Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért nem támogat a barátnőm? fórum

Miért nem támogat a barátnőm? (beszélgetős fórum)


14. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 14:52
irigy és főleg megkeseredett,amit vhol nem csodálok,betegen,egy beteg gyerekkel,de akkor sem igy kellene hozzád viszonyulnia.A saját nyomorunkat nem másokra kell kivetiteni,és máson leverni,beszélgess le vele,hogy téged ez bánt,hogy igy viselkedik,bár ez ilyenkor nehéz,nem hiszem,hogy fog valtozni a nézőpontja.
13. NomNom (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 13:29

Nagyon jól csinálod, hajrá!

Ami őt illeti sajnálatos, hogy nem tud kitörni a helyzetéből de attól még támogathatna téged.

2021. márc. 13. 13:21
A barátnőd elmondta a véleményét,te meghallgattad és ezzel zárd is le a dolgot.A te életed,majd elválik,hogy viszonyul hozzá,akkor majd levonod a következtetéseket,ha csalódást okoz.
2021. márc. 13. 12:20
Mindenki a maga életéért felelős, ha már felnőttek vagyunk. Felnőtt gyermek nem felelős a szülői környezetért.
10. Guruljka (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 12:07

Nagyszerű!

Ne is hagyd magad visszahúzni! A kislányodnak jobb élete lesz!

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 12:07

Tudom,hogy el kell fogadjam az ő nézőpontját,


Miért kellene elfogadmod a nézőpontját?

Elég, ha a férjed támogat. Ügyes vagy, hajrá! Sok sikert! Aki meg leszeretne húzni, az bizony nem igazán barátnő. Tedd azt, ami neked jó!

2021. márc. 13. 12:05

Nekem is nehéz gyerekkorom volt.Állandóan a részeg apámat láttam,vagy anyámat aki undok volt még velem is.Azóta külföldön élek.Kialakítottam 1fillérnyi segítség nélkül az életem.Kislányom 1évet tölt jövőhónapban,de már idén sulit akarok kezdeni.Haladni előre,vannak már céljaim.Akárcsak évi 1x a családdal utazni,jó lenne világot látni,más kontinenseket,felfedezni mindent.Amit ugye egy jobb fizetéssel egyszerűbb megvalósítani.


Tudom milyen az amikor napokig kenyèr sincs a házban,amikor nincs egy normális ruhád amit felvegyél.Nagyon silány,szegényes gyerekkorom volt,emiatt is szeretnék most így akár 30évesen is,de változtatni.Végre hagyni a múltat,nem keseregni,hanem ahelyett inkább célokat találni.


Röviden ennyi.

7. Guruljka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 11:46

Én nagyon jónak tartom, hogy tanulsz. És az is szuper, hogy a párod támogat.

Az én "barátnőm" annak idején már eleve úgy fogadta a továbbtanulási tervemet, hogy "de jó neked"... ő nem tehette meg, hogy tanul. (Valójában nem is tudom, miért nem. Kicsit át kellett volna rendeznie az életét,de az egyébként sem ártott volna.)

Aztán ahol csak tudott, akadályozott.

2021. márc. 13. 11:03
Amikor az ember valamit akar, valami jót, pizítivat ami még élet változással is jár, bizony megjelennek a negatív emberek. Neked minek? Elment az eszed? Mi lesz ezzel, és ezzel? Sokszor bizony azoktól kapjuk meg akik közel állnak hozzánk, így sokkal rosszabbul esik a véleményük. Másképpen. Mindig lesznek lehúzó emberek. Kire hallgatunk? Magunkra vagy másokra? Bizony nem szeretik, ha valaki elakar érni valamit az életben. Visszahúzzák. Ez az emberek nagyon nagy %-ára érvényes. Mondhatni, hogy ez az élet rendje. Változás, változással jár. Valamit mindig fel kell adni, ha változást akarunk. Vagy hallgatunk rájuk, és marad minden a régi. Vagy mégse. Mert tudják, hogy többet akarunk, innentől kezdve mindig kritizálni fog, hogy el ne érd a célod. Sajnos nagy rá a valószínűség. Egy kis megtorpanás, egy kis kudarc, elmondod esetleg ennek a barátnak, hát mégjobban lehúz majd, úgye én megmondtam? Pedig hullámvölgyek vannak, és lesznek. Vigyáz vele, hogy milyen gondolatokat osztasz meg vele.
5. NomNom (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 10:50

Mert van 2 egészséges gyermeked és most van időd, anyagi háttered arra is, hogy tovább képezd magad.

Szegénynek nem nagyon lehetnek ilyen kilátásai a beteg kislány mellett, és unatkozhat is ha nem dolgozik.

4. Guruljka (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. márc. 13. 10:24
Szerintem is irigy. Én is tapasztaltam ilyet, meg is döbbentett.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - NomNom)
2021. márc. 13. 10:24

Neki van egy 10éves beteg kislánya,emiatt nem dolgozik,ő egészségével is màr gondok vannak,viszont az anyagi hátterük stabil.Nem látom miért lehetne irígy.Viszont tényleg ez most kicsit zavar,hogy annyi sok rossz év után pozitívan vágok bele dolgokba és haladok előre...ebben már kifogásokat talál.

Ezt nem is mondtam neki,de még listát is írtam,hogy mit szeretnék az elkövetkező 3évben elérni.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 13. 10:19
Nem lehet irigy rád?
2021. márc. 13. 10:18

Legjobb barátnőm több mint 10évvel idősebb.

Eldöntöttem,hogy a 2kicsi gyerekem mellett 2év sulit fogok végezni,hogy a számomra elképzelt szakmában tudjak elhelyezkedni.Párom is támogat,segít.

Barátnőm reakciója meglepett,mert 100%ban negatívan mondja el a döntésem,pedig én boldogan mondtam el,mert sok sok évig depresszióm is volt,nem voltak céljaim,s most amikor minden stabil és teljes pozitívitással vágok bele dolgokba,vannak céljaim,abban nem támogat.

Tudom,hogy el kell fogadjam az ő nézőpontját,meg hogy a negatív kritika is kritika,de èn akkor sem látom a negatívumot.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook