Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudok külföldre e-mail-t küldeni? fórum

Miért nem tudok külföldre e-mail-t küldeni? (tudásbázis kérdés)

2008. nov. 29. 06:10
köszönöm mindenkinek aki próbált segiteni. Megoldódott. Egyik kedves fórumozó segitségével g.mail cimet hoztam létre, és onnan elmennek a levelek.Mégegyszer köszönöm .
23. PUMECEDLI (válaszként erre: 22. - A74de3d08a)
2008. nov. 27. 20:25
Nem, melléklet nélkül sem. És nem jövünk rá mi az oka.
22. a74de3d08a (válaszként erre: 20. - PUMECEDLI)
2008. nov. 26. 22:06
melléklet nélkül se megy?
2008. nov. 26. 17:12
?
2008. nov. 26. 17:03
nem nyom, nincs reklám a végén.Ma is egész nap próbálkoztunk, nekem mind bejön, ki nem megy se ha válaszként irok, se ha újként.
2008. nov. 26. 08:22
és a wdsl nem nyom a végére reklámot? mert akkor ugyanaz a helyzet lehet
2008. nov. 25. 18:57
de az eredeti fiókom nem citromail.-os, wdsl.-.es, a szolgáltatómtól. Elksősorban ezzel próbálkoztunk. Csak próbaként kreáltunk egy citromail.-ost, és ,megpróbáltuk, ott ugyanez a hibaüzenet. Nekem pedig tőle naponta 10.-szer bejön amit próbálunk. De én mint irtam az övére válaszként kattintva sem tudom elküldeni,visszajön hibaüzenettel.
2008. nov. 25. 14:13

A citromaillel szoktak hibák lenni. Pl. automatikusan tesz az üzenet végére hirdetést és ezért a fogadó fél postafiókja spamként kiszűri, visszadobja. Épp tegnap számolt be egy ilyen hibáról az informatikus férjem, és megtalálták, hogy konkrétan ez a hiba.

Szerintem hozz létre új postafiókot, én a gmail.com-ot ajánlom neked, onnan próbálkozz. Tuti működni fog.

16. dorati (válaszként erre: 14. - PUMECEDLI)
2008. nov. 25. 13:51

Sajnos én nem tudok angolul, te vagy a tesód lefordította az üzenetet? Ugyanis én webfordítóval magyarítottam és az utolsó mondat így hangzik, igaz csak nyersfordításban:

SMTP hiba távoli levelezőkiszolgálóból az adatok vége után:

"host mailin. kpnplanet. nl" [213. 75. 3. 30]: 550 5. 0. 0 Mail rejected.

Itt idézőjelbe tettem, amit a fordító pirossal kiemel. Ott lehet talán valami elírás?! Persze én csak találgatok. Talán egy informatikával foglalkozó szakembert kellene megkérdezned.

15. a74de3d08a (válaszként erre: 14. - PUMECEDLI)
2008. nov. 25. 12:46
akkor az is lehet, hogy méretkorlát miatt nem megy át. melléklet nélkül átmegy?
14. PUMECEDLI (válaszként erre: 13. - Dorati)
2008. nov. 25. 12:44
nem tett titó listára,eddig még nem küldtem neki,most szeretnék. A tesóm él kinn, és fényképeket szerettem volna neki küldeni.Eddig azt hittük azért nem megy át, mert nem vagyok benne a cimlistájában. Most bele tett, de igy se megy át. Tóle minden bejön, naponta többször is próbálkozunk.Ha az ő email.-jére küldeném válaszként, akkor em megy át. Az elején irt angol hibaüzenettel viszajön.
13. dorati
2008. nov. 25. 11:28

Szia Pumecedli!


Én is jártam már így, igaz belföldi e-mail címmel. A címzett véletlenül tiltó listára tette a nevemet, ezért minden neki küldött e-mail visszajött.

Access hozzászólásában írta, hogy a "tiltó listát feloldani", ez lesz a megoldás a problémádra. Nem neked kell feloldanod, hanem a címzettnek. Lehet, hogy véletlenül téged tiltó listára tett, amit fel kell oldania, akkor megkapja a küldeményedet bizonyosan.

2008. nov. 24. 13:30
próbáltam másik fiókot létrehozni,az enyém egyikről sem megy át, mindegyiknél ugyanezt a hibaüzenetet irja ki.citromailos cimről próbáltam.
11. access
2008. nov. 24. 13:11
Spam beállitásokat kellene módosítani. A tiltó listát feloldani. Esetleg másik fiókot létrehozni Pl: gmail.com, lajt.hu. mailand.com, mailbox.hu ezek mind nagy tárhelyet biztosítanak.
2008. nov. 24. 13:05

nem a "külföldiségen" múlik.


Nézd meg,hogy jól írtad-e be a címet. Majd ő nézze meg,hogy nincs-e "spam"-re beállítva a levelezője,azaz,hogy a tiédet szemétként érzékeli,és automatikusan kidobja.

2008. nov. 24. 12:15
bocs.az első mondatot elirtam, arra céloztam volna, hogy nincsen tele a postafiókja, várja az enyémet.
2008. nov. 24. 12:13

noncsen, várja az én email.-emet.Ha megpróbálom az általa küldött email.-nél válaszként irni, akkor is ezt a hibaüzenetet kapom.A rendszer által adott hibaüzenet angolul a következő:

This message was created automatically by mail delivery software.


A message that you sent could not be delivered to one or more of its

recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:


Itt kiirja az email cimet ahova küldeném.



SMTP error from remote mail server after end of data:

host mailin.kpnplanet.nl [213.75.3.30]: 550 5.0.0 Mail rejected.


------ This is a copy of the message, including all the headers. ------

már második napja szenvedünk, tőle minden üzenet átjön, tőlem egy se.

7. a74de3d08a (válaszként erre: 2. - PUMECEDLI)
2008. nov. 24. 09:50
nincs tele a postafiókja?
2008. nov. 24. 09:39
Szerintem is a cím a rossz!
2008. nov. 24. 09:27

Én is csak azt tudom elképzelni,hogy rossz a cím.

Próbálj meg "válasz"-ként írni az e-mail címre.

2008. nov. 24. 08:39

Miután a küldés cim alapján történik csak egy oka lehet hibásan van megadva a cim.

A rendszer visszadobja és leirja mi a hibaüzenet.

2008. nov. 24. 08:35

Mi az hogy "kulfoldre e-mailt"?? Ez nem posta....

Az az e-mail nem tudja, hogy kulfolfoldre megy vagy csak eppen a szomszedba...

2008. nov. 24. 07:17
Megköszönném, ha segitenétek. Külföldre szeretnék emailt küldeni, de egy esetben sem megy el. Mindig hibaüzenettel visszajön. Már próbáltuk, hogy a kinnti fél felvesz a cimlistába, de akkor sem kapja meg. Én megkapom tőle az email.-eket, a cim is jó, de nekem nem megy el. Segitsetek ,aki tud, valamit be kell állitani?
2008. nov. 24. 07:15
Miért nem tudok külföldre email.-t küldeni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook