Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Miért nem változtatok azon, ami zavar? fórum

Miért nem változtatok azon, ami zavar? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért nem változtatok azon, ami zavar?

1 2
2009. okt. 21. 18:22
Na? :)
57. bobimami (válaszként erre: 56. - Mayalina)
2009. okt. 21. 15:34
át
56. Mayalina (válaszként erre: 55. - Bobimami)
2009. okt. 20. 20:24

Jajj, de, csak a mezoterápiások ide című fórumon meséltem el.:)

Bocsesz.

Átkukkantasz oda?

2009. okt. 20. 20:20
na mi van ?semmi változás?nincs több kezelés?
2009. okt. 9. 06:49

Nah, túlestem abelső comb kezelésen. Maga a kezelés abszolut nem volt vészes, hanem inkább utána a következő pár óra. Az oltóanyagban van lidokain,amiaddigtart, míg hazaérek. Azután rossz, hogy annak a hatása elmúlik. Tipp: mielőbb el kell aludni!


Egyébként képzeld, sikerült még a dokit is meglepnem!

Rajtam inkább rugalmas kötőszövetes a zsír, nem az a puha fajta. Ez a kezelés szempontjából rosszabb, mert nehezebben tűnik el. (ezt tapasztaltamaz egyéb módszereknél is).

De nekem már 2 hét alatt lement a 2,5cm. Azt mondtaa doki, hogy tőlem max egy cm csökkenést várt, és nem kettő,hanem 4 hét alatt. És mondta, hogy mivel ennek a szérumnak ahatása 3-4 hétig tart, számítsakrá, hogy még fogok fogyni a derekamból!

2009. okt. 7. 20:49

gratulálok.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

úgy látom,illetve hallom hogy használ.részvétem mert azt mondják az a legrosszabb,amikor a combokat veszik kezelésbe..majd írj a fejleményekről!!

kíváncsi vagyok ,hogy ez most folyamatosan megy le vagy már ennyi marad??

52. Mayalina (válaszként erre: 51. - Bobimami)
2009. okt. 6. 21:24

Még nem tudja.

Majd csak november végén-december elején fogja megtudni.

Viszont holnap megyek a combomat kezeltetni.

A derekamról 2,5 cm lement! :)

És a párom felfedezte! Szó szerint! Egyszercsak megszólalt,hogy "Kicsim, rajtad rendesen látszik a vékonyodás!"

És még fel is sorolta, hogy hol miben változtam! :-)

51. bobimami (válaszként erre: 50. - Mayalina)
2009. okt. 5. 21:17
elfelejtetted megírni,hogy mit szólt édesanyád,az új fogyókúrádhoz????????????használt legalább...???
2009. szept. 27. 10:03
igen :)
49. bobimami (válaszként erre: 48. - Mayalina)
2009. szept. 26. 21:55
azért kíváncsi vagyok arra mit szól az édesanyád ?a szintén zenész ,a testalkatát jelenti???
48. Mayalina (válaszként erre: 47. - Bobimami)
2009. szept. 26. 08:44

Köszi a megértésedet! :-)


Én erről anyukáméknak nem meséltem.Ha észreveszik a változást, akkor elmondom nekik, hogy minek köszönhető, és akkor tuti, hogy anyu is menni fog erre. :-)

Ő szintén zenész... :-)

2009. szept. 25. 22:40

félreértés ne essék ,én nem szólok meg senkit.teljes mértékben igazat adok neked ..úgy éled az életedet ,ahogy neked tetszik,hiszen csak ez az egy van mindenkinek..nagyon örülök neki,ha ez bejön neked és valóra válik az álmod .kívánom ,hogy így legyen...

lehet ,hogyha 20 évvel fiatalabb lennék ,én is megpróbálnám.mondjuk akkor meg még nem kellett volna .

46. Mayalina (válaszként erre: 45. - Bobimami)
2009. szept. 25. 21:10

Nem kell így kiakadni. Emberek vagyunk, és nagyon különbözőek. ezért van az is, hogy amelyik diéta az egyiknek beválik, az a másiknak semmit nem használ.

Én sokat/sokfélét sőt, azok kombinációját is kipróbáltam. Nekem nem segítettek. AMi érdekes azegészben az, hogy kb 6 éve szintén végigcsináltam a 90 naposat, és akkor nagyon hatásos volt. Most megint megpróbáltam, nem használt. változunk, kívül-belül, ami korábban egy-két nap alatt lement, az most 1-2 hét alatt megy le.

Én azt mondom,hogy az általam választott módszerhez akkor folyamodjon valaki, ha már tényleg (mondom TéNYLEG9 nem ér el eredményt mással.

De még akkor sem feltétlen KELL ehhez folyamodni, ez is csak egy lehetőség...

Én ezt választottam. Van egészségpénztári tagságom, és az rádásul támogatja is ezt a kezelést.

Az én életemben sokminden szólt emellett a kezelés mellett. De hangsúlyozom, ez azén életem! Máséba ez lehet, hogy nem passzol bele.

Nem szabad semmit magunkraerőltetni.


Nekem is csak egy életem van, és abban szeretném úgy jól érezni magam, hogy mást ne bántsak.

2009. szept. 25. 20:35
nekem van vagy 30 kg-om feleslegben de ha csak így tudok tőle megszabadulni ,akkor valószínűleg ÍGYMARADOK .gondolom,van ennek a dolognak némi anyagi vonzata is ,és azt hiszem az sem kevés,vagy tévednék ??????????????????
44. Mayalina (válaszként erre: 43. - Bobimami)
2009. szept. 25. 06:23

Mondom: volt, amelyiket meg sem éreztem, volt amelyiknél annyit éreztem, mint mikor valaki az ujjával megbök, és volt1-2 ami kicsit fájt, de az sem volt vészes. Inkább a másnap volt rossz,mert a nadrág nyomta az érzékeny hasamat, és nem tudtam lehajolni. Ahhoz tudnám hasonlítani, mintha jó erős izomláz lett volna a hasamban-derekamban.


Amúgy kb 5 cm mindenhonnan: has-derék, comb...

Nemtom, ez kilóban mennyit jelenthet?

2009. szept. 24. 20:26

elolvastam,nem fáj ez a bökdösés????????

szabad tudni mennyi ez a túlsúly amit ilyen drasztikusan kell eltávolítani,??????????

2009. szept. 24. 06:42

Sziasztok!

Bobimamai, tetszett a beszólásod! :-D


A beszámolómat megtalálhatjátok a Mezoterápiások ide! című fórumon.

41. bobimami (válaszként erre: 39. - Mayalina)
2009. szept. 23. 21:59
szorítunk,igaz ,hogy én csak a mezőterápiát ismerem,mert most van a paprikaszedés ideje....
40. 548480fa28 (válaszként erre: 39. - Mayalina)
2009. szept. 23. 16:37
Milyen volt a kezelés?
2009. szept. 23. 06:01

Sziasztok!

Jelentem,én ma változtatok!

Ma megyek mezoterápiás kezelésre.

Szorítsatok!

38. jofre
2009. szept. 19. 22:15

A fórum címe: "miért nem változtatok azon, ami zavar?"

Tényleg zavar? Mert ha tényleg, akkor változtatnék, nemde?

Kijózanító, mi a véleményed:?

(sajna tudnék mesélni a saját sz.romról....)

2009. szept. 6. 20:11
ezen a héten megint 2 kg minuszban vagyok...hurrrááá
2009. aug. 30. 21:00
Nagyon elkeseredtem mert csak 2kg ami lement rólam .azt hittem azért valamivel többel kezdek....a lányom azt mondta,hogy ez így jó,sőt egy héten a fél kiló gramm az ideális,így 1,év alatt 22kg,, nem viseli meg annyira a bőrt.na én ennyinél tartok, és te???beate79...
2009. aug. 28. 13:34

A kis 13 éves barátnőm sajnos nagyon el van hizva. És már nem tudom, hogy értessem meg vele, annélkül, hogy megbántanám, h kezzen el fogyokurázni, mert később még nehezebb lesz.

145 cm és 55-60 kg... nem lesz ez igy jó... őt is zavarja, s mégse tesz ellene semmit...


Szerintetek, h lehet ugy megmondnai, hogy ne sértsem meg?

Gondoltam hivom, h menjünk együtt futni-...de ő lusta és nem akar...

2009. aug. 28. 09:21
Nagyon frappáns cikk,komolyan elgondolkodtatott:)Épp egy ilyen helyzetben vagyok én is, nagyon rövid idő alatt felszedtem pár kilót, ami persze nem baj, sokan mondják hogy jobban áll, de ez előbb utóbb el fog fajulni ha nem teszek semmit. Az egyik barátnőmmel 1 hete beszéljük hogy menjünk futni, vagy úszni, esetlen konditerembe, de valahogy nem tudtuk magunkat rászánni,pedig csak elkezdeni nehéz. 7 évig akrobatikus rock and rolloztam ezért a mozgás közel áll hozzám...csak ez a fránya lustaság. Úgyhogy csajok irány mozogni amikor csak tudtok, felejtsétek el a halasztgatást és a nemet! Én ma el fogok menni konditerembe:) sok sikert mindenkinek!
33. bobimami (válaszként erre: 32. - 75fcec8bbe)
2009. aug. 23. 21:32

én 30-évig cigiztem,mindig le akartam szokni.aztán ,hol a pincében hol az ólban szívtam el pár slukkot,,úgyhogy becsaptam még saját magamat is..na aztán,4-évvel ezelőtt,senki nem tudta ,hogy nem dohányzom ,senkinek nem tűnt fel ,én meg nem mondtam ,mert ha nem sikerült volna majd mondták volna ,hogy tudtuk mi ezt előre..így tehát ABBAHAGYTAM a cigit,de nem szoktam le róla,,ez olyan mint az alkoholizmus,ha most rágyújtanék,lehet,hogy kicsit rosszul lennék ,de,hogy holnap már vennék egy doboz cigit az biztos...mióta nem dohányzom 20kg-ot szedtem fel magamra...

most már nem szeretnék visszaszokni,de ha ezt tudtam volna annak előtte nembiztos ,hogy akkor is abbahagyom,,,most meg a kilók miatt kínlódok állandóan ,de az sem megy egyszerűen,,,vagyis sehogy!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 20. 18:26
Milyen furcsa az emberi termeszet ,tudjuk hogy nem szabad zabalni,tudjuk hogy nem jo ha cigizel,tudataban vagyunk a nem helyes cselekedeteinknek,felnottek vagyunk,gyerekkent mindeg felneztem a fenotekre mert ok mindent tudnak ,mindent jol csinalnak,de biza felnotkent sem tudunk peldat mutatni gyerekeinknek,hogy felnezzenek rank.en cigizek 20 eve es nem tudom elhagyni,szoval masok szerint nem is akarom elhagyni,mert ha akarsz valamit istenigazabol akkor elhagyod,de mivel ilyen gyava nyuszik vagyunk,rafogjuk magunkra hogy nincs akarateronk es evvel el van intezve minden,szoval aldozatot kell hozni azert hogy valamit elerj,de azt mar nehezen viseljuk.
31. Mónika1983 (válaszként erre: 24. - Lilly white)
2009. aug. 19. 13:08

Nekem az a trükköm, hogy mindig van nálam egy kis nassi (enni, inni): nem tejcsoki, hanem ét (egy-két kocka); nem banán, hanem alma; nem szénsavas narancs, hanem 100%-os és az is üvegbe kitöltve. A gyorsétteremben is inkább először megiszom a nagy capuccinót vagy a nagy narancslevet és aztán kezdek enni. így nem éhezek ki.

Én azért tudom - most már - megállni, hogy ne egyem magam degeszre, mert mindig emlékeztetem magam arra, hogy milyen nehezen szedtem a lábaimat, hogy milyen nehezen kapkodtam a levegőt futás közben, hogy mennyire kipirosodott vagyok utána, és hogy utálok reggel korán kelni (amikor is futni indulok). Meg aztán elég élethűen magam elé tudom képzelni azt, amit minden reggel látok a hatalmas fürdőszobatükörben, és mondogatom magamnak, hogy csak rajtam múlik, hogy változtassak és az egész a fejemben dől el (és ilyenkor villan be Micimackó képe, miközben "töri a fejét" és mondogatja, hogy "Töröm a fejem, töröm a fejem..."). Ja és nem felejtem el emlékeztetni magam arra sem, hogy a szervezetemnek egyszerűen nincs szüksége a túlzott tápanyagbevitelre.

2009. aug. 18. 15:20

sziasztok!!!

ez a cikk ,rólam is szólhatna.amikor beállok a tusolóba,és vetek egy pillantást a tükörbe,mindig eldöntöm,hogy holnaptól fogyózom ,mert ma már úgy is mindegy..évek óta így megy.azóta a kilók csak szaporodnak..már olyan sok,hogy nem is merem leírni,..most aztán döntöttem!!!!lefogyok!!!!ha,sikerült leszoknom a cigiről(30-évig szívtam)leszoktam a kávéról,akkor ez is menni fog..... remélem...újra előveszem a vasakaratomat ,magammal szemben ,így remélem menni fog!!!!!!!azért tartok veled BEATE79 hogy egy kicsit megtámogassuk egymás ,netán gyengülni,, látszó

akaraterejét!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 18. 14:06
szeretnék fogyni kb.10 kilót,de nincs akaraterőm.Nem tart velem valaki,hogy könnyebb legyen?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook