Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem tudok elmenni? fórum

Miért nem tudok elmenni? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 16. 21:53

Nekem sokkal jobb mióta megszületett a kisLányom :)

Na azért szülés előtt is jó volt de most már egymás után is képes vagyok többszőr .............hm hát igen :D

És engem is császároztak!

Esetleg valmai + kipróbáltatok már?

2010. nov. 6. 13:42

Sziasztok!

De épp ez az ami zavar, hogy nekem régen sok hüvelyi orgazmusom volt, és pikk-pakk, eltűnt! :D

Nem úgy állunk neki a szeretkezésnek, hogy na, majd most hátha, hanem csak úgy spontán, ahogy kell. Fizikailag rossz az, hogy ott vagyok, és van, hogy percekig, de nem jön mégsem a kiteljesedés...

Lelkileg engem annyira nem zavar, mint férjemet, mert anélkül is nagyon élvezem.

2010. nov. 5. 20:45

Nem kellene ezt az állapotot konzerválni! Azt írtad, hogy a férjedet zavarja. (engem is zavarna, nem kicsit ... nagyon!) Sajnos egy idő után elkezdi hibáztatni magát.


Akkor jönnek majd az igazi problémák!

2010. nov. 5. 20:00

Igaz! 30 körül érik be igazán a nő,nekem is a császár után 29 évesen jött az első hüvelyi orgazmus,azóta egyre jobb...addig "csak"klitorisz általi volt,de nem éreztem selejtesnek magam,ez butaság,hiszen nem is tudtam milyen a hüvelyi,úgy volt tökéletes,aztán jött magától.

Valóban rásegít az intim torna is!

Ne legyenek gátlásaid,fogadd el magad csak élvezd,majd jön az magától!!!

2010. nov. 5. 18:29
Hova szeretnél?
37. virágocska044 (válaszként erre: 36. - Miracle 2008)
2010. nov. 5. 18:28
:-))))
36. miracle 2008 (válaszként erre: 35. - Virágocska044)
2010. nov. 5. 16:41

Nekem is ez jön be! :)

Pint ez és pont mostanában és pont 30 múltam! :)


És pont.hu :)

35. virágocska044 (válaszként erre: 31. - Vacak88)
2010. nov. 5. 16:32
Vacak, nefélj, majd 30 felett jon minden magától. 30 év felett a nok a legaktívabbak a szex terén és az orgazmus terén. Én sem tudtam sokáig mi az orgazmus...ajálom, hogy szeretkezés kozben próbáld osszehúzni a huvelyizot és úgy tartani, nekem ez bejott és mindig átélem az orgazmust...lehet neked is segít. Ha én nem hpžnám ossze, nekem sem lenne orgazmusom....sok sikert
34. Ametiszt19 (válaszként erre: 32. - Vacak88)
2010. nov. 5. 15:11
Próbáld ki az intim tornát :)
33. Fáradt* (válaszként erre: 28. - Survivor3)
2010. nov. 5. 15:04
:-))
32. Vacak88 (válaszként erre: 26. - 116212323c)
2010. nov. 5. 14:54

Köszi szépen!


Régen jártam pszichonénihez, de én nem szeretnék menni. Régen xanaxot, meg hangulatjavítókat kellett szednem. Nagyon rosszul voltam a kezelések után, nem szeretném újra átélni.

31. Vacak88 (válaszként erre: 29. - Sonysony)
2010. nov. 5. 14:52
Már egyedül is próbáltam, akkor sem sikerült. Mondom, mindig megáll... olyan rossz érzés amikor jó, de nagyon jó, épp elmennék, és nem . Nem görcsölök rá, csak élvezem... mondjuk inkább párom görcsösebb, én mondtam neki, hogy elvagyok így is...csak azért hiányzik na!
30. Vacak88 (válaszként erre: 28. - Survivor3)
2010. nov. 5. 14:48
Jamaicára!
2010. nov. 5. 14:48
Próbáld egyedül. Ha egyedül megy, akkor vele kapcsolatosan zavar valami .... Mikor vele vagy (ha egyedül jó) fejezd be magadnak mikor még benned van. Ha így tudsz oldódni akkor néhány ilyen szeretkezés után visszatér minden.
28. survivor3 (válaszként erre: 1. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:46
hova?
27. miracle 2008 (válaszként erre: 25. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:45

Nem baj, csak próbálkozzon! :))

Előbb utóbb csak meghozza a gyümölcsét! :)


Én arra gondoltam, hogy a súlyfelesleged nem zavarja e, de akkor ezek szerint nem! :)

2010. nov. 5. 14:40

Kedves Vacak88!

a szülés illetve a császár nem okoz e fajta problémát....

a baj a tudat alatt rejtőzik, nem tudom meg teheted e hogy szakember segítségét kérd, pszichobácsi...vagy néni...de nem lesz könnyű hogy újra élvezd ha ezt a lelki eredetű kis gondot nem kezeled/kezelteted...

Sokszor az is maga nagy gát hogy annyira akarod, írod már ott vagy egy pici aztán mégse...túl akarod....

Azért fontos lenne hogy a szexet magát pláne ha jó ne csalódásként éljétek meg a pároddal, hiszen ez nagy mértékben befolyásolja az Ő hozzá állásást is...és szinte Ő is görcsösen áll az egészhez hiszen Ő az aki nem tud kielégíteni...

Igaziból ez a téma nagyon összetett és túl sok mindent kellene átbeszélni...

Kívánom sikerüljön átlépni a problémán!

25. Vacak88 (válaszként erre: 23. - Miracle 2008)
2010. nov. 5. 14:39

Igen, én is úgy látom... úgy érzem mintha lenne egyfajta gát, ami nem engedi az átlendülést. Nem szeretnék pszihomókushoz járni, már van velük tapasztalatom, mindent ráfognának a múltamra.


Páromat nagyon zavarja, mert pont ezt (is) szerette bennem hogy sokszor elmegyek. Szegénykém próbálkozik, dehááát.. :D

24. miracle 2008 (válaszként erre: 21. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:24
Meg az is lehet már, ha minden este próbálkoztok, hogy annyira rágörcsöl az ember, hogy attól nem megy! :)
23. miracle 2008 (válaszként erre: 16. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:23

Biztos, hogy köze van hozzá tudat alatt is!


Párodat gondolom nem zavarja!

22. 7a23ed9179 (válaszként erre: 21. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:21
nekem sem szülés előtt, sem utána nem volt még életemben vaginális orgazmusom, csak klitorisz által...de én elfogadtam, hogy ezen ne görcsölésszek, attól még élvezek én is, csak nem úgy :) régen nagyon zavart, hogy selejtes vagyok, mert nekem nem sikerül...
2010. nov. 5. 14:14

:D

De attól még orgazmusom nincs...

Vagyis van, csak az a külső hmmm... :D

hogy mondjam, értitek szerintem. :D


Csak vaginális nincs. Ezért gondoltam, hogy császár miatt, több probléma is volt szülés közben.

Nőgógyim most alig bír vizsgálni, mert azt mondja feljebb és beljebb van a méhem...áááááhhhh

minden esetre próbálkozunk. :D És lehet egyszercsak( remélem nem évek múlva:D) meglesz a WOW!!!

20. 745c235007 (válaszként erre: 19. - Vacak88)
2010. nov. 5. 14:07
Áááááááá, nem lesz itt gond! majd még mindjárt Én kérek tanácsot ;)
19. Vacak88 (válaszként erre: 18. - 745c235007)
2010. nov. 5. 13:55

:D

Igen, tudom mindezt. Épp ezért nem görcsölök, nem tervezünk, csak mikor az ösztönök hívnak. :D

Csak azért vagyok csalódott, hogy már megint ott voltam és mégsem. Párom is rosszul van emiatt, de megnyugtatom, hogy attól hogy nincs WOW! :D attól még lehet nagyon-nagyon jó!


Mi már annyi mindent csináltunk!

Van szextársasjátékunk,(13.-án lesz házassági évf., arra gondoltam beizzítjuk.)

Van egy-két játékszerem is :D Azt is szoktuk használni. :D


Jó lenne a mi szexuális életünk, csak most közbejött az, hogy össze-vissza van. Volt olyan, hogy szinte mindennap és többször, és olan is hogy 2 hónapig!!! semmi!

18. 745c235007 (válaszként erre: 17. - Vacak88)
2010. nov. 5. 13:42
Akkor meg ne törődj semmivel!! Ne várakozással teli vágj bele az együttlétekbe, hogy "hátha, most jó lesz" hanem csak légy ott a jelenben, élvezd és ne csalódj, ne szomorkodj ha mégsem úgy alakul... lazán!!! fogadd el, hogy most ez van, igen, de ne görcsölj rá!! csak lazán.... vagy találjatok ki valami kis extrát :))) tudod, az olyan izgi mindig!! vagy, már készülj egész nap, hogy hú, majd este dejólesz... és már várd...!!!!! :))
2010. nov. 5. 13:30

De amikor még 50 kg voltam akkor sem szerettem magam, akkor is kövérnek mondtam magam és fogyóztam, de mégis volt sok-sok orgazmusom...

Pedig akkor is sokszor zavart, hogy jajj, ott ne fogjon meg stb..., most ez nem érdekel, ott fogdos ahol akar :D Már nem izgat, túl sok időt pocsékoltam el, hogy ezen idegeskedtem.

16. Vacak88 (válaszként erre: 12. - 745c235007)
2010. nov. 5. 13:24

Igen, egész életemben könnyen ellazulok meg kinyílok másoknak.

Sajnos lehet igazatok van, mert ami a mindennapi életemben zavar az a testsúlyom. Mióta nem szopizik a kicsim azóta próbálom leadni de soha nem megy 70 alá! Pedig mindent megtettem... De újra és újra próbálkozom, nem adom fel! :D

Eghát mostanában egyre ritkábbakká váltak az együttlétek is, épp emiatt, hogy csak csalódott vagyok utánna...

Nem tudom mi legyen

15. 745c235007 (válaszként erre: 13. - Vacak88)
2010. nov. 5. 13:16
hááát... azért azt elfelejteni nem könnyű, még ha éppen per pillanat nem is gondolsz rá! próbálj meg ezen az úton elindulni.... szerintem valahol itt lesz a megoldás kulcsa :))
14. mliv
2010. nov. 5. 13:15

Szia!

szerintem is kérdezz meg valami pszichológus félté, mert azon a területen lehet a gond. Nekem is császárom volt, de nincs ilyen gond. igaz a szülés után eltelt 6-7 hónap mire visszarázódtunk..

13. Vacak88 (válaszként erre: 9. - 745c235007)
2010. nov. 5. 13:14

Abban igen... sajnos, 20 kilót híztam, de szex közben elfelejtem...

De lehet tudatalatt mégis ott van. Nem tudom... Pedig már annyi mindent kipróbáltunk.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook