Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudom megállni hogy ne egyek"zabáljak"? fórum

Miért nem tudom megállni hogy ne egyek"zabáljak"? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. ápr. 17. 14:51
néha rám is rám jön... :(
2008. ápr. 17. 08:37
Ha bánatos és ideges vagyok kieszem a hűtőszekrényt....... és a spajzot is....... és a dugicsokit is........
15. Cinka
2008. febr. 16. 02:09
én is egy zabagép vagyok, örömömben-bánatomban, egyedül és társaságban, éjjel és nappal tudok enni BÁRMIT!!! gyűlölöm magam miatta, de ettől a dolog nem változik! 6 hét alatt leadtam ugyan 7 kilót, de még 20-at kéne és ettől eleve a falnak megyek (és kidöntöm :DDD)!Egy janicsár kéne szöges ostorral a hátam mögé, hogy verjen, ha eszem! De azt is elviselném a kaja miatt szerintem :)
14. Roni24 (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. febr. 16. 00:16

Hogy miért nem tudod megállni? Nemtudom, de nekem úgy tűnik, már meg is válaszoltad a kérdésed!

Nem lehet, hogy ez nálad is - kb. mint nálam - valamiféle pótcselekvés?

Én rendesen szinte nem is eszem, inkább csak rágcsálok, de azt képes vagyok egész nap.

Engem nagyon zavar, el is kezdtem tornázni, és fogyasztó dolgokat is próbálok bevetni mellette. Ha rágcsálok is, most már odafigyelek, hogy olyat egyek, amit szeretek, de ne maradjon rajtam! Pl. saláta, zöldség, vagy gyümölcs. Az a szörnyű, hogy nem azért rágcsálok mert éhes vagyok!

Ha te elfogadod magad, meg vagy elégedve magaddal, akkor miért akarsz lefogyni?

Ha viszont le szeretnél dobni pár kilót, az egész csak elhatározás kérdése, utána pedig már csak kitartás! :)

13. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. febr. 15. 16:05
Akkor hogy akarsz lefogyni?
12. o.andi (válaszként erre: 8. - Ac1096844d)
2008. febr. 10. 17:21
igazad van tutira!!
2008. febr. 10. 06:38
Nagyon nehéz kérdés. Nekem úgy sikerül, hogy amit megkívánok annak csak egy kis részét eszem meg. Ez volt nálam az első elhatározás. Az ízek élvezete ugyanúgy megmaradt. A második dilim az, hogy a haragosaimra gondolok, vagyis nem adom meg nekik azt az örömet, hogy husinak lássanak inkább irigységre hajtok. Tudom ,hogy ez nem nagyon szimpatikus megoldás, de nagyon hatásos.
2008. febr. 10. 05:27
Karácsony óta hiztam három kilót,valahogy ezt kéne leadnom
2008. febr. 8. 17:23

Azért, mert nincs akaraterőd? Vagy mert a tükör előtt állva mindig sikerül meggyőznöd magad, hogy "én így vagyok szép"?

Vajon milyen kis lökés, milyen kis plussz kellene hozzá, hogy változtass?

Egy betegség, vagy egy "dr House"?

Vagy már ezek is kevesek lennének?

Hogy érzed?

2008. febr. 8. 17:18

Talán mert sokat gondolsz rá, az pedig felgerjeszti benned a vágyat...


Az ember egy darabíg bírja, ellenáll, úgy tűnik, hogy minden oké, és mikor már erősnek érzi magát, épp akkor enged a gyeplőn, hisz "egy szál cigi; csak egy feles, egy kis nasi" nem árthat...

Éééés, már vissza is szivárog a kis hamis...

:)

2008. febr. 8. 17:13
mert bennünk van.....mikor rátalálsz egy ízre és az élményre együtt....olyan mint a szerelem:)))))
6. 70a5a27405 (válaszként erre: 5. - Zsóka53)
2008. febr. 6. 22:08
gáz, mert én nyomom a mázsát..
2008. jan. 31. 18:34
Mert enni jo!Addig mig nem vagy 60-nál több,utána már......
4. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. jan. 28. 22:34

Úgy vagy a kajával mint én, állandóan zabálnák. Főleg ha a számítógép előtt vagyok. Nekem sincs akaraterőm fogyni, ja meg tornázni sem, de szerintem döngetem a mázsát....

Sokszor gondolkodom hogy el kéne kezdenem fogyózni...és itt abba is marad.

Volt egy rövid időszakom mikor vékony voltam, de közben terhes lettem, szültem, majd szépen lassan elengedtem magam....

3. zsóka53 (válaszként erre: 1. - O.andi)
2008. jan. 23. 18:04
Az nem baj,hogy szeretsz enni,csak nem mindegy,hogy mit.Ha van lehetöséged olyan kaját vigyél csak haza,ami nem kaloriadús.Ha a hütő tele van sok finomsággal,akkor nagyon nehéz megállni,hogy ne egyegyünk.
2008. jan. 23. 17:20

szia andi.

én atkins diétázom 9 hónap, -35 kiló eddig, és még a felénél se tartok..eddig stepperrel mozogtam, tegnap óta leg magiccel.

én azt tudom esetleg tanácsolni, hogy ha fogyni akarsz, de nem birod a fogyókurákat.. hogy ne fogyókurának tekincsd, hanem életmódváltásnak:)

én ezeket eszem: zöldség, gyümölcs, saláta, hús, hal, tojás, olajos magvak(kesudió pisztácia, mogyoró, napraforgó mag). ezeket nem eszem: tészta, kenyér, rizs, krumpli. magyarul szénhidrátszegény étkezést tartok.. ha van benned kitartás, sztem sikerülhet:)

sok sikert:)

2008. jan. 23. 16:05

Annyira szeretnék kicsit vékonyabb lenni:-))de sajnos a fogyokurát nem nekem találták ki.Egyszerüen nem birom megállni,hogy ne egyek.Tényleg nem.

Szinte késztetést érzek hogy egyek,végül is szeretek enni...de egy kicsit jó lenne fogyni azért.ugy irigylem azokat akiben van kitartás,önmegtartoztatás a kajával szemben.

Megvagyok magammal elégedve nem arról van szó,csak azért könnyebben mozognék,inkább ezt szeretném.

Mindig megfogadom hogy lefogyok de csak 1-2 napig birom.

:-)))

Erre mondjatok valamit??A kaja szerelmese vagyok:-)))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook