Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem tudom felhelyezni a tampont? fórum

Miért nem tudom felhelyezni a tampont? (tudásbázis kérdés)


4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 27. 18:59
Ki kell tapasztalni a jó irányt, gyakorolni kell. Próbálkozz a silktouch borításúval, az jobban csúszik. Én 12 éves korom óta használok tampont, az első pár próbálkozásnál nem ment, de utána és azóta is igen.
3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 27. 18:55

Nem függ össze a szüzességgel.

Lehet, hogy száraz vagy, vagy nem vagy laza. Tedd fel a lábadat a lehajtott wc ülőke tetejére, lazulj el és próbáld meg úgy.

2. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 27. 18:53
Nem, de ha fáj, ne eroltest! Én évtizedekig használtam tampont, nagyon régóta az OB silk touch bevonatosat. Mióta nem kapok olyat, nekem se megy. Az applikatorosak vagy irritalnak felhelyezett után, vagy nem. Inkább mellőzom a tampon használatot.
2020. júl. 27. 18:40

Bárhogyis próbálkozom nem akar bemenni, valamint fáj is, azonban az ujjam, ha megtalálom a jó szöget bemegy. De a tamponnal ez nem megy.

Létezik olyan, hogy a szüzzeségem elvesztése után tudok majd csak tampont használni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook