Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? fórum

Miért néznek keresztül rajtam a férfiak? veletek már előfordult, hogy úgy érzitek, senkinek nem akad meg rajtatok a szeme? (beszélgetős fórum)


1 2 3
51. chicaa (válaszként erre: 44. - Pink sunrise)
2010. jún. 18. 23:40

hát, azért azt nem hiszem :D annyira nem vagyok szép.


:D:D aranyos történet :D ilyenről már én is hallottam. hát.. ki gondolná, hogy ilyen kis beszariak igazából az erős férfiak :D

50. zsanci79 (válaszként erre: 44. - Pink sunrise)
2010. jún. 18. 23:37

Az én párom is azthitte hogy nemfogok "lealacsonyodni" hozzá, egy munkahelyen dolgoztunk, és bő egy év után kezdtünk ismerkedni, ő kezdeményezte. Pedig tényleg Ő aztán a világ legbratyizósabb embere. Elérhetetlennek tűntem számára :))) Ezért hát azóta el sem enged:))

Igen, ez is benne van a pakliban.

49. 526e1c2695 (válaszként erre: 10. - Cbe267d9cf)
2010. jún. 18. 23:37
Nagyon jó gondolat, érdemes megvalósítani! Ki is próbálom.
48. chicaa (válaszként erre: 43. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:37
hát, elég volt a don't hate me because i'm beautiful vagy vmi hasonló dolgába belenéznem :D intelligens meg szép? a szépről nem tudok nyilatkozni, de az intelligenset mindenképp megkérdőjelezném, ha a muszájt ly-nal írja.
47. chicaa (válaszként erre: 42. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:35
hát ez egy hosszú történet, de igen, fotós csinálta. egyébként ez érdekes dolog, mert van, hogy tényleg szépnek érzem magam. hullámhegyek-hullámvölgyek. sajnos több a völgy, és jó lenne, ha csak hegy lenne.
46. e3cb7b027d (válaszként erre: 35. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:35
Hát a helyedben nagyon élvezném a helyzetet, ha még csak 1 napig is... De megnéztem a képeidet, átlagon felüli külsővel rendelkezel, van jó stílusod, semmi olyat nem találni benned, ami kifogásolható. Ha valakit Neked szán a sors, úgyis a tiéd lesz, hidd el! És közben nyugodtan is élhetsz, nem sok értelme van annak, ha olyanok bámulnak meg, akik nem jelentenek Neked semmit.. Fő az, hogy annak tetszél, akinek szeretnél, ja és persze magadnak! Legalábbis én így vagyok vele..
45. zsanci79 (válaszként erre: 38. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:32
Zárkózott típus vagy? Én is az vagyok, vagy voltam, és nekem miníg tök ellentétes pasi jutott, és mindíg kinyíltam mellettük. Tény, hogy én nem kerestem akkor sosem szerelmet, mikor jöttek. Mikor kerestem volna, almás volt, de nagyon
44. pink sunrise (válaszként erre: 38. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:31

Lehet pont amiatt nem mernek közeledni a férfiak vagy bámulni,mert túlságosan "elérhetetlennek"látnak,ezért inkább meg sem próbálják.Erre nem gondoltál?:D


Én pl egy suliba jártam a férjemmel,és annak idején is tetszettem neki.De soha nem szólitott meg,nem közeledett hozzám mert azt hitte ha szép vagyok biztos büszke is vagyok,és biztos van pasim is nem is egy,úgyhogy inkább nem is próbálkozott.

Persze ezt most mondta el miután összeházasodtunk,én meg ki voltam akadva hogy miért látott ilyennek mert ha beszédbe elegyedett volna velem,már akkor meglátta volna hogy nem olyan vagyok amilyennek elképzelt....

Ilyenek is tudnak lenni a pasik:D

43. zsanci79 (válaszként erre: 40. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:29

Beírod a keresőbe, hogy bimbisz, ott kidobja a felhasználók között.

Amúgy nem is sejted, hogy mit fogsz ott találni, ha netán még a hsz-ba is benézel

2010. jún. 18. 23:27

Különben azokat a táskás fotókat fotós csinálta ugye? nem családi kép szerintem.

Nah szóval ha valaki elmegy fotóshoz, akkor ott már azért van egy "kis" önbizalom, hisz a legjobbat kihozza belőled. Én sosem mentem, nem vagyok fotogén...

41. chicaa (válaszként erre: 39. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:27

jahm, még új ez a rendszer nekem, nem nagyon figyelem, ki kinek mit :D

jahm, tudom, én is állandóan növesztem kb a hajam. derékig érőt szeretnék, de hát iszonyat hosszú folyamat ez :D amúgy nekem az segített, hogy nem járok egyszerűen fodrászhoz. tudom, hogy mindenki azt mondja, hogy le kell vágatni, hogy tudjon nőni, de nekem állandóan mire megnőtt, levágta a fodrász, aztán mire hosszú lett volna, megint megtört, és le kellett vágni. hát most hagyom törni, és mégis nő :D nem túl szép, de nem feltűnő, és ha elég hosszú lesz, majd rendbeteszem.

40. chicaa (válaszként erre: 36. - Pink sunrise)
2010. jún. 18. 23:24
hol lehet őt megtalálni? :D belinkelnéd?
39. mano088 (válaszként erre: 33. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:24
én a lábammal jóban vagyok.. :P a hasammal már kevésbé..látom keverednek itt az üzik.. :DD amúgy fura ez a haj kérdés, mert még az tud nagyon frusztrálni engem is..növesztem folyamatosan, de lassan nő és emiatt vhogy ugy nem az igazi..na de akkor is hosszú lesz egyszer.. :))
38. chicaa (válaszként erre: 34. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:24

hát, azt néha előfordul, de többnyire azért nem szoktam :D elég, ha magától veszi majd észre.


nem tudom, lehet, hogy rossz körökben valóban. nem, az utcán azért meg szoktak nézni, de sosem tudom eldönteni, hogy azért, mert jól nézek ki, vagy azért mert valami nem stimmel. meg egyébként én is sok mindenkit megnézek, azért van a szemem. de úgy értettem, hogy így nem közelednek egyszerűen, és tényleg nem értem, miért. pedig vannak nálam csúnyább lányok is (az én szememmel), de ugye mindenki szép valakinek. szóval a törvény azt diktálja, hogy én is az legyek, legalább pár embernek.

37. zsanci79 (válaszként erre: 36. - Pink sunrise)
2010. jún. 18. 23:24
Na ja! :DDDDDDD
36. pink sunrise (válaszként erre: 8. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:22

Vegyél példát a hoxán levő Bimbisz nevü felhasználó naplójából:DDDD

Neki annyi önbizalma van,ha szépen kéred lehet ad neked is:))))

35. chicaa (válaszként erre: 32. - E3cb7b027d)
2010. jún. 18. 23:21
hát, ez más kérdés azért. ilyen figyelemnek senki nem örülne :S sajnálom, hogy ezt kell átélned. :(
2010. jún. 18. 23:20

Remélem azért ha "véletlenül" egy pasi megjegyzi, hogy ez meg ez tetszik neki rajtad nagyon, ugye neki nem fogsz az adott dologról negatívan nyilatkozni, hogy köszi de szerintem....az nem jó pont!

Amúgy nem lehet hogy rossz körökben mozogsz, és azért nem találod a hozzád illő párt? Vagyúgy mindenkire értetted, hogy átnéznek rajtad, pl. az utcán? És ha nem foglalkozol azzal, hogy keresed a tekinteteket, hogy ki hogy néz Rád, egyszer csak észre fogod venni hogy hoppá, ez is, az is...:)) Tudod ez olyan mint a szerelem, vagy mondhatom azt hogy bármi,pl. babaprojekt. ha rágörcsölsz, soha nem fog sikerülni, de ha nem ezen töröd a kis agyad minden áldott nap, egyszer csak ott lesz....épp mikor nem is számítasz rá

33. chicaa (válaszként erre: 31. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:18
hát, nekem is minden képen nagyobb, mint a többieké :D de amúgy szerintem mindenkinek (szinte) van ilyen, egy testrész vagy valami, amit nem szeret magán, és azt ezerszeresre nagyítja a fejében. egyik barátnőm pl (teljesen normális haja van) szinte úgy érzi magát, mintha kopasz lenne :D nekem pl ugyanez az orrom (meg még pár), neked meg a lábad. pedig többnyire senki nem venné észre ezeket kb, csak mi magunkon.
2010. jún. 18. 23:16
Hát nekem pont az ellenkezője a gond, és nagyon irigyellek, ha hiszed, ha nem..! Egy olyan városban lakom, ahol a 80% kisebbség, 15% lepukkant alkesz, az a szerencsétlen maradék 5% pedig egyedül nem mer kimenni az utcára, mert olyan a közbiztonság, hogy semmilyen.. Az utcán közre fognak (vagy pénzt akarnak, emiatt rángatnak, vagy épp tetszem, vagy mindkettő), a tömegközlekedésen még a kis szaros ált. iskolás diáklányok(!!) fogdosnak, hozzám dörgölőznek, közértbe pedig már le sem merek menni egyedül.... Mindezek tetejében a barátom közismert személy itt, akivel gyakran látnak, és így még az irigyei is betalálnak... Úgyhogy én csak azt szeretném, ha békén hagynának, nem bámulnának, nem fütyögnének, nem kérdezősködnének, nem molesztálnának, és nem zaklatnának... Ez megy minden nap, amiből nagyon, de nagyon elegem van!
31. mano088 (válaszként erre: 24. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:14

De az, hogy tovább állnak csak azért van, mert te nem hiszed el magadról, hogy jó csaj vagy..velem is sokszor volt ilyen, főleg hogy csodaszép barátnőim vannak..és még ma is elégszer elbizonytalanodom mellettük, hogy mit akarok én itt a csini csajszik mellett, de nem szabad!! Hinned kell magadban és abban, hogy igenis jó nő vagy, mert az vagy..nekem is mondogatják itt-ott, de mivel mindig is csak a második voltam, akit észre sem vettek, így még ma is nehezen hiszem el..ezért is muszáj lefaragnom a hasam..na akkor ahogy tűnne el a hasam úgy jelenne meg az önbizalmam! :)


hát ha te mondod..én azért elviselném, ha kisebb lenne..minden képen nagyobb, mint a többieké és ez zavar.. :))

30. chicaa (válaszként erre: 25. - Binky)
2010. jún. 18. 23:14
köszi. :) hát.. én szedtem már rá tenutant (ami jó), de aztán többet nem írtak fel :@ utána elkezdtem fogamzásgátlót (cypromix), azt pedig nemrég hagytam abba. az is segített. és közben néha kenem aknefug oxid 3%-os géllel, ami szerintem még jó. nekem ezek segítettek leginkább. ha még nem próbáltad őket, akkor próbáld ki :) kivéve a fogamzásgátlót, azt csak akkor ajánlom, ha másért is kell (pl nekem rettenetesen fájt a hasam, és iszonyatosan erősen véreztem menstruációkor, és azon is segített)
29. chicaa (válaszként erre: 23. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:11
óóhóó! azért akad. ráadásul nincs is derekam :D
28. chicaa (válaszként erre: 24. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:11
bocsi, azt hittem nekem szól :D:D:D
27. chicaa (válaszként erre: 22. - Zsanci79)
2010. jún. 18. 23:10

hát, ha jól látom, te már szültél gyereket, szóval neked mindenre van mentséged :D (nem mintha kéne, mert megnéztem a fotóidat, és engem nem csapsz be!:))


hát, sajnos nekem nincs párom, hadilábon állok a férfiakkal, többek között ugye azért is, mert nem vesznek észre.


hát, igyekszem békében lenni önmagammal, de nem tudom, hogyan kezdjek hozzá. bár ez a szeresd magadon, amiket nem szerettél eddig taktika jól hangzik :)

26. Binky (válaszként erre: 21. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:09

Köszi, örökség:D

Ha meg is néznek, úgy hiszem a külvilág felé zárkózottnak tűnök, mert még mindig az van bennem, hogy hülyén járok vagy kövér vagyok, vagy etc...etc...Nehéz arra átállnom, hogy a mögöttem jövök nem feltétlenül rajtam röhögnek.

25. Binky (válaszként erre: 17. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:07

Hát bővebben a mérlegelőmben van bent, de nehéz volt, az tuti. Bár még kell, sajnos az alkatom olyan amilyen.

Szerintem te nagyon szép lány vagy( és azt a cipőt szívesen ellopnám:D), nicns okod rá, hoyg ne legyen önbizalmad.


Nekem is problémás a bőröm, eddig csak azt tudom, hogy tilos csokit ennem...

24. chicaa (válaszként erre: 21. - Mano088)
2010. jún. 18. 23:07

köszi, nagyon kedves vagy :D jó, nem azt mondom, hogy nem jegyzik meg néhányan, de megjegyzik, aztán továbbállnak megpályáznak valami másik lányt (esetenként valamelyik barátnőmet) és akkor ennyi.


az arcodról nem tudok véleményt mondani, mert nem látom, de szerintem a nagyfejű emberek sokkal jobban néznek ki, mint a kisfejűek. ráadásul a kisfejűek ijesztőek is. :D szóval örülj neki, hogy nagy :)

23. zsanci79 (válaszként erre: 17. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:03
Azért megy nehezen, mert nincs miből :))) Ne fogyózz, kérlek!
22. zsanci79 (válaszként erre: 13. - Chicaa)
2010. jún. 18. 23:01

Ezek a lábak? Látnád az enyém! Mindíg azt mondom, ha ilyen lábakon állna Magyarország, nem lenne semmi baja :)))


De,! Szerintem az is egy nagy löket, ha kívülálló emberek azt mondják, hogy tök jól nézel ki (pl. itt is).

Nekem nagyon sokat segített a párom abban hogy békében legyek önmagammal, és az idén már én is vettem fel rövidnadrágot. :))

Nekem még jót tett a szülés is, sikerült mára visszafogynom, igaz egy pár kilóval több vagyok mint "fénykoromban", de nem is akarok pár kilót még fogyni!! Hoppá! Ez ám a haladás! És láss csodát, mindenki megjegyzi milyen jól nézek ki! Mikor azelőtt lefogytam (kövér azért nem voltam), nem jegyezték meg közel sem ennyien hogy jól nézek ki. Miért? mert be voltam savanyodva....most meg ki vagyok virulva.

Szóval tényleg békében kell lenni önmagaddal. Én sem gondoltam volna, hogy egyszer kibékülök magammal :)))

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook