Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudom elengedni? Miért próbálom erőltetni ezt? fórum

Miért nem tudom elengedni? Miért próbálom erőltetni ezt? (beszélgetős fórum)


10. 55Judit (válaszként erre: 8. - Temmp)
2022. nov. 13. 12:00
Hú, de okosan leírtad! Nagyon jól beszélsz!
9. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 11:53
Ha még nincs kapcsolat sem, de rendszeresen megbánt, akkor ő nem a te embered. Ha nem szeretnél hosszabban szenvedni, felejtsd el.
8. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 11:45

Nem arrol van szo, hogy megerdemel-e teged vagy nem, hanem arrol, hogy felsz. Felsz, hogy ha nem keresed ujra, akkor o nem keres tobbe es elveszited, pedig meg a tied sem volt. A felelem miatt kapaszkodsz, ragaszkodsz, esetleg gondoskodsz, kedveskedsz. Magyarul az ove vagy. Mar ne mvagy erdekes, mert ha akar akkor megkap. Elvesztetted a tartasod elotte, kapaszkodastol meg elvesztetted az erteked, mert aki kapaszkodik, ragaszkodik, az nem ertekes, hiszen nem ugy nez ki, hogy masnak is kellene, nyilvan azert ragaszkodik.

Fel kellene emelni a fejed, es megirni neki, hogy volt az utolso. Eddig szived lelked beletetted, de labtorlot azert megsem fogsz miatta csinalni magadbol, te ennel tobbet erdemelsz, es inkabb olyannal foglalkozol, aki ertekel teged, mert ersz te annyit.

De aztan tartani is kell az ajtot, nem reagalni, nem keresni.

Ha tenyleg erdekled, akkor bekapcsolthat nala a birtokvesztes erzese. Lehet, hogy meg par napig keres, de aztan tovabb lep, mert nem ersz neki annyit, hogy par uzenetlen tobbet beletegyen. Ha hetekig keres, akkor tobb vagy mint valami kis hasznos jatekszer, akivel legyezteti az egojat, akkor ersz neki valamit. Na innen lehetne egy masik, magasabb szintrol folytatni az "irogatast", ill. tovabblepest, egy olyan szintrol, ahol teged nem lehet csak ugy megbantatni, mert akkor lapatra teszed.

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 10:17

"Miért nem tudom elengedni? Miért próbálom erőltetni ezt?"


Te tudod a választ. Mi nem ismerünk.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 06:39
felejtsd el. Sajnos sok mazohista nő van aki “élvezi” ha bántjàk. Általában gyerekkori sérelem, kevés önbizalom, önbecsülés miatt maradnak ebben a helyzetben. Tudod mint általában azok a nők maradnak bántalmazó kapcsolatban akik gyerekként is ezt látták átélték. Bár az màr jó hogy azt megfogalmaztad hogy jobbat érdemelsz.
2022. nov. 13. 02:44
Szerintem is majd lesz más. Járj nyitott szemmel.
4. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 13. 02:23

Gondolom, a szuleid nincsenek jo viszonyban.

Szarj le mindent, eld az eleted!

Egyszer majd felnosz.

3. 293301c677 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 23:10
Határozd el, hogy végleg vége, és tartsd is magad hozzá! Ez ennyire egyszerű.
2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 12. 23:04
Keress egy másikat, aki elfeledtetei veled ezt.
2022. nov. 12. 22:44

Nem is tudom mi ez az egész, pár hónapja érdekeltem, az utóbbi időben pedig undok velem.

Szinte napi szinten írogattunk egymásnak, de nem telt egy úgy hét, hogy ne bántson meg valamivel. Rég meg kellet volna szüntessek minden kapcsolatot vele, valamiért mégsem tudom.

Megbánt, tisztában van vele, hogy megbántott, de nem kér bocsánatot soha. Én hülye mindig örlődöm, majd megint elkezdem őt keresni.

Nem érdemel meg, mert ha megérdemelne, akkor együtt lennénk és nem kellene hónapok óta arra várjak, hogy közeledjen. De mégis mit tegyek, hogy végleg hátat tudja fordítani neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook