Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézik meg a pasik olyan feltűnően a csajokat? fórum

Miért nézik meg a pasik olyan feltűnően a csajokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
105. 6a062297d0 (válaszként erre: 102. - Raffaela)
2007. okt. 4. 14:31
ÖNBIZALOMHIÁNY?
2007. okt. 4. 14:08
Engem nem zavar ha néznek. Sőt. Olyan muris az, az arc amit vágnak mikor bámulnak. Mint a bocik.Csuzlival meglőném őket olyankor hogy :ébresztőőő--a barátnőd melletted áll!
2007. okt. 4. 13:25
Mert nincs annyi eszük, hogy csak futólag nézzék meg őket.
102. raffaela (válaszként erre: 100. - 6a062297d0)
2007. okt. 4. 13:22

Köszönöm szépen az úr helyeslését. :)

Akkor kérlek segíts nekem megérteni vajon miért ilyen nehéz ez az elkötelezettség téma?


Szerintem nics rosszabb érzés, mint bizonytalannak lenni egy kapcsolatban. Egy nő biztonságra vágyik, arra h Ő legyen a férje/párja életében az első és egyetlen. Ha ezt az érzést megkapná, valószínűleg nem érdekelné, hogy a férje megnéz egy szép nőt az utcán. Vagy valaki szimpi neki a munkahelyen. Ez tök természetesnek kéne, h legyen és mi mégis gondot csinálunk magunknak belőle, és egyből azon esszük magunkat, h miért nem vagyunk elegek a férjünknek/párunknak.

101. e0c2e807ad (válaszként erre: 96. - 0c97fbb607)
2007. okt. 4. 13:19
persze , kérdőjel
100. 6a062297d0 (válaszként erre: 99. - Hegemónia)
2007. okt. 4. 13:17
ÉN IS, ÉN IS!
99. Hegemónia (válaszként erre: 98. - Raffaela)
2007. okt. 4. 13:14
Nagyon egyetértek veled:-)
2007. okt. 4. 12:55

Sziasztok!

Olvastam a hozzászólásokat a témához.


Nagyon érdekes ez a kérdés. Én megéltem mindkét oldalt. Azt is, hogy teljesen kiborultam tőle és azt is, h nem érdekel.

Szerintem ez attól függ, h mennyire bízol a párodban ill, hogy mennyire érzed a szeretetét, a megbecsülését és az elkötelezettségét irányodba.


Egyébként én is megnézem az embereket az utcán. A pasikat is, és a nőket is. De ez nem azt jelenti, h hűtlen lennék. Vagy megérintene.


Ami igazán zavar az az, hogy a pasik nehezen kötelezik el magukat a párjuk mellett. És innentől kezdve a nő kombinálni kezd egy ártatlan tekintetből vagy szemkontaktusból.


Ez a bizonytalanság érzéséből fakad, nem pedig magából a cselekedetből.

97. 6a062297d0 (válaszként erre: 90. - E0c2e807ad)
2007. okt. 4. 12:18
Engem például meg tud fogni akár egy ráncos arc is, amiben benne van egy egész élet munkája, öröme, bánata, minden. Vagy valaki, aki se nem szép, se nem csúnya, se nem kirívó, és mégis megragadja valamiért a figyelmem.
96. 0c97fbb607 (válaszként erre: 95. - E0c2e807ad)
2007. okt. 4. 12:03

Ez kérdés....vagy kijelentés?

Se pont,se kérdőjel:))

2007. okt. 4. 12:01
és te gyakorlod szolidan a megkülönböztetett figyelmet az ellenkező nem irányába
2007. okt. 4. 12:00
Myly, te jó fej vagy
93. 0c97fbb607 (válaszként erre: 91. - E0c2e807ad)
2007. okt. 4. 11:55
Volt már rá példa:(((((
92. e0c2e807ad (válaszként erre: 87. - Delete)
2007. okt. 4. 11:54
szerintem egy shrink választ ad
91. e0c2e807ad (válaszként erre: 89. - 0c97fbb607)
2007. okt. 4. 11:52

és tényleg!


gondolom ez lemaradt

90. e0c2e807ad (válaszként erre: 88. - 6a062297d0)
2007. okt. 4. 11:51
Nyilvános helyen kizárólag!Esetleg még a viselkedésével.
2007. okt. 3. 22:06

Azt nem tudom miért kell feltünően bámúlni a férfiaknak,mikor szolídan is "gyakorolhatják " a megkülömböztetett figyelmet.

Mindenesetre én nem szeretem ha bámúlnak,mert az sokszor olyan szórakozott vagyok,hogy egyből az jut eszembe,hogy valami nem stimmel rajtam és megyek az első olyan helyig ahol van egy tükör,hogy nem e maszatos a szám,vagy jól áll e a ruha,vagy épp kilyukadt-e a harisnyám....

88. 6a062297d0 (válaszként erre: 86. - E0c2e807ad)
2007. okt. 3. 20:54
Minden nap megnézem. Nem egy sexbomba, de én szeretem, és tisztelem. De te engem félreértettél, én ha megnézek valakit az utcán az nem feltétlenül szép. Vagy szerinted egy ember csak a szépségével, vagy a csúnyaságával hivhatja fel magára a figyelmet?
87. Delete
2007. okt. 3. 16:59
Már bocsánat, mert létezem, de az imént billegett el mellettem egy Hölgy, és biz’ csábos , lehajtott fővel, szinte somolyogva /ezt vajon értitek? / megy el előttem. Mi a csodáért érzem Én - szeretné ha elgáncsolnám- ? és ez nem az első eset!
2007. okt. 3. 16:52
?????????
2007. okt. 3. 16:51
pasikat nézzenek?
84. e0c2e807ad (válaszként erre: 83. - Panna1)
2007. okt. 3. 16:49

Igazad van, hogy valahogyan ezt fel kell dolgoznunk,az általad írtak jónak tűnnek és mivel ez általános probléma,lehet, hogy nem is találnánk másikat,aki nem nézeget.


Én viszont nem tudom őszintén azt mondani, hogy rá tudom hagyni és nyugodt vagyok.


Nekem ezzel ellopta a boldogságom , nagyon fáj,nagyot csalódtam benne és bizony amikor túljutottam a keserűségem mélypontján, úgy áltam fel a helyzetből lelkileg, hogy a magam számára is nyitva hagyom a nézegetés lehetőségét, vagy többet, dacból ,csalódottságból és azért mert a fájdalmat ,amit a becspottság érzése okoz nem akarom valami hülyeségbe folytani.


Röviden,elhatároztam, ha legközelebb megszólít egy srác, hogy szeretne meginni velem egy kávét,elképzelhető, hogy nem utasítom el.


Eddig, mindig elutasítottam az "érdeklődőket", mert számomra ő volt a minden.


A nézegetés engem arra ébresztett rá, hogy nem vagyok biztonságban, bármikor bekövetkezhet a hűtlensége, hiszen a nézegetés üzenet a külvilágnak,azt üzenik az urak, hogy ők nyitottak egy másik kapcsolatra.


Én pedig családot szeretnék olyan pasival ,aki nem üzenget ilyesmit a külvilágnak.


Írod, hogy szeretik a szépet.Igen én sem vagyok vak, látok ,de nem nézegetek más pasasok után, főleg nem tennék ilyet az ő jelenlétében, de tudod, lehet, hogy ez kijózanítólag hatna.


És még egy a szép témához.Az ember gyarló a szépség a mindene,ezzel el lehet adni bármit, nézd meg a reklámokat, tinédzser modell lányok vigyorognak ránk a reklámokból mindenütt.Már WC papírt is csak szupermodellekkel lehet eladni manapság.


A szépség viszont a legelső dolog ,ami elmúlik az embernek.Ez van.Ez pedig a realitás.


Tisztában vagyok vele, hogy a szépség minden kultúrában érték és egy nőnek még európában is szinte ez az egyetlen értékmérője.

Egyéb tulajdonságok is számíthatnak, de csak módjával.


Tehát én továbbra is éretlen és nemkívánatos jellemvonásnak értékelem, ha a férfiak a partner jelenlétében gusztálják az elhaladó lehetőségeket.


Viszont oda lyukadunk ki, hogy nem tehetünk eyebet, mint a kinézetünket polírozzuk a lehetőségeink határáig.És ez igen szánalmas,


mert ugye az urak felé pedig lassan már semmiféle elvárás sincsen.Külső nem számít.

83. Panna1 (válaszként erre: 66. - E0c2e807ad)
2007. okt. 2. 10:27

Nehogy azt hidd, hogy nem merült fel bennem, nem is esett jól a gondolat. Viszont bízok benne, és bízok abban, hogy a nézelődésnél tovább nem megy. Tudja mit kockáztat vele. Engem szeret, velem akar élni és ez látszik a cselekedeteiben is. Mit akarhatok még? Tényleg vakon járjon-keljen a világban?

Ugyanakkor osztom azt a véleményt, hogy soha ne mondd hogy soha. Nem tudhatom biztosan, hogy sehasem fog megcsalni. De ráérek majd akkor ezzel foglalkozni,ezen agyalni, addig pedig szeretnék vele boldogan élni.

És az is igaz, hogy minden ember szereti a szépet. Én is, ő is. Miért ne néznénk meg?!

2007. okt. 2. 09:59
Beléjük van kódolva. Az én párom nem nézi a csajokat feltűnően-tiszteletben tart- előfordult már sok esetben h én hívtam fel a figyelmét egy szép nőre,és kibeszéltük h mi szép rajta ill. mi nem.Nem problémázok rajta.
2007. okt. 1. 20:20

Ebben igazad van.Megvilágítotál valamit.


Kezdek rájönni, hogy nem sok normális fazon van és nagyon meg kell őt becsülni.


Ez fordulat nálam,kösz.

2007. okt. 1. 20:16
Upsz meghülyült a gépem.:)
79. 6a062297d0 (válaszként erre: 77. - E0c2e807ad)
2007. okt. 1. 20:15
Ugy látom hogy ez a nézelődés elég központi szerepet játszik az életedben. Akkor játszunk egy kicsit jó? Mi lenne ha... Mi lenne ha Afrikában élnél, nem pedig itt? Mi lenne ha a három gyermekedből kettő már éhen halt volna? Mi lenne ha a legkissebb AIDS-es lenne, te pedig virushordozó? Ha egy sárkunyhóban élnél 3km-re a legközelebbi kúttól? Ha a férjed azt mondaná egy nap: nézd szivem itt ez az angol hölgy, ha minden éjjel vele hálok a kéthetes safarija alatt kapunk tőle enni-innivalót meg 500 rúpiát. Akkor mi lenne? Vajon akkor is ilyen fontos kérdés lenne hogy a párod NÉZ? Csak azt akartam ezzel mondani hogy minden relativ, nem mindegy hogy honnan nézed. Én a magam részéről nem görcsölök, az ilyen huszadrangu dolgokon.
78. 6a062297d0 (válaszként erre: 77. - E0c2e807ad)
2007. okt. 1. 20:15
Ugy látom hogy ez a nézelődés elég központi szerepet játszik az életedben. Akkor játszunk egy kicsit jó? Mi lenne ha... Mi lenne ha Afrikában élnél, nem pedig itt? Mi lenne ha a három gyermekedből kettő már éhen halt volna? Mi lenne ha a legkissebb AIDS-es lenne, te pedig virushordozó? Ha egy sárkunyhóban élnél 3km-re a legközelebbi kúttól? Ha a férjed azt mondaná egy nap: nézd szivem itt ez az angol hölgy, ha minden éjjel vele hálok a kéthetes safarija alatt kapunk tőle enni-innivalót meg 500 rúpiát. Akkor mi lenne? Vajon akkor is ilyen fontos kérdés lenne hogy a párod NÉZ? Csak azt akartam ezzel mondani hogy minden relativ, nem mindegy hogy honnan nézed. Én a magam részéről nem görcsölök, az ilyen huszadrangu dolgokon.
2007. okt. 1. 17:17
csak néz, mert nincs alkalma flörtölni,
2007. okt. 1. 17:15
szerettem volna elmenekülni tőle, hogy nézegessen tovább nyugodtan, de nem enged
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook