Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nézik meg a pasik olyan feltűnően a csajokat? fórum

Miért nézik meg a pasik olyan feltűnően a csajokat? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
195. tami2
2007. okt. 17. 17:13
mert szeretjük a szépet
2007. okt. 17. 16:31

3. folyt


szerintem ebben a kérdésben fontosabb, hogy kit miért zavar ez (a problémáink mindig rólunk szólnak, nem másokról). belőlem pl. ugyanazt az megalázottság-érzést és szomorúságot váltja ki, mint amit az elején írt valaki.


viszont ne azért ne nézze meg a pasim a nőket, mert én azt kérem tőle, hanem azért, mert tényleg csak én számítok neki. sokan viszont egyáltalán nem tudják, hogy "kell" egy kapcsolatban viselkedniük, és meg kell őket tanítani rá. nehéz kérdések.

2007. okt. 17. 16:25

2. folyt...

- mert hozzá van szokva, hogy egyedül van, nem enged igazán közel magához, és úgy viselkedik egy kapcsolatban is, mintha egyedül lenne

- mert sérült a férfiassága (nem biológiailag), és újra és újra be kell bizonyítania magának, hogy férfi (ez veszélyes, mert egy idő után egyre komolyabb bizonyítás kell)

- a "megkaphatok mindenkit" attitűdből kiindulva, egyszerű szexuális tárgyként nézi meg a nőket

- kisebbrendűségi érzése van a patrnerrel szemben, és azt akarja, hogy "nehogymár olyan jó nőnek képzeld magad"

- egyszerűen tényleg csak annyi történik, hogy valami feltűnő, vagy szép, megnézi, és egy pillanat múlva ár el is felejtette (elvileg nem mindenki defektes)

192. Lilcsi
2007. okt. 17. 16:22
mert pasik..
2007. okt. 17. 16:21

sziasztok! én is szeretnék néhány gondolatot megvitatni Veletek ebben a kérdésben, mert épp beléptem egy új kapcsolatba, ahol a pasim folyton ezt csinálja, és nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá. pár hete megvitattuk barátnőkkel ezt a kérdést, és röviden a következőkre jutottunk:


- nem minden pasi nézi a nőket (komolyan, több példányt is ismerek :) )

- ha hol nézi, hol nem, vagy egy darabig nézte, és most nem, vagy fordítva, annak nyilván oka van

- a motiváció skálája a "szimplán feltünő ember megnézésétől" a tárgyilagos "esztétikai élményen" keresztül a "kapcsolatteremtés nyilvánvaló szándékáig" terjedhet

- egy másik oldalról való megközelítésből, van, aki azért nézi a nőket


-

190. MelisUK
2007. okt. 12. 13:57
Amiért a nők is megnézik a nőket. Pusztán ennyi.
189. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 188. - 0c97fbb607)
2007. okt. 9. 06:16
:-)
2007. okt. 8. 21:31

"A férfiak ránéznek a nők fenekére és azt gondolják:

-Micsoda segg!

A nők ugyanezt gondolják, csak a férfiak szemébe néznek."

187. 6a062297d0 (válaszként erre: 183. - E0c2e807ad)
2007. okt. 8. 11:55

A tolerancia latin eredetű szó, elsősorban türelmességet jelent mások véleménye, főleg vallása, világnézete, etnikai vagy nemzeti hovatartozása, illetve más egyebek iránt. A műszaki életben a megadott méretektől, mennyiségtől, vagy minőségtől való megengedett legnagyobb eltérést jelenti. Orvosi szempontból a szervezet ellenálló képességét, vagy gyógyszertűrő képességét értjük alatta.


Az általános tolerancia szó ellentéte az intolerancia, ami bizonyos dolgok iránti türelmetlenséget, valakivel, vagy valamilyen, (főleg vallási) nézettel szemben. Orvosi értelemben is használják, itt főképp a gyógyszerekkel való összeférhetetlenséget jelöli.


Az intoleráns is (vallási, politikai stb.) nézetekkel szembeni türelmetlenséget jelentett, ma már inkább ezek teljes elutasítását értjük alatta.



A tolerancia három együtt érvényesülő kritériuma :

konfliktustűrő képesség,

a jogegyenlőség elfogadása,

az erőszak elutasítása


Na szóval ezt le kellett irnom, mert ugy éreztem hogy a tolerancia szó nem ugyanazt jelenti mindkettőnknek! Amikor azt mondtam hogy nem ápolnám anyámat, nem vinném haza a fogyatékos gyermekemet, az alatt azt értettem hogy olyan betegség esetén nem tenném amikor a gyógyulásra, az állapot javulására semmi esély nincs. Amikor önellátásra képtelen, magatehetetlen, ha adott esetben speciális ellátásra van szüksége. Ha fogyatékos (testi, vagy szellemi) gyermekem születne azért elsősorban az orvosok lennének felelősek, a mai technikával már az ilyen betegségeket ki kellene tudni szürni időben!

Azt nem tudom hogy a jellemem mennyire sikerült megismerned, mindenesetre aki ismer, vagy akinek a véleményére adok az mást gondol mint te.

"Emberi lénynek" azt tartol akit akarsz, engem nem zavar ha szerinted én nem tartozom ebbe a kategóriába. Ja, egyébként Jutka2-vel még soha életemben nem találkoztam!

Bucsuzóul még csak annyit: ne itélj, hogy ne itéltess!

186. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 184. - E0c2e807ad)
2007. okt. 8. 11:12
Az én kedvesemnek bizony nagyon sok szép és csinos barátnője volt "legénykorában",valami okból kifolyólag mégsem ők,hanem én voltam az,akinek nagyon hamar megkérte a kezét,Ő a megrögzött agglegény...lehet otthonhagyta az ókuláréját,aztán már nem tudta visszacsinálni,de tény hogy nem a sok csini csaj a felesége és a fiának az anyja,hanem én...Szeret és tisztel bennünket és mi kölcsönösen egymást...Ha pedig mégis másra vágyna,nem tartanám vissza,mert ha nem velünk akar lenni,akkor megette a fene az egészet...
185. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 184. - E0c2e807ad)
2007. okt. 8. 11:12
Az én kedvesemnek bizony nagyon sok szép és csinos barátnője volt "legénykorában",valami okból kifolyólag mégsem ők,hanem én voltam az,akinek nagyon hamar megkérte a kezét,Ő a megrögzött agglegény...lehet otthonhagyta az ókuláréját,aztán már nem tudta visszacsinálni,de tény hogy nem a sok csini csaj a felesége és a fiának az anyja,hanem én...Szeret és tisztel bennünket és mi kölcsönösen egymást...Ha pedig mégis másra vágyna,nem tartanám vissza,mert ha nem velünk akar lenni,akkor megette a fene az egészet...
184. e0c2e807ad (válaszként erre: 179. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 6. 10:51

hozzátok csak addig vágyik,amíg az a csinos,akit nézeget nem kéri, hogy hagyjon ott benneteket érte:))

hidd el a csinosabb és fiatalabb is tud gyereket szülni,mint te és ráadásul neki:))

183. e0c2e807ad (válaszként erre: 176. - 6a062297d0)
2007. okt. 6. 10:47

te a toleranciát hirdeted,érdekes:))


de vajon tolerancia-e az,ami csak neked jó?


gondolok itt arra, hogy korábban azt írtad, hogy,ha anyád megbetegedne,nem ápolnád,mert az ő kihasználásának gátat kell szabni


sőt még azzal is megleptél, hogy leírtad,ha fogyatékos gyermeked születne,otthagynád a kórházban,azért nem vállalnád a felelősséget


szerintem nem kell téged megítélni,a napnál világosabban kirajzolódott a "jellemed"


és abba meg már ne szólj bele, hogy én kit tartok emberi lénynek és kit nem:))

182. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 180. - 6a062297d0)
2007. okt. 5. 16:27
:-)
181. Delete
2007. okt. 5. 16:24
mert a pasiknak a lényeg, az amúgy nem mellékes felszín alatt van, s ennek vizsgálatárhoz pontos fokuszálás szükséges!
180. 6a062297d0 (válaszként erre: 179. - Ccd9bb7d17)
2007. okt. 5. 15:39
Ezért hétvégén kapsz egy puszit!:)
2007. okt. 5. 15:35
Na...végigolvastam,nem semmi ez kérem....a nézegetés és a verés összehasonlítását nem igazán értem...úgy az egészet nem értem ahogyan van.Időnként mi nők hajlamosak vagyunk a semmiből is problémát csinálni és megkövezni azt aki más véleményen van...megyek inkább a lúrkóért az oviba,aztán vérjuk haza apát,mert lehet hogy megnéz egy egy csinos csajszit az utcán,de hozzánk vágyik,mi vagyunk azok akikkel együtt akar lenni.Amíg ez így van,nem érdekel ha nézeget....
178. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 66. - E0c2e807ad)
2007. okt. 5. 15:24
Elkezdtem olvasgatni a fórumot úgy az elejétöl....de nem túlzás ez egy kicsit?Amiatt hogy néz....és nem történik e más is??Ha mást akar valószinü megteszi akkor is ha nem a jelenlétedben nézeget...nem értem miért kell feleslegesen túlkomplikálni a dolgokat...
177. 0c97fbb607 (válaszként erre: 176. - 6a062297d0)
2007. okt. 5. 09:29
Ez itt kérem szépen a jó házasság titka,csak nem két szóban!
176. 6a062297d0 (válaszként erre: 120. - E0c2e807ad)
2007. okt. 5. 08:55

Az van hogy én nem erőszakolom rá az akaratomat a nejemre. Ha ő valami másra, vagy többre vágyna, akkor azt megbeszélnénk. Vajon mi a jobb, kölcsönösen megegyezve átbeszélve, vagy lopva, titokban megtenni valamit? És itt előjön a tolerancia, az őszinteség kérdése. Vajon TE hogy állsz ezekkel? Különbözünk, és ez igy természetes, azért is jó, mert igy olyan társat választhatsz magadnak aki illik hozzád. DE jogod nincs arra, hogy megitélj engem, vagy bárki mást azért mert valamiben különbözünk, mások vagyunk mint te. A sexuális életünkhöz, hogy mitöl lesz jobb, másabb, izgibb semmi közöd nincs addig, amig az nem ütközik törvénybe, vagy nem leszel te magad is részese! De erre elég kicsi az esély! Többet hozzátenni nem kivánok ehez a dologhoz. A véleményemet a témával kapcsolatban ismeritek.

Mindenkinek TOLERÁNS partnert kivánok. Sziasztok

175. 6a062297d0 (válaszként erre: 118. - E0c2e807ad)
2007. okt. 5. 08:25
Ha Kandúrkáné el akarna menni egy görbe hétvégét csapni annak semmi akadálya nem lenne! Akár egyetemi buliba is, ahol köztudottan dúshaju, izmos, kiemelkedő potenciával rendelkező, okos, jóképü testépitők vannak!
174. 6a062297d0 (válaszként erre: 117. - E0c2e807ad)
2007. okt. 5. 08:14
Igen! Az enyém mind. Ha látnál minket együtt, fel sem tetted volna ezt a kérdést!
173. Panna1
2007. okt. 5. 02:49

Á,csak nem akarják lekötni magukat. Van erre is egy topic. Miért nem akarnak házasodni a pasik?-vagy vmi ilyesmi...

Asszem lassan megyek feküdni. AMúgy is szétoffoltuk a topicot. Bocs előre-utólag is mindenkitől!

2007. okt. 5. 02:37
ühüm
171. Panna1
2007. okt. 5. 02:36
mármint pasik közül?
2007. okt. 5. 02:35

Hú,érzékeny témát érintettem!


és te hogy látod a kínálat témát?,aki még ekkor sem kelt el,vagy keresgél az lehet, hogy már valamilyen gyártási hibával került piacra, nem?

169. Panna1
2007. okt. 5. 02:32
Jajj! Nem vagyok ám még 32! Majd év végén!
2007. okt. 5. 02:32
:))
2007. okt. 5. 02:32

különben nézem, hogy tényleg nagy -e

nézem, hogy te 32 éves vagy én 31,ebben a korban már a szultán is nyugdíjba küldte a háremhölgyeit

2007. okt. 5. 02:30

Különben Dániára ki kéne írni:

aki férjével belép, potenciális veszélynek tesz ki házasságát

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook