Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem tudja elfogadni, hogy nem vagyok már gyerek? fórum

Miért nem tudja elfogadni, hogy nem vagyok már gyerek? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
35. mauuuu (válaszként erre: 33. - 9b10f3d7ff)
2016. júl. 1. 20:28
Szerinte az gusztustalan munka, meg mit szólnának az emberek, ha én pultosként dolgoznék valahol. A válasz az, hogy semmit, mivel nem vagyunk "valakik", hogy bárkit is érdekeljen, mivel keresem a pénzt.
34. mauuuu (válaszként erre: 30. - Magdalénia)
2016. júl. 1. 20:23
Nem lófrálni szeretnék, mert akkor egyetem alatt is simán azt tenném inkább. Tényleg szeretnék saját keresetet, még ha nem is tudnék sokat keresni, legalább lenne némi pénzem, ami egyetem után vagy bármikor jól jön.
33. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 31. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:22
Miért olyan rémes az, ha valaki pultos?
32. túrógombócka (válaszként erre: 31. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:22
itt a gond. nem kérdezni meg mutogani kellett volna az állásokat, hanem közölni, hogy ezt választottam és ezt fogom csinálni. felnőtt ember vagy.
31. mauuuu (válaszként erre: 28. - Massalhangzo)
2016. júl. 1. 20:20
Felhoztam neki, hogy dolgozni szeretnék nyáron. Mutattam is neki néhány állást, amihez megvan a szükséges tudásom, nem is pultos munka, erre lehurrogta, hogy én ezekhez nem is értek (ezt tanulom az egyetemen + önszorgalom). Mondtam már azt is neki, hogy mi lenne, ha egyetem mellett hétvégente dolgoznék a szorgalmi időszakban. Erről hallani sem akar, mert szerinte milyen már az, ha a hétvégéimet azzal töltöm, hogy dolgozok, mintsem hogy otthon legyek és hallgassam, ahogyan a szüleim kiabálnak egymással vagy éppen velünk.
30. Magdalénia (válaszként erre: 22. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:16

Nem csak arról van szó, hogy a nyári szünetben itt szeretnél lófrálni, és ehhez a munka csak fedősztori?


Anyukádat kár elítélni azért, mert nem érettségizett le és nem verte nagydobra. Bizonyára szégyelli. Sok oka lehet annak, hogy ő nem tanult.

De dicséretes, hogy Téged taníttat.


Tedd hasznossá magad otthon, olvass, művelődj. Építsd az otthoni kapcsolatokat.

29. fincsi5 (válaszként erre: 22. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:14
Hány éves volt, amikor születtél?
28. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:06

konkretan mit beszelsz vele?

hogy szeretnel egy kis penzt keresni, hogy legyen kereseted, erre o azt mondja, nem kell, hulyeseg, majd o odaadja a penzt, vagy mit mond?

27. fincsi5 (válaszként erre: 25. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:04

Akkor ugordjunk neki ismét; beszélni nem lehet Anyukáddal, veszekedést nem vállalod a munka miatt, akkor mit segíthetnek a kedves Hoxások?

Apukád gondolom nem szól bele, vagy őt is leordítja Anyukád.

26. túrógombócka (válaszként erre: 25. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 20:04
nyáron szerintem dolgozz, ha ennyire szeretnél. év közben azért meggondolandó, ha nehéz szakra jársz és ketteseket kapsz. mérnök szakon sokat kell tanulni.
25. mauuuu (válaszként erre: 23. - 3d787b167a)
2016. júl. 1. 20:01
Elhiheted, hogy nem csak unaloműzésből kértem tőletek tanácsot. Jobb dolgom is van annál, minthogy ilyen dolgokkal szórakozzak.
24. fincsi5 (válaszként erre: 23. - 3d787b167a)
2016. júl. 1. 19:59
Éééén?
2016. júl. 1. 19:56
Kérlek, mondd, hogy nem csak trollkodni jöttél csak a Hoxára!
22. mauuuu
2016. júl. 1. 19:54
Írtam is, hogy próbálok higgadtan beszélni vele, hogy egyáltalán ne tűnjön hisztizésnek, de ami nem az ő elképzelése szerint történik, az csak hülyeség/rossz lehet, és elkezd ordibálni. Tényleg, mint egy gyerek, aki hisztizik, ha valami nem úgy van, ahogyan ő akarja..
21. túrógombócka (válaszként erre: 19. - Fincsi5)
2016. júl. 1. 19:48
csak hát vannak olyan szülők, akikkel nem lehet semmit megbeszélni, és a fórumindító kifogott egy ilyet. az milyen már, hogy azt se tudja, van-e érettségije az anyjának.
2016. júl. 1. 19:47
De gyerek vagy!Aki így rinyál az gyerek.
19. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Túrógombócka)
2016. júl. 1. 19:46

Nem irigységből írtam, amit. Komolyan nem.

Ti valószínűleg meg tudtátok beszélni, és nem élted meg tragédiaként, hogy nem dolgozhattál.

Gondolom, náluk jó lehet a hangulat.

18. massalhangzo (válaszként erre: 12. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:46
dacos tinikent allsz anyukadhoz. ha azt szeretned, hogy felnottkent banjon veled, akkor probalj ugy viselkedni. mindent meg lehet beszelni, elmagyarazni, nem hiszem, hogy ha dolgozni mennel vagy a hetveget a barataiddal toltened, pizsamaval rohangalna utanad es megtorolne az orrodat :D
17. túrógombócka (válaszként erre: 15. - Fincsi5)
2016. júl. 1. 19:44

mintha irigykednél rá.

az én szüleim is így gondolkodtak anno, hogy amíg tanulunk (a testvéreim is), addig ne dolgozzunk. pedig ők diplomások. Egyszerűen csak úgy gondolták, dolgozunk majd épp eleget, legyen nyugodt a diákéletünk. mondjuk nekem nem lett volna időm dolgozni az egyetem mellett, rengeteg órám volt és be is kellett járni.

és utána tényleg dolgoztam/ok bőven eleget.

16. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:41
Mit tesz olyankor? Elkezd palacsintát sütni?
15. fincsi5 (válaszként erre: 7. - Túrógombócka)
2016. júl. 1. 19:39

Benne ül. És amíg nem végez, benne is fog ülni.

És már látja, hogy nem fogja látogatni az anyját.

Ha nagyon akarna, már a műszakban lenne és nem itt kérdezősködne.

14. Magdalénia (válaszként erre: 12. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:38
Nem. Azért nem így gondoltam. :)
13. Magdalénia (válaszként erre: 6. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:37

Ha anyukád nem tanult, éppen elég ok arra, hogy téged iskoláztasson és féltsen.

Nem mindenki végzi el azok közül sem az egyetemet, aki elkezdte.

12. mauuuu (válaszként erre: 11. - Magdalénia)
2016. júl. 1. 19:36
Szóval, szerinted attól, hogy egy pasi átvert, nem is lennék alkalmas arra, hogy dolgozhassak, vagy elkezdjek önállóbb lenni?
11. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:32

Szeret az anyukád és félt.

Amilyen naivan állsz hozzá a pasidhoz, nem is csodálom. (Olvastam a másik fórumban írt hsz-edet.)


Elég rossz véleményed van az anyukádról, pedig nem kellene. Gondolom attól akar megkímélni, hogy még ne keveredj rossz társaságba és ne add össze magad egy rossz partnerrel.

A szülőknek is nehéz megszokni, hogy a kollégium miatt távol van a gyereke, akit eddig minden nap láthatott és gondoskodhatott róla.

A vidéki szülő reméli, hogy a suli vége után újra együtt lesz a család, de ez ritkán van így. Legtöbb fővárosi egyetemista itt ragad és már soha nem költözik haza. Aztán vagy megbánja, vagy nem.


Biztosan van olyan egyetemista barátnőd, akivel közös programot is csinálhatnátok hétvégén. Ha időben közlöd szüleiddel, hogy ne menjenek érted, biztosan megértik, meg fogják érteni, még ha nem is tetszik nekik.

Ha elég érett vagy, meg tudod oldani harag nélkül.

10. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:23

menjel kolaszba, vagy dolgozz az egyetem mellett es bereljetek tobben lakast. amig fizetik az alberletedet, es felteteleket szabnak, nem tehetsz nagyon mast. megprobalhatsz beszelni vele egyszer, tartani magad ahhoz


megis mit tehetne, ha elmesz dolgozni, odamegy es kirancigal?

9. túrógombócka (válaszként erre: 8. - 31bc25d879)
2016. júl. 1. 19:19
vagy kibukott onnan.
8. 31bc25d879 (válaszként erre: 6. - Mauuuu)
2016. júl. 1. 19:18
Lehet, hogy nem járt gimibe?
7. túrógombócka (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2016. júl. 1. 19:17

vannak furcsa emberek, akik nem beszélnek meg semmit, vagy titkolóznak a család előtt.

nagyon becsülendő, h a fórumindító dolgozni szeretne és nem csak beleülni a készbe.

6. mauuuu (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2016. júl. 1. 19:17
Ha a mérnöki szakon egy 5 kredites vizsgát "csak" 2-esre tudok teljesíteni, akkor hülye vagyok, de ha arról kérdezem, hogy melyik gimibe járt, és milyen tanuló volt, akkor soha nem válaszol.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook