát. Ha elégedett vagy és szépnek, szexisnek érzed magad, akkor ezt mások is észreveszik. De ez csak az én véleményem. pusz
2010. jún. 18. 22:24

Megnéztem a fotódat, nem hinném, hogy nem akad meg rajtad senkinek a szeme, szép lány vagy!!

Csak járkálj mindig magabiztosan, érezd, hogy szép vagy!

2010. jún. 18. 22:23

Kisugárzás kérdése.

Van az a dal, ami ide nagyon illik: "ha nevetsz, a világ mindig visszamosolyog rád" -- ez nagyon igaz.

2. cbe267d9cf (válaszként erre: 1. - Chicaa)
2010. jún. 18. 22:22

Hát persze. És minden esetben, mikor így éreztem, senkinek sem akadt meg rajtam a szeme. És minden esetben, amikor a lelkemben "Istennő voltam", hát bárkinek megakadt rajtam a szeme.

Tégy rendet a lelkedben, találd meg a középpontod, érezd jól magad, és nem fogod tudni levakarni magadról a pasikat!

2010. jún. 18. 22:20
Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook