Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem törölhető a Google Chrome? fórum

Miért nem törölhető a Google Chrome? (tudásbázis kérdés)


10. salabakter (válaszként erre: 9. - Salabakter)
2015. okt. 30. 08:37
bocsi,elírtam!
9. salabakter (válaszként erre: 5. - Floracska)
2015. okt. 30. 08:36
Így már sikerült! Csak azt nem tudom,ha újratelepítem a cromeo,ugyan ez a probléma felmerül-e? Már mint az üres féloldalnyi reklámhelyek?
8. Regin_a (válaszként erre: 7. - Salabakter)
2015. okt. 29. 23:29

Chromot nem használok igy nem is ismerem milyen a reklám blokkolója. Firefoxé tökéletes

Viszont a sok jótanács helyett

töltsd le és installáld a Revo uninstallert

[link]


Inditsd el csökkentett módban a gépet

[link]


és akkor uninstalláld a Chrome-t

Csökkentett módban csak a Windowshoz nagyon szükséges programok töltődek be, semmi más.


Ha nem sikerül akkor ereszd rá a Revo-t

Persze miért ne sikerülne a-nélkül is.


Ha Revo, akkor utána a Ccleaner is dukál ami kipucol minden maradványt a gépböl/hagyjuk most hogy hol mi marad bármilyen uninstall után/

[link]

7. salabakter (válaszként erre: 3. - Rozália)
2015. okt. 29. 16:52

Azért Rozikám,mert hiába van blokkolva minden reklám,a reklámok üres helye megjelenik,lefedve vele a fél oldalt.


Többször újraindítottam már a gépet,az eredmény=ugyanaz:(

6. M0ncsa (válaszként erre: 5. - Floracska)
2015. okt. 26. 09:39
Igen, ez a "szep" megoldas. De mivel a kerdezo idosebb holgy, ugy gondoltam, egyszerubb, ha ujraindit, a vegeredmeny ugyanaz.
5. floracska (válaszként erre: 1. - Salabakter)
2015. okt. 26. 09:16
Nyomj egy ctrl+alt+del-t, indítsd el a feladatkezelőt, és a folyamatoknál állíts le mindent, aminél azt látod, hogy chrome.exe. Utána próbáld újra. Nekem így sikerült, amikor nem engedte, mert a szimpla bezárással lehet, hogy nem áll le minden folyamat.
4. M0ncsa (válaszként erre: 2. - Salabakter)
2015. okt. 26. 08:25
Inditsd ujra a gepet, es mielott elkezdenel futtatni barmilyen programot, akkor probalkozz uninstallal.
2015. okt. 26. 06:32
Gondod van vele? Vagy miért szeretnéd törölni?
2015. okt. 26. 03:51
Sokszor próbálkoztam már törölni a Google Chrome-t,de mindig azt írja ki,hogy csukjak be minden chrome ablakot,és próbálkozzak újra. De nincs is nyitva semmi!!
2015. okt. 26. 03:48
Miért nem törölhető a Google Chrome

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook