Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudok képet feltölteni? fórum

Miért nem tudok képet feltölteni? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 22. 11:16
JPG vagy GIF formátum a megengedett és az is 2 mega a max.
2011. nov. 22. 11:04
De az az érdekes, hogy idáig nem volt gond mindegyik képet elsőre sikerült feltölteni de most még azokat sem amiket idáig sikerült. :S ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ frászt kapok. Hogyan próbáljam meg még?
6. Miss Angel (válaszként erre: 3. - Kolli1987)
2011. nov. 21. 14:17

Jaa,én nem írok naplót.

Ettől függetlenül a képfeltöltés nálam is nehézségekbe ütközik.Egyelőre.

2011. nov. 20. 19:09
Tallózok és a saját gépemről. Nem tudom mi lehet mindjárt most is megpróbálom, hátha sikerül.
2011. nov. 20. 17:26
Kóddal szeretnéd feltölteni, vagy a tallózzal?
2011. nov. 20. 17:05
DE hiába válogatok egyszerűen nem engedi az lemaradt, hogy a naplóba lenne a kép feltöltve.
2011. nov. 20. 16:16

Szerintem próbáld meg azt,hogy több képet is megpróbálsz feltölteni,mert nálam pl úgy van,egyiket fel tudja tölteni,másikat nem.De amúgy én sem értem,mert ezt csak az elmúlt napokban tapasztaltam.

Egyébként az összes képem,amit fel akartam eddig tenni JPG formátumú,mégis különbséget tesz...

2011. nov. 20. 16:08

A problémám a következő. Lekicsinyítem a képez akkorára amekkora méret engedett kijelölöm és amikor mentem akkor hosszú ideig nem történik semmi. Amikor meg azt hiszem, hogy feltöltötte akkor csak egy fehér oldalt ad be de ha visszalépek akkor a kép nem jelenik meg. Próbáltam kilépni és újra belépni de semmi. Ötleteket várnék, hogy mi lehet a gond mit csináljak még. Már hét közben sem tudtam képet feltölteni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook