Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok szabadulni tőle? fórum

Miért nem tudok szabadulni tőle? (beszélgetős fórum)


2011. márc. 19. 15:29

Figyelj kedves beíró!

Tiszteletteljes tanács számodra ne kapkodd el és ne szabadulj meg rendes embertől, mert rosszul is járhatsz inkább fontold meg a döntésedet. Üdv.Ágnes

2010. jún. 29. 12:19
Tényleg nem tudom, hogy melyik a helyes út... Két különböző személyiség, egyébként tartom a volt barátommal a kapcsolatot, sőt ismerik egymást jelenlegi barátommal és jól kijönnek egymással, bár az elég rossz, amikor hármasban összefutunk: a volt barátom akire vágyom és a jelenlegi, akit szeretek de már nem olyan nagy szenvedéllyel. Kilátástalan a dolog. :)
8. 2f347c36ce (válaszként erre: 7. - Lepi-22)
2010. jún. 29. 11:27

Nem vagy komolytalan és pláne nem nevetséges.

Egy érző lény aki keresi a helyét a világban.

Persze hogy fájna egy társat elhagyni főleg egy bizonytalan jövőért cserébe.

2010. jún. 29. 11:10
Köszönöm a véleményeket, kedves szavakat és a biztatást. Azonban amikor belegondolok abba, hogy szakítanék jelenlegi barátommal, az is eléggé fáj. Néha már magam is komolytalannak tartom magam az érzéseim miatt. Más valaki után vágyom, de mégis fájna a szakítás a jelenlegi párommal. Ez elég nevetséges...
2010. jún. 29. 10:20

Nem az a tartós, ami az időnek ellenáll, hanem ami bölcsen változik vele.

Müller Péter

2010. jún. 29. 09:17

Így igaz...


Kedves fórumindító, már meg is magyaráztuk a kérdésed! :)

2010. jún. 29. 09:12
Erre én is hallottam egy jót méghozzá nem az az igazi akivel tudsz élni hanem aki nélkül nem.
2010. jún. 29. 09:08

Erre a minap hallottam egy kedves mondatot: onnan tudod h ő az igaz, h ő az az ember akivel egyszer majd egy sírba szertnél temetkezni! :)))


Morbid, de édesen hangzik...

2010. jún. 29. 08:59
Valószínű Neked Ő az igazi!
2010. jún. 29. 08:53
Négy és fél éve megismertem egy nálam 13 évvel idősebb férfit. Három évig voltunk együtt kisebb mosolyszünetekkel. Utána volt egy-két párkapcsolatom, de mindig az lett a vége, hogy szakítottam az akkori barátaimmal és újrakezdtük a régi barátommal. Lényegében semmi gond nem volt a kapcsolattal, csak mindig ellaposodott és sok volt az anyagi gond is, ami ugyebár rengeteg feszültséget tud szülni két ember között. Most együtt vagyok lassan egy éve a jelenlegi barátommal (ő egyidős velem) de fél éve már ugyan az van,mint a többi kapcsolatnál: mindig a volt barátom jár a fejemben, az utóbbi másfél hónapban pedig szinte már elviselhetetlen ez az egész. Tudom, hogy a volt barátom újrakezdené velem, de nem tudom, megéri-e?! Jelenlegi kapcsolatomban rengeteg a vita, ettől függetlenül valamennyire szeretem a barátom, ezért sem hagytam el őt a volt barát miatt. Mi a gond velem? Miért nem tudom lezárni az előző kapcsolatot több év után sem? Ennyire gyerekes vagyok? Mit tegyek, hogy végre boldog lehessek és ne kelljen ugrálnom egyik kapcsolatból a másikba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook