Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért nem törlődött teljesen a számítógépemről a Microsoft Security Essentials? fórum

Miért nem törlődött teljesen a számítógépemről a Microsoft Security Essentials? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
21. Júlia* (válaszként erre: 20. - Júlia*)
2013. márc. 19. 17:34
Ja, az AVAST tisztelt meg a korrupt jelzővel. Épp letelt az egy évem, nem voltam elégedett, mert beengedte a hosts nevű nyűveket, amiket drweb szedett le.
20. Júlia* (válaszként erre: 14. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 17:32

Semmit nem enged feltelepíteni.

Még egy levelet is kaptam, hogy korrupt vagyok, mert már van fent egy vírusírtó.

19. Júlia* (válaszként erre: 12. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 17:29

[link] l


Az Xp-re nem jó.

18. Júlia* (válaszként erre: 15. - Access)
2013. márc. 19. 17:27
"Revo Unistal program le tudja szedni," ez is fel van telepítve, egyszerűen nincs a listán a MSE.
17. Júlia* (válaszként erre: 12. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 17:26
[link] ezzel mentem teljesen végig, és semmi MSE. :-(
16. Júlia* (válaszként erre: 13. - Access)
2013. márc. 19. 17:22
96 órája vajudok, nézd el nekem.
15. access (válaszként erre: 6. - Júlia*)
2013. márc. 19. 17:21
sokfajta program létezik, mindenki másra teszi le a szavazatát, viszont teljes jogállású programot érdemes beszerezni. Ami meg fel lett téve, azt esetleg a Revo Unistal program le tudja szedni, egyábbként meg van saját eltávolítója, azzal lenne célszerű megoldani ezt.
14. kristo_f (válaszként erre: 12. - Kristo_f)
2013. márc. 19. 17:19

Virus védelemre meg az Avira

[link]


Jellemzően 2 virusvédelem nem lehet

13. access (válaszként erre: 7. - Júlia*)
2013. márc. 19. 17:19
lakatot ? próbál az ember segíteni és .........
2013. márc. 19. 17:17

Essentials törlése, ha más nem használ

[link]


Online virus és féregirtásra meg ajánlom a

trendmicro-t

[link]

Csak tudjad hogy milyen OP rendszered van

11. Júlia* (válaszként erre: 8. - Noozimanoo)
2013. márc. 19. 17:07

Ott töröltem, de él és virul. A kereső kutyusom sem talál semmit. Aktív és hallom, hogy frisíti magát.


Ilyent még mesében sem hallottam.

10. Júlia* (válaszként erre: 9. - Zamila)
2013. márc. 19. 17:05
Csak felhasználó vagyok. Ilyenről csak a C-vitaminról hallottam, de eddig úgy tudtam, hogy az nekem kell bevennem. :D
2013. márc. 19. 17:01
Rendszeren kívüli vírusírtó?Azt próbáltad már?Azt talán engedi.
2013. márc. 19. 16:57

Kell olyannak lennie a gépeden, hogy 'programok telepítése és törlése' vagy 'programok eltávolítása'.

Ott töröld a kis mocskost! ;)

A lakat sem rossz ötlet! ;)

7. Júlia* (válaszként erre: 5. - Access)
2013. márc. 19. 16:34
"ettől függetlenül meg lehet oldani a teljes védelmet :)" Ez alatt ugye nem azt érted, hogy tegyek lakatot a gépre? :D
6. Júlia* (válaszként erre: 5. - Access)
2013. márc. 19. 16:32
Hogyan tudom megoldani a gép védelmét, egyetlen vírsirtó sem enged feltelepíteni, amit meg enged, egész éjszaka nem volt elég arra, hogy ellenőrizze a gépemet. Eddig még minden programor tudtam törölni a "Programok telepítése, törlése" lehetőséggel.
2013. márc. 19. 16:26
Az első probléma ott kezdődik, hogy nem úgy kellett volna törölni, van saját unistal nevezetű kiterjesztés és azzal lehetett volna mindent kitörölni, attól hogy úgy van minden fel lelhető rész törölve, fel van telepítve, tehát később jelentkezni fog a probléma. Ingyenes vírusírtó nem igazán a megfelelő, lehet jobb védelmeket is találni annál, ettől függetlenül meg lehet oldani a teljes védelmet :)
4. Júlia* (válaszként erre: 3. - Júlia*)
2013. márc. 19. 16:16
Most nem tűnök el, csak lefuttatok egy online vírusirtót.
3. Júlia* (válaszként erre: 2. - Júlia*)
2013. márc. 19. 16:14
konok=ikonok
2013. márc. 19. 16:13

Történet röviden: megfelelő, ingyenes vírusirtót kerestem az Xp operációs rendszeremhez.

Az ingyenes kínálatból egy sem maradt ki.

Így telepítettem fel a Microsoft Security Essentialst is.

Most jön a lényeg: ez sem felelt meg, töröltem, gondoltam én.

Minden fellelhető elemet kitöröltem, az konok is eltűntek, de nem jelezte a gép a vírusirtó hiányát.

Ekkor láttam, hogy a biztonsági központban aktív a MSE.


Találtam a neten okos progikat, hogy hogyan lehet a makacs fájlokat, összetevőit eltávolítani, /ezt én már végbélen keresztüli foghúzásnak nevezem/, de nyoma sincs a működő vírusirtómnak.


Kérdésem, mi történik ilyenkor?

Hogy lehet eltávolítani, mert nem látom az ikonok hiánya miatt, hogy hányadán állok a védelemmel.


Köszönöm, ha eddig elolvastad, és köszönöm, ha segítesz.

2013. márc. 19. 16:13
Számítógépes guruk segítségét kérem…
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook