Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudja elfogadni, hogy nem vagyok már gyerek? fórum

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem vagyok már gyerek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
5. 31bc25d879 (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2016. júl. 1. 19:14
Ezt az érettségi dolgot én sem értem...ez, hogy lehet?
2016. júl. 1. 19:13
Jelentkezni is fogok pár napon belül, azután úgyis be kell mennem, ha már elvállaltam.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:12

Semmit, főleg semmi jót nem gondolok. Aki anyuci szoknyája mögül így látja, hogy milyen lesz a jövőben, de addig inkább eltartatja magát...mit gondoljak? Azt sem tudod, van-e érettségije?

Ti aztán tényleg feledtétek a múltat, miután apukád gazdaggá tette a családot.

2016. júl. 1. 19:08

Valami más lehet a háttérben. Fogalmam sincs mi lehet.

20 évesen nyugodtan dolgozhatsz 1 hónapot a vakáció alatt. Sőt!

2016. júl. 1. 19:04

Igaz, hogy az egyetem mellett az albérletet a szüleim fizetik, de nyáron szeretnék dolgozni, meg néha kimozdulni. Suli közben szabadabb voltam, de akkor is hétvégére "hazavittek" (igen, szinte percre pontosan jött értem anya), hiába próbáltam HIGGADTAN megmagyarázni neki, hogy 1-2 hétvégére nem szeretnék hazamenni, inkább diákmunkáznék olyankor az utazgatás helyett, de szerinte én hülye vagyok, meg mégis mit dolgoznék. Hozzátenném, hogy elég jól kereső diákmunkákat is el tudnék vállalni már, mert önszorgalomból tanulgattam ezt-azt, és nem pultos munka, amit ő lenéz (bolti eladóként dolgozott, mielőtt apa jól keresett, most csak otthon "ül", nem tudom, hogy gimit végzett-e). Nem akarok családi viszályt, de ez mindaddig így is lesz, amíg nem lesz saját keresetem. A munkához való hozzáállását nem értem, más szülő örülne, ha a gyereke saját magától állna munkába, engem meg hülyének tart emiatt.. Ha most nyáron már nem is, de a következő szemeszterben tuti jelentkezek diákmunkára, aztán majd beletörődik, hogy nem fogok minden hétvégén otthon üldögélni az ő kedve szerint, aminek az eredménye az lesz, hogy hülye vagyok és higgadtan nem lehet az ilyet megbeszélni vele, mert csak kiabál mindenért. Aztán majd évek múlva csodálkozik, ha nem is nézek felé, ahogyan most ő teszi a saját szüleivel (akik ugyanabban a városban élnek).

Ti mit gondoltok erről? Anya húga sem érti, hogy ezzel talán minket akar elzárni a külvilágtól, vagy miért csinálja, mert szerinte tök normális, hogy 20 évesen dolgoznék. Aztán pedig azzal jön anya, hogy hát de ők tartanak el, ők fizetnek mindent, hogy képzelem ezt, az ördögi kör...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook