Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem vállal fel a barátom az emberek előtt? fórum

Miért nem vállal fel a barátom az emberek előtt? (beszélgetős fórum)


1 2
54. bagi76
2014. márc. 1. 21:21
sziasztok!nagyon reg voltam az oldalon,vann valtozas az eletemben,sikerult tolle megszabadulni,igaz segitseg kellet hozza,de itvoltak a barataim,es mostis vellem vannak,nemgondoltam,h ilyen baratokal vagyok korbeveve,kezdunk megnyugodni,rendezgetem a kis eletunket,minden nap kicsit konnyeb,es hiszem aszt,h ramtalal a boldogsag,aki olyanak szeret amilyen vagyok,es a gyerekeimetis elfogadja,mindenkinek koszonom a hozzaszolasokat,sokat segitetetek.sziasztok!!!!
2014. febr. 24. 11:30

Anya vagyok en is, s nem lenne az az isten, amiert a gyerekemet kitegyem hasonlonak is.

lehet en leszek a kozutalat targya vagy a gonosz mumus, de mikor elolvastam eloszor azt a kijelentesed, hogy felsz az egyedullettol, egyetlen dolog jutott eszembe: onzo vagy... neked mar nem (csak) magadat kell nezni. A gyermekeid jovoje a legfontosabb, nekik szukseguk van es lesz rad. Elhuszem, hogy vonzzaboket a csillogas. De ha kesobb szornyu eletuk lesz, seninek nem teszene. Es egyedul te tehetsz ellen. Elnezest, nem akartam ñyers vagy bunko lenni, de hatha felnyitja a szemed. Bizom benne, hogy erisebb a gyerekeid iranti szereteted a maganytol valo felelemnel. (Amugy fiatal vagy. Anyukamat 50 evesen hagyta ott apa. 4-en vagunk testverek, 2 ocsem meg anyuval el. Csak hogy szemleltessem, mays is egyesul marad sokszor. De a vilag attol forog ugyan ug es talalhataz lazan 6 masikat us.)

2014. febr. 14. 18:43
:O fuss!
2014. febr. 14. 10:24
*a sajat hazamban en vagyok az ur (meg a gyermekem), senki mas*ott idegen ferfi ugyan nem dirigal*ha hagyod, veged*ne engedd magad kihasznalni es megvenni kilora*
2014. febr. 13. 11:35
Medve anyám...
49. Katinkaboszi (válaszként erre: 48. - Csakegyharit)
2014. febr. 12. 20:28

Még az, hogy Őm saját maga vállalja, de a lánya, az sem kap több szabadságot, főleg ha nőni fog és ki szeretne menni a barátaihoz, vagy ott alvós buliba, mint a kislányoknál.

Nem jó ez semmiképpen.

Én nem laknék vele, ha akar, jöjjön el, néha legyen ott, de menjen csak szépen haza.

Ilyen férfivel egyébként is, aki ennyire agresszívnek tűnik, nem élnék együtt, semmi pénzért.

Fél év az még semmi, nem kötelez semmire.

48. csakegyharit (válaszként erre: 40. - Bagi76)
2014. febr. 12. 19:27
Hát ez no comment...nem néztél te ebben a témában filmeket? Egy elnyomott rabszolga akarsz lenni életed végéig csak azért, hogy ne legyél egyedül? 37 éves vagy, ez azért nem a világ vége, simán lehetne esélyed egy normális kapcsolatra, de te még csak esélyt sem adsz magadnak. Én lépnék a helyedben minél hamarabb. Hagyj neki egy cetlit, hogy bocs, de vége és lépj. Kérj segítséget is, a baráti körödben biztos van olyan ember, akit nem hagy hidegen a sorsod...
47. szomorkodó (válaszként erre: 44. - 9892d65728)
2014. febr. 12. 19:20
Családon belüli erőszakot követek el magamon.
46. zebracsikó (válaszként erre: 40. - Bagi76)
2014. febr. 12. 18:40
Azt hiszem, Te komplett hülye vagy.
2014. febr. 12. 18:38
Úgy eddig a pontig benne volt a kedvencekbe a téma,hogy majd meglátom mire jut a téma.Most inkább kiveszem már.
44. 9892d65728 (válaszként erre: 43. - Szomorkodó)
2014. febr. 12. 18:21
...borogasss..
2014. febr. 12. 18:16
anyááááááám
42. 9892d65728 (válaszként erre: 40. - Bagi76)
2014. febr. 12. 16:48

csak gyereket ne!

jaj, neee...

41. era06 (válaszként erre: 30. - Bagi76)
2014. febr. 12. 16:30

Nemcsak a gyerekeidet vette meg, hanem téged is.

Félsz az egyedülléttől, ezért inkább az ördöggel, csak egyedül ne.

Ha elvisz a saját barátaihoz szórakozni, akkor egy pipogya alak lesz a szemükben. Megvetik emiatt.

A te haveri körödben, nem nézik emiatt majd le.


Kell ez neked a következő 30 évre?

40. bagi76
2014. febr. 12. 15:58
ejszaka nagyon sokat beszeltem neki,hat szokas szerint minden meglett igerve,es kozolte nemtetszik neki ha panaszkodok,reggel nemszoltam hozza,kerdeszte mi a baj,mondtam semmi,majd megoldom,nem nekem kell elmeni,ez az en hazzam,es nem enfogok koltozzni,nem bant,nem agresziv velunk,nem ezz a problema,csak az en barataim elott ugyviselkedik ahogy parkapcsolatba kell,csak az o baratai elott titkol,ma volt nalam vendeg,aszt monta milyen szep csalad vagyunk,es latszik az emberemen mennyire szeret,montam neki igen a lakasba,lanyommal mindenfelekepen beszelek ma,nagyon sokat segitetetek,es egyre kozzelebb vagyok ahoz,h pontot tegyek az ire,gyereket aszt akar,de megnyugtatam,h tollem nemlesz gyereke,errol orvosi papirt tudok neki mutatni,de ha lehetne se szulnek.
2014. febr. 12. 09:01

A baj szerintem nem azzal van, hogy ő a vallása szerint él (?), hanem azzal, hogy nem magyarázza el neked, mit miért, és nem is hajlandó foglalkozni azzal, hogy ez így neked nem jó.

Én is ismerek hasonló "vegyes" párt, de az azért tud jól működni, mert a srác mindent elmagyarázott a csajnak, és képes volt bizonyos dolgokban kompromisszumra.

Ha a te pasid erre képtelen, és még csak a lehetőségén se gondolkodik el, akkor szerintem is menekülj tőle. Mihamarabb.


Bár más az alaphelyzet, ajánlom figyelmedbe:

[link]


Azon gondolkoztál már, mi lesz, ha akar egy közös gyereket, és lesz is esetleg?

38. Katinkaboszi (válaszként erre: 33. - 9892d65728)
2014. febr. 12. 08:46

Az, hogy éltél közöttük, vagy a muszlim férfiak élnek európai körülmények között, az teljesen felszabadítja őket, nekem volt nem is egy kollégám, hasonló ismerősöm.

Nem egy bigott valakik, csak hát a neveltetésük más, viszont rendesek azért.

Az biztos, kicsit nehéz megszabadulni tőlük:(

37. Katinkaboszi (válaszként erre: 30. - Bagi76)
2014. febr. 12. 08:43

Hát a gyerekeidnek most kell ennek a kapcsolatnak a révén megtanítani, éreztetni velük, hogy mennyire nem jó, ha valaki pénzzel próbál szeretetet szerezni magának:(

A lányod gondolom tinédzser korban lehet, akkor ilyenek, tehát már elég nagy, hogy elmondhasd neki a gondjaidat, beszélj vele, értesd meg, hogy eze neked nagyon kellemetlen, így, mint anyja és mint nő, mert ők már ilyenkor érzik a nőiességük nyiladozását, nem tudsz és nem is akarsz élni.

Ne várd meg, hogy otthon legyen, pakolj össze, amikor elmegy és keress addigra albérletet, barátnál, mindegy és menj el, majd a gyerekeket már vidd oda egyenesen.

Nem lesz jó vége, ha ilyen már most.

Fél év után könnyű kilépni, éveket nem szabad vele tölteni, mert belerokkansz.

36. Katinkaboszi (válaszként erre: 19. - Bagi76)
2014. febr. 12. 08:35

A munkatársam muszlim fiúhoz ment, előtte több évig együtt éltek, a fiú nem vonta bele a lányt, mikor a magyar állampolgárságot kérte, szóba sem hozta, mégis megkapta.

Utána vette el, ott voltam az esküvőn is, ahogy végig asszisztáltam a kapcsolatukat.

Nem igaz, hogy nem lehet a nőknek szórakozni.

Nagyon is lehet, csak nem együtt, mint nálunk, hanem külön, de ott, és a férfiakkal, csak nem keverednek :)

Ne hagyd nagadm, ha a két gyerek nem az övé, akkor gyorsan lépj ki ebből a kapcsolatból, míg rosszabbá nem válik a helyzeted.

Mindegy muszlim, vagy más vallású, ez már ilyen és ilyen, ha nem rosszabb, marad:(

35. 9892d65728 (válaszként erre: 34. - Andi6020)
2014. febr. 12. 08:20

igen, ez a kérdés.

(jó válasz nincs)

34. andi6020 (válaszként erre: 26. - Bagi76)
2014. febr. 12. 06:51

Csak azt nem értem, miért az a kérdés, hogy "Miért nem vállal fel a barátom az emberek előtt?"

Miért nem az, hogy miként szabadulj meg tőle?

33. 9892d65728 (válaszként erre: 19. - Bagi76)
2014. febr. 12. 05:06

Jééézusom!... ezt bebuktad...


Éltem, dolgoztam köztük, több országban is.


Miért nem lepődöm meg azokon, amiket írtál? mert így élnek...Nem nézel tv-t? vagy ha igen, látod is?

Itt nem írhatom le milyenek, de azt igen, hogy menekülj..bár..már késő...neked annyi.


olyan ideges lettem, hogy befejezem..

32. bagi76
2014. febr. 12. 01:15
koszonom mindenkinek a hozzaszolast,remenykedem benne,h hamarosan tudok jo dontest hozni.megegyszer koszonom.
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 30. - Bagi76)
2014. febr. 12. 00:57

Akkor erre nem tudok semmi okosat mondani. Angliában sokkal erősebb a vallás is, mint itthon. Sok muszlim ismerősöm van. többségük remek ember, de vannak idióták is.

Végül is, akkor nem is tudsz lépni, hiszen gondolom anyagilag is függesz tőle.

Nem tudok semmi okosat mondani, ezért csak azzal búcsúzom, hogy minden jót!

30. bagi76
2014. febr. 12. 00:51
enissa teljesen igazad van,de a gyerekeim jobban szeretik mint a sajat apjukat,az a baj,h megvette a gyerekeimet,nagyon sokat beszelek nekik,h neazert szeresek mert mindennel elhalmozza oket,hanem azert hogy foglalkozik veluk,de a lanyom abban a korbavan,h minden kell neki,es megis kapja,a fiam meg kicsi es elvezzi,h mindent megkap.
29. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 26. - Bagi76)
2014. febr. 12. 00:44
Gondolkozz el, ha 5 hónapos kapcsolat ilyen, milyen lesz később??? Tudod ha csupán Rólad van szó, úgy rontod el az életed, ahogy akarod, de Te anya ia vagy, a gyerekeid életéért viszont felelős vagy.
28. bagi76
2014. febr. 12. 00:43
enissa londonban elunk,es igen jar pentekenkent imatkozni,es csak a gyerekeim vannak,nincs csaladom.
2014. febr. 12. 00:42
Mióta él Magyarországon? Rendben vannak a papírjai, vagy jelentkezni kell neki az idegenrendészeten hosszabbításokért?
26. bagi76
2014. febr. 12. 00:41
talan mert 37eves vagyok,2gyerekkel,es nagyon felek attol,h 1dul maradok,ugy gondolom ezert nemerek az ire pontot rakni.andi6020
25. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 23. - Bagi76)
2014. febr. 12. 00:40

Atyaisten, nem tudsz a családodtól segítséget kérni?

Milyen a nemzetisége ennek az "embernek".

Sajnállak, minél előbb próbálj, ha kell segítséggel tovább lépni ezen a kapcsolaton. Ha muszlim, akkor biztos péntekenként jár a mecsetbe (ha budapesti) Keresd fel az imánt és mond el a problémát, hogy terrorizál, fenyeget. Az majd helyre teszi a pasast.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook