Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért nem találok normális pasit? fórum

Miért nem találok normális pasit? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
234. csikil4ny (válaszként erre: 232. - Mosolyka1111)
2015. dec. 17. 10:18

Így legyen 10-20 év múlva is!


A kapcsolatok eleje mindig olyan szép rózsaszínű...

233. c3daddf13e (válaszként erre: 232. - Mosolyka1111)
2015. dec. 16. 17:42
Reméljük, hogy így van!!!
2015. dec. 16. 17:32

Valaki itt írta még az elején, hogy normális nőből is kevés van, szóval csakcsak találkozik a kereslet meg a kínálat.

(Pl. rokonságban egy fiatal nő nemrég egy rendes, normális pasival jött össze. Viszont pasi mondta neki, hogy rengeteg az üresfejű, felszínes lány, és kevés a tartalmas, okos, mélyérzésű, aki partner intellektuálisan is, lelkiekben is, ő ezt találta meg a lányban.)

No, szóval zsák a foltját....szerintem. Az élet elrendezi.

231. c3daddf13e (válaszként erre: 230. - Unom)
2015. dec. 16. 17:27
Persze. :)
230. unom (válaszként erre: 229. - C3daddf13e)
2015. dec. 16. 17:22
Ráadásul mindenkinek mást jelent a normális.
2015. dec. 16. 17:21

Visszakanyarodnék az eredeti témához.


Szerintem vannak normális pasik (férfiak), csak nem teremnek minden bokorban.

228. Lauesz
2015. dec. 16. 15:35
Erre teljesen egyszerű a magyarázat..:)
227. c3daddf13e (válaszként erre: 226. - Mutáns Jane)
2015. dec. 16. 15:32
Meglepő fordulat, de elhiszem.
226. Mutáns Jane (válaszként erre: 223. - C3daddf13e)
2015. dec. 16. 11:30
Hát pedig én, ide a rozsdás bökőt, nem írtam a moderációnak egy bitnyi üzenetet sem.
225. c3daddf13e (válaszként erre: 218. - Mutáns Jane)
2015. dec. 16. 07:33
Te nem szeretnél beszélgetni. Te egy haragvó istennő vagy.
224. c3daddf13e (válaszként erre: 218. - Mutáns Jane)
2015. dec. 16. 07:32
Elég jó nekifutás volt saját kútfőből a nemtelen.
2015. dec. 16. 07:31
Ó, hát végre törölték a hozzászólások egy részét. Már aggódtam, hogy mi van a moderációval és mutáns jane-nel.
222. c3daddf13e (válaszként erre: 217. - MZsanett)
2015. dec. 16. 00:01

"Szerintem ha van hozzá elég intelligencia és nemcsak a vágyak irányítják az életét, akkor simán lehet."


Én természetesen nem barátkoztam tovább azzal a sráccal, akiről írtam. Hogy tudtam volna?


Szerintem egy barátságban MINDENT meg lehet beszélni. Te egy férfi barátnak mindent elmondanál? Teljesen nyíltan, őszintén? Arra ott vannak a barátnők.

221. c3daddf13e (válaszként erre: 217. - MZsanett)
2015. dec. 15. 23:55
Nem is kell barátkozni velük. Félreértik.
220. c3daddf13e (válaszként erre: 218. - Mutáns Jane)
2015. dec. 15. 23:54

Kifejezetten örülök, hogy nem akarsz beszélgetni velem.


Ilyenkor télen meg baromi jó a kályhánál toporogni.

219. Mutáns Jane (válaszként erre: 217. - MZsanett)
2015. dec. 15. 22:28
Az első mondatodban minden benne van. De hát ez nem az az ország sajnos.
218. Mutáns Jane (válaszként erre: 215. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 22:27
Magyarul, eredetileg halvány segédfogalmad sem volt. Egyébként copypaste-elni, meg floodolni én is tudnék hasonló helyzetben. Egyébként beszélgetni szerettem volna ezzel kapcsolaban, de mivel te még mindig a kályhánál toporogsz, inkább lemondok erről.
217. MZsanett (válaszként erre: 204. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 21:02
Szerintem ha van hozzá elég intelligencia és nemcsak a vágyak irányítják az életét, akkor simán lehet. Csak abből baromi kevés van, úgyhogy lényegében igazad van. Én se szívesen barátkozok ezek után férfiakkal, mert vagy párkapcsolat lesz belőle, vagy semmi.
2015. dec. 15. 19:41

Nnna, aki meg a hermafroditákról szeretne tudni, az itt kábé mindent megtalál:


[link]

2015. dec. 15. 18:15

Most már keresgéltem, szíves utólagos engedelmeddel. :) Nagyon nagyon jópofa, amit találtam!


Tehát androgün: kétnemű. Androgyny is the combination of masculine and feminine characteristics.


Platón: Lakoma


"De először is meg kell értenetek, minő az ember természete, és mi minden baj érte. Egykori természetünk ugyanis egész más volt, mint ez a mostani. Először is az ember akkor háromnemű volt, nem mint most, kettő: hím és nő, hanem harmadikul még e kettő elegye is, amely ma már kiveszett, csak a neve maradt fönn. Ez volt ti. a "hímnő", alakja és neve a kettőnek: férfinak és nőnek összetétele. Most már kiveszett, neve is csak csúfnévként maradt fönn. Mindhárom fajta ember gömb alakú volt, háta és oldala körkörös. Négy keze volt, combja ugyanannyi, mint keze; gömbölyű nyakán két arca, egymáshoz teljesen hasonlóak, és a két szemközt néző orcának egyetlen kobakja. Négy fülük volt, szeméremtestük kettő, és így tovább minden más micsodájuk - ahogy mindebből ki-ki elképzelheti. Fölegyenesedve jártak, úgy, mint most, s bármely irányban mozogtak. Ám ha száguldani akartak: mint a cigánykereket hányók, akik kezükön-lábukon buckóznak - körbe a nyolc végtagjukra nehezkedve gurultak. Azért volt három fajtájuk, mert a Naptól származtak a férfiak, a Földből a nők, és a Holdtól azok, akiknek részük volt mindkettőből. Gömbölyűek voltak maguk is, a járásuk is, hiszen szüleikre hasonlítottak. Erejük, hatalmuk iszonyatos volt, ádáz felfuvalkodásban feszengtek, az istenekre is kezet emeltek, hiszen amit Homérosz Ótoszról és Ephialtészről mesél, az róluk szól, hogy ti. megostromolták az Eget, az istenek leigázására. Ekkor Zeusz és a többi istenek tanácsot tartottak, mit kezdjenek velük, de nem sütöttek ki semmit, nem volt tanácsos ugyanis megölni őket, ahogy a gigászokat mennykövekkel kalapálták el, hiszen akkor az emberektől kapott minden áldozatnak és tiszteletajándéknak befellegzenék - viszont azt se tűrhetik, hogy tovább így betyárkodjanak. Végre Zeusz nagy nehezen kibökte: "Azt hiszem, kisütöttem, mint maradjanak fönn mégis az emberek, úgyhogy azért véget is vessünk féktelenségüknek, meggyöngítvén őket. Nohát, egyenként kettényesem őket, és így gyöngébbek lesznek, s ugyanakkor nagyobb számuk révén még hasznosabbak. És majd, fölegyenesedve, két lábon járnak. Ha aztán ismét betyárkodni méltóztatnak, és megint nem nyughatnak, akkor újra kettészelem őket, aztán egy lábon szökdécselhetnek." Erre kettévágta őket, mint a gyümölcsöt szokás, ha meg akarják aszalni, vagy ahogy a főtt tojást vágják el hajszállal. Kettényesvén mindegyiket, megparancsolta Apollónnak, hogy fordítsa meg a fejüket, s fele-nyakukat a vágás felé, hadd szúrja az folyton a szemüket, hogy tanuljanak tisztességet - a sebet meg hegessze be. Apollón erre eltekerte az ember arcát, bőrét mindenfelől odahúzkodta, amit ma hasnak nevezünk, és ahogy a pénzeszacskót összefogják, összemarkolta egyetlen szájjá, és a has kellős közepén bekötötte - ezt hívják köldöknek. A többi sok-sok ráncot, szétsimította, és kiképezte a mellkast, lévén olyan szerszáma hozzá, mint a cipészeknek van, amivel a sámfán elsimítják a bőr ráncait, és csak néhány redőt hagyott meg a has- és köldöktájon, hajdani állapotukra való emlékeztetőül. Miután az emberi természet így kettéhasíttatott, ki-ki sóvárgott a másik fele után: egymást átkarolták, és úgy tartották átölelve, mert csak egyesülni áhítoztak, és inkább meghaltak az éhségtől és tétlenségtől, mert egymás nélkül semmit sem akartak csinálni. És amikor az egyik fél meghalt, és megözvegyült a másik, az élve maradt egy másik magános felet keresett, és azzal fonódott össze, akár ha egy teljes nőnek félbemetszett felére lelt, mai értelemben vett nőre, akár egy férfiéra, és sorra így sorvadtak el. Végre Zeusz megkönyörült rajtuk, és újabb fortélyt eszelt ki: áttette előre a nemi szervüket, ugyanis az eddig hátul volt, és nem egymással bakzottak, hanem csak úgy a földbe, mint a kabócák. Szervüket Zeusz áthelyezte előre, s így lehetővé tette, hogy egymásban termékenyüljenek, a férfi a nőben avégből, hogy ha férfi nőre lel; ölelésével anyává tegye, és így szaporodjanak; ha viszont férfi férfival kel egybe, legalább gyönyörüket leljék benne, és kielégülten lássanak a dolgukhoz, és teremtsék elő, ami még az élethez kell. Azóta gerjed az emberekben egymás iránt szerelem - ez varázsolja vissza őket hajdani állapotukba, s megkísérli a kettőből eggyéforrasztásukat és az emberi természet megorvoslását. Tehát mindegyikünk egy egész ember fele, egyből vagyunk kettőbe vágva, mint a félszegúszóhal. Mind csak keressük hiányzó másik felünket. Azok a férfiak, akik egy hajdani kétneműnek, úgynevezett "hímnőnek" a hasadmányai: a nőkre vágynak, és közülük kerül ki a sok házasságtörő. A férfirajongó, kikapós némberek is ezek utódai. Azok a nők viszont, akik eredetileg is nőből hasadtak szét, nemigen kapnak a férfiakon, hanem csak nőkbe habarodnak belé - ezek a nőszerető nők. A férfiakból hasadtak viszont férfiak után futnak, és míg zsenge gyermekek, férfihasadmányok lévén, férfiakat szívelnek, és csak akkor boldogok, ha férfiakkal hálhatnak és ölelkezhetnek, s ezek a legpompásabb fiúk és serdülők, hiszen a legvitézebb természetűek."

214. c3daddf13e (válaszként erre: 213. - Mutáns Jane)
2015. dec. 15. 17:48

Az andro (?) előtag férfit, a gün (?) előtag nőt jelent.


Androgün = se nem férfi, se nem nő


= nemtelen

213. Mutáns Jane (válaszként erre: 212. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 15:33
CSak hogy félreértés nélkül folytassuk: (google nélkül is) meg tudod mondani, hogy mit jelent?
212. c3daddf13e (válaszként erre: 211. - Mutáns Jane)
2015. dec. 15. 14:49
Hát ööööööö. Van. És?
211. Mutáns Jane (válaszként erre: 209. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 13:04
A jelentéséről is van valami fogalmad?
210. c3daddf13e (válaszként erre: 207. - Csikil4ny)
2015. dec. 15. 12:38
Elhiszem. Biztos, hogy van barátság férfi és nő között. Nagyon ritkán.
209. c3daddf13e (válaszként erre: 208. - Mutáns Jane)
2015. dec. 15. 12:37
Hallottam. És?
208. Mutáns Jane (válaszként erre: 176. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 12:23
Hallottad már azt a szót életedben, hogy androgün?
207. csikil4ny (válaszként erre: 204. - C3daddf13e)
2015. dec. 15. 12:21
Akkor én vagyok az a kivétel aki erősíti a szabályt: volt egy olyan barátom akivel nem akartunk semmilyen viszonyt, soha nem volt köztünk egyetlen kétértelmű mondat sem... (Persze akad ellenpéldám is, de azokban egyikünk sem akart barátkozni).
206. uzala (válaszként erre: 60. - Grizus)
2015. dec. 15. 11:40
Nagyon egyetértek ezzel a véleménnyel. Akár nő, akár férfi, mindegyiknek meg kell küzdenie a másikért. Nem akadályverseny, és nem 7próba a párkiválasztás, de a röpke bemutatkozáskor is sugároznia kell magából az embernek, hogy önálló, tartása van, nem koldusa az elismerésnek és a kapcsolatnak. Legjobb persze, ha ez teljesen természetes, kézenfekvő, és nem felvett álarc. Az ilyen személyiségzavaros emberek azonnal ráéreznek a túlzott nyitottságodras, sőt azt kell mondani: igénytelenségedre, mert valójában ők azok, akik nem találnak még alkalmai kapcsolatot se nagyon, és bátorítva érzik magukat. A túlzott közlékenység, a túl hamar történő megnyílás az ilyenek számára felhívás. Mert ők még nálad is jobban ki vannak éhezve.
2015. dec. 15. 06:45
(Fel nem foghatom, hogy egy egészséges nő hogy nem fogja fel, hogy egy egészséges férfi NYILVÁN le akar vele feküdni. Volt egy srác, akivel barátkoztunk. Eléggé úgy tűnt, hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak. :) Amikor nyíltan rákérdeztem, hogy esetleg nem lehet-e valami, akkor azt mondta, hogy kösz nem. Irtó rosszul esett. Megkérdeztem, hogy akkor miért barátkozik velem. Azt mondta, hogy "gondolod, hogy barátkoznék veled, ha nem tetszenél?". Csak éppen egy korrekt srác volt, nálam jóval fiatalabb és nem akart belekezdeni valamibe, amiről ő biztosan tudta, hogy neki hosszútávon nem kell. Hát erről ennyit.)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook